Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz ile amperow daje twoja zasilka na 12v bo z tego jak pamietam ciagna karty.

Moje 420W Chiefa wystarcza bez problemu ale linia 12v srednio daje rade bo mam chyba 18A a wymagane jest okolo 24A do bezstresowej pracy.

Z reszta jak sie zapytalem w zasilkach czy ta 420 da rade to odpisali ze ledwo lub nie specjalnie, po czym w nastepnym topicu widze ze Benito zaklina sie ze HK 350W wystraczy w zupelnosci ... sam juz nie wiem.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić chłodzenie w mojej karcie i sie zastanawiam nad 3 chłodzeniami:

-Pentagram XC 80 Cu+

-Pentagram XC 70 Cu+

-Pentagram XC 70 Al+

Który z nich jest najlepszy ??I gdzie są jakieś testy ?

A jeśli nie to to co ?Cenna do 100 zeta,najlbardziej mi odpowiada ten XC 70 Al+ (jeszcze cichszy niż pozostałe i teńszy :D) ,ale duża jest różnica w temp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Zalmana VF700 chociazby AL-Cu o wiele lepsze wykonanie niz te pentagramy.

potwierdzam. roznica kolosalna warta tych parunastu pln. mialem penta i poszedl na allegro i w jego miejsce zawital zalman. penta nawet nie udalo mi sie zalozyc, bo zapinka miala ~0,5mm za waski rozstaw a pilowac mi sie nie chcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzie test+cooler%C3%B3w+gpu&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official :lol:

Ps.Mam zalmana vf 700 cu kupiłem za 75zl i polecam banalny montarz i niezłe wykonanie temp po oc max stres(gpu 500@640) 55stC

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić chłodzenie w mojej karcie i sie zastanawiam nad 3 chłodzeniami:

-Pentagram XC 80 Cu+

-Pentagram XC 70 Cu+

-Pentagram XC 70 Al+

Który z nich jest najlepszy ??I gdzie są jakieś testy ?

A jeśli nie to to co ?Cenna do 100 zeta,najlbardziej mi odpowiada ten XC 70 Al+ (jeszcze cichszy niż pozostałe i teńszy :D) ,ale duża jest różnica w temp ?

polecam go, zalozenie o wiele latwiejsze niz w starszej ver. (takie samo jak w zalmanach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkArrow

 

Ten Pentagram XC 70 Cu+ naprawde się lepiej zakłada??

Bo z Xc 80 Cu+ miałem duuuużeeeeee problemy :)

 

Nie moge znaleźć rzadnego testu odnośnie tego chłodzenia.Ktoś wie gdzie są testy ??

 

Odnośnie evercoola turbo to on raczej gdzieś mnie nie przekonuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzie test+cooler%C3%B3w+gpu&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official :lol:

Ps.Mam zalmana vf 700 cu kupiłem za 75zl i polecam banalny montarz i niezłe wykonanie temp po oc max stres(gpu 500@640) 55stC

Hehz ja mam wersje z Zalmanem i na tych samych taktach co ty po 1h grania w Tomb Raider Legend w trybie NextGeneration w 1024x768 z AA itp mam max 54*C wiec cos tak jakby troche duza temperature masz jak na specjalnie zmieniane chlodzonko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehz ja mam wersje z Zalmanem i na tych samych taktach co ty po 1h grania w Tomb Raider Legend w trybie NextGeneration w 1024x768 z AA itp mam max 54*C wiec cos tak jakby troche duza temperature masz jak na specjalnie zmieniane chlodzonko.

Przy min obr??zamknięta buda??Bo u mnie tak chłodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly weekend mnie nie bylo a Sector dalej nie machnał vmoda :(

:lol: :lol: :lol: Jakbym mial aparat... :lol: :lol: :lol:, ale foty beda :)

 

Ps. Caly weekend mialem zawalony maksymalnie ale i tak w wolnej chwili znalazlem ciut czasu :) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nVidia Bios Modifierem w najnowszej wersji 3.3 nie można podnieść napięcia?? Bo w zakładce Voltage Table jest możliwość zmiany napięcia i gdy przestawie na 1.4 (max. można dać 2.0V), to tak samo przestawia się w następnej zakładce - Performance Table. Pytanie tylko, czy tak zmodyfiowany bios będzie faktycznie podawał 1.4V :unsure:

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nVidia Bios Modifierem w najnowszej wersji 3.3 nie można podnieść napięcia?? Bo w zakładce Voltage Table jest możliwość zmiany napięcia i gdy przestawie na 1.4 (max. można dać 2.0V), to tak samo przestawia się w następnej zakładce - Performance Table. Pytanie tylko, czy tak zmodyfiowany bios będzie faktycznie podawał 1.4V :unsure:

odpowiesz sobie sam jak to zrobisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zmodyfiowany bios będzie faktycznie podawał 1.4V :unsure:

odpowiesz sobie sam jak to zrobisz..

Dokładnie wgraj tego biosa i zdaj relacje. Do tego ze w nibitorze mozna zmienic napiecie na memki i rdzen to tez doszedłem, ale czy to naprawde cos zmienia to inna sprawa.

Nie mam jeszcze wody na gpu wiec sie w takie rzeczy na AC napewno nie bede bawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge wrócić jeszcze kilka wypowiedzi wcześniej, chciałbym was spytać jakie chłodzenie użyć do tego 7600 GS bo mam aktualnie Pentagrama XC-70 CU i niestety zabraklo miejsca na radiatorki, poprostu nie weszły, nie zmieściły sie z radiatorem, możecie mi pomóc, które chłodzenie jest na tyle dobre żeby mi weszły te radiatory ?? ten zalman jest większy ?? nie zależy mi na tym, żeby sie mieściło w 1 slocie, może być na 2 sloty z gory thx za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm, dziwna sprawa, karta piszczy mi przy ruszaniu myszka i przewijaniu stron. To samo wystepowalo na 6600 i tam pomagalo (mi nie pomoglo) pomalowanie cewek lakierem bezbarwnym. Macie cos na to?

Karte i tak wysle na gwarancje ze wzgledu na ultra glosne chlodzenie zalmana, ale do tego czasu chcialbym ten problem rozwiazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...