Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa pierwsza ... MOZE PRZESTANIECIE GADAC TUTAJ 7300GT?

 

sprawa druga ... dzis styralem sobie IHS z procka i robilem testy .. komp poszedl na balkon (17* outside) i bawielem sie

potem postanowilem sprawdzic ilepojdzie grafa .. i 660/900 poszloz ciupenkimi artami ...

jakeis radia skoluje na memki i moze z 910 bedzie ;]

jak poskladam system na nogi porzadnie to beda nowe wyniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Galaxy 7600 gs Zalman i we właściwościach pokazuje mi ustawienia 500/700 a karta ma miec 500/1400 o co chodzi ? Instalowałem stery co były do grafi i najnowsze.

EDIT

3d mark pokazuje VGA Memory Clock 0.0 Hz VGA Core Clock 0.0 Hz

Zegar pamięci ręcznie można maksymalnie ustawic na 840 bo sówak się kończy.

Edytowane przez tomciotom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to OK ale 3d mark pokazuje VGA Memory Clock 0.0 Hz VGA Core Clock 0.0 Hz.

Zegar pamięci ręcznie można maksymalnie ustawic na 840 bo sówak się kończy. Więc 840 x 2 = 1680 a widze że koledzy po 1700 wyciągają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to OK ale 3d mark pokazuje VGA Memory Clock 0.0 Hz VGA Core Clock 0.0 Hz.

Zegar pamięci ręcznie można maksymalnie ustawic na 840 bo sówak się kończy. Więc 840 x 2 = 1680 a widze że koledzy po 1700 wyciągają.

to nie jest jakis wielki problem :> to jest taka "blokada", ale mozna ja obejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to OK ale 3d mark pokazuje VGA Memory Clock 0.0 Hz VGA Core Clock 0.0 Hz.

Zegar pamięci ręcznie można maksymalnie ustawic na 840 bo sówak się kończy. Więc 840 x 2 = 1680 a widze że koledzy po 1700 wyciągają.

Wystarczy uzyc jakiegos programiku do podkrecania np. ATI Tool lub RivaTuner i mozna krecic dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spodkał się ktoś z czymś takim: Po starcie systemu w trayu wyskakuje ikonka nVidi od ustawień razem z nią komunikat coś tam o SLI że nie ma drugiej karty. We właściwościach zaznaczam żeby nie było tej ikony ale po restarcie i tak ona jest i ten upierdliwy komunikat jak to wywalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie troche pospieszyłem z wklejaniem moich wyników do hwbot'a bo własnie przed chwila stukneło mi 15k w Marku 03. Dokładnie mam 15181pkt i sprobuje jeszcze podciagnac ;)

Takty: 665/1800

Tutaj screen:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik ten zrobiłem rano w pokoju (temp otoczenia około 25*C).

W pierwszym tescie na poczatku zobaczyłem kilka kropek, ale pozniej znikły, tak jak obserwowałem to praktycznie wogole nie było. Dopiero w tescie chyba vertrexów ze słoniem pojawiło sie kilka artów, ale tez szybko znikło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. zauważyłem ze więszkosc ludz którzy tworzą sli na płytach DFI ultra -D wykorzystuje mostki gigabyte (sam miałem ale musze sectorowi przesłac)

 

http://pccentre.pl/Article14220.htm - ciekawe jak takie coś by się sprawowało w takie upały. imo bezstans ze zastosowano pamiątki ddr2. mogli przecież zamontowac chociaz memki 2.0

 

jeszcze przy oakzji udało mi się coś dowiedziec o karcie dual 7600GT. ponoc wyciąga 23k w marku 03 (standard) a ma kosztować zaledwie... 1100 zł. Pamiątki 1.2 ns jednak (a nie jak wczesniej było mówione 1.1)

Tia milans czy ty kiedyś przestaniesz reklamować PCCentre :>

Tu masz newsa o tym samym i to jeszcze na PurePC.pl

http://www.purepc.pl/node/257

 

Co do duala od galaxy to też news się znalazł na portalu PPC:

http://www.purepc.pl/node/226

 

Wystarczy dobrze poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Chaos mial mniejsze takty niz torque8 (o 5MHz na rdzeniu) i mial wystawionego kompa na balkonie, a torque8 nie - tym sie zasugerowalem

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dzis testowalem w pokoju ...i tez ida na 900 .. nawet na 905 ;]

ale wynik spada .. albo sie grzeja albo brakuje prądu

 

a codo wynikow torque to sa ok

 

zobaczcie jego proca .. ja przy 2800mhz na procu mam 400fps w pierwszym tescie ..

a on 326

 

kazdy fps w 1 tescie to 7pktwiecje ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra tak jak mowilem wczesniej mialem z dnia 15 na 16 lipca pobawic sie w OC :)

 

pokoj: 22*C

grafa: Galaxy 7600GS 128MB 1.4ns 500/1400@675/1680 -> rdzen mysle, ze pojdzie mi lepiej o 5-10MHz poniewaz jeszcze nie przestawilem zworki :lol: / natomiast pamieci przy 23*C zaczynaly sypac artami (jedna pojedyncza kreska w Mother Nature), lecz kiedy temp. zmalala do 22*C zero artow - nie mam na nich radiatorow i sa one 1.4ns wiec mysle, ze wynik w miare

 

teraz ide pobawic sie troche prockiem, jak wszystko wyzyluje to updatuje posta wynikami z benchow

 

@EDIT

 

3DMark 01 23538 - http://img146.imageshack.us/img146/5776/01kw2.jpg

3DMark 03 14516 - http://img146.imageshack.us/img146/9243/03lj3.jpg

AquaMark3 77517 - http://img144.imageshack.us/img144/4346/aq3vc1.jpg

 

stery: XTreme-G 84.56.v3

 

co do grafy to nie powiedzialem jeszcze ostatniego slowa :) beda radiatory to OC sie tez powiekszy :P

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez teraz walcze ;)

Niestety 3DMark 05 wysypał sie przy chyba 6 tescie przy taktach 670/1820 (juz troche było widac arty).

Teraz jade na 665/1800 narazie nie widac artów i test idzie jak przejdzie zapodam wyniki :)

Przy okazji w budzie mam 23*C.

 

 

@Niestety dzisiaj nic z tego nie wyszło nie udało mi sie zrobic ani jednego wyniku :(

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...