Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, poniewaz nowe karty 7600gs ddr3 od galaxy nie maja radiatorow na pamieciach to przez to gorzej sie kreca, czy poprostu nie bylo potrzebne i z tego powodu zostaly usuniete, i czy jest roznica pomiedzy miedzianymi radiatorami, a aluminiowymi, wiem ze miedz jest lepsza, ale chyba aluminium w pelni wystarcza i miedz nic nie da, i czy polecacie jakies odpowiednie radiatorki ?, pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o podkrecanie to radiatorki praktycznie nic nie daja, bez nich karta nie bedzie sie kreciła gorzej. Jedyne co dzieki nim zyskujemy to nizsze temp na pamieciach ;)

Nizsza temperatura na pamieciach = mozliwosc dawania wiekszego napiecie na ramy po v modach ... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam w niedlugim czasie skladac nowego kompa opartego na procku Core2Duo - mam problem z wyborem karty graficznej , po wielu zapytaniach polecono mi GeForce 7600GT. Znalazlem takie w sklepie ale sa dwa rodzje :

- GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 256MB

- GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 128MB

 

Czy jest duza roznica w wydajnosci tych kart ? bo roznica w cenie to 200zl - czy warto wydac 200zl wiecej czy lepiej kupić ta tansza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam w niedlugim czasie skladac nowego kompa opartego na procku Core2Duo - mam problem z wyborem karty graficznej , po wielu zapytaniach polecono mi GeForce 7600GT. Znalazlem takie w sklepie ale sa dwa rodzje :

- GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 256MB

- GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 128MB

 

Czy jest duza roznica w wydajnosci tych kart ? bo roznica w cenie to 200zl - czy warto wydac 200zl wiecej czy lepiej kupić ta tansza ?

Zauwaz ze Wersja 128Mb ma pamieci Tylko 1000mhz...

 

Na Twoim Miejscu Kupilbym Karte Galaxy GF7600GS Zalman Edition 1,2ns 256Mb... to bedzie NAJLEPSZY WYBOR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje wyniki bez żadnego podkręcania. Mugł by mi ktoś pomóc w podkręceniu mojego sprzętu ?

 

3dmark 2006 = 3588 3dmarkow

Dołączona grafika

 

3dmark 2005 = 6088 3dmarkow

Dołączona grafika

 

3dmark 2003 = 12496 3dmarkow

Dołączona grafika

Edytowane przez pawiust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie .. zebyscie mieli co gonic

 

17129 - 03 [link]

7949 - 05 [link]

 

:>

06 mi sie nie chce ruszac ..

Ładnie ładnie Chaos. Ja narazie na swoim Galaxy daje 680/1680 i jest w smarku 7445 w smarku 2005. Przy 670 przestwaiłem żółtą zworke. Popatrze ile jeszcze pójdzie, ale narazie ma problem z moim X2 3800+ bo nie moge go zmusisc do pracy przy 2600MHz, a puki co wiecej woltów nie wchodzi wgre brak odpowiedniego wiatraka.

Edytowane przez ViperGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie .. zebyscie mieli co gonic

 

17129 - 03 [link]

7949 - 05 [link]

 

:>

06 mi sie nie chce ruszac ..

hehe co tu do gonienia :P

moje marne 13579...bez przestawiania zworki...jeszcze powalcze :)

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4864950

takty 675/800

 

mały update :)

przestowiona zworka i mam 10MHz w góre na cpu i 17MHz na ramach...

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4914403

13732 ale procek tylko 2272MHz...

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje wyniki bez żadnego podkręcania. Mugł by mi ktoś pomóc w podkręceniu mojego sprzętu ?

 

3dmark 2006 = 3588 3dmarkow

[ img ]http://pawiust.webpark.pl/3dmark06.jpg[ /img ]

 

3dmark 2005 = 6088 3dmarkow

[ img ]http://pawiust.webpark.pl/3dmark05.jpg[ /img ]

kolego .. 3dmark 2006 robimy w 1280 a nie w 1024

pozatym lepiej dac orba a nie screen ... no ale jak ktos ma piracka wersje (jakos rozdzialke zmienic musiales) to mu futuremark wyniku nie przyjmie :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Przestawiłem zworkę w swoim GSie (najbliższą kolorowi żółtemu:P bo to na BARDZO jasny zółty wyglądą:P) Rdzeń pięknie poszedł mi na Markach05 na 650MHz, ale albo mi się wydaje albo po zmianie napięcią zmniejszyła mi się skala regulacji pamięci teraz max to 840MHz... Czy mi się tylko wydaje bo nie pamiętam dokładnie ile było:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mi właśnie chodziło, wielkie dzięki. Jeszcze jakiś programik do sprawdzania temp w kompie i będzie wszystko ładnie.

z takimi pytaniami zapraszamy do dzialu PODSTAWOWE ZAGADNIENIA..

jak jzu cos wykrecisz ciekawego zapraszamy do pochwalenia sie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej http://noc.sirius.pl/komputery/towar_cenni...I-E_TV_DVI.html

?? Masz 90 zł taniej i wydajniej.

Taa...ciekawe jak sobie włozy karte PCI-E do slotu AGP. Chyba będzie musiał ją młotkiem wbijać :blink: Ten temat powinien się znalezc w przyklejonym topicu o gf7600.

 

edit: o, akurat przeniesiono :)

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA jest świetnym producentem - ma najlepszy serwis kart graficznych (w każdym razie w USA). Między innymi jako jedyny producent uznaje gwarancje nawet jeśli chłodzenie fabryczne było zmieniane, karta była podkręcona, a nawet jak coś nieszczęśliwego wyszło z W/C. Odmawia jedynie gwarancji, gdy ktoś połamie grafike na kawałki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na nowych kartach galaxy 7600 GS DDR3 brakuje radiatorow, wlasnie dostalem przesylke z nowa karta i przy pewnym taktowaniu pojawiaja sie arty, z tym ze im dluzej idzie obraz 3d tym wieksze, zworka jeszcze pogarsza ten stan rzeczy, pamieci sa gorace, kupie radiatory i powinno byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...