Skocz do zawartości
jacekscz

Speedfan -temp1-temp2_temp3-local-remote_temp_hd0

Rekomendowane odpowiedzi

co do temp 1 i 2 to w Everescie se sprawdz :) temp hdd wiadomo temp twardego.Ja natomiast niewiem co to jest temp3 wczoraj mi pokazywalo -13C <lol> se mysle kurna to chyba temp za oknem hehe a dzis juz 25C wiece co to za temp3 znaczy z czego ?.Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp 1 - To jest temperatura płyty głównej (northbridge)

 

Temp 2 - To procek

 

Temp 3 - ? no ta temperaturka u mnie sie zmienia, wiec musi byc podawana z jakiegos czujnika ! u mnie raz pokazuje 63*C przy starcie pózniej wacha sie miedzy 37-40 ja podejzewam ze moze byc to zasilacz ? ale napewno pokazuje to samo co Aux w everescie, a wiec niejestem pewny.

 

Local temp - to temperatura w obudowie

 

Remove temp - u mnie sie niezmienia tzn wachania sa 1*C góra - doł. Nie wiem co to jest, ale dla mnie takie wachania to poprostu brak odczytu

 

Hdd - dysk twardy

 

Aha niesugerujcie sie temperaturami w tych programach (biezcie poprawki), bo one nie sa prawdziwe !! :blink:

U mnie róznica miedzy biosem 28*C a programem: everest czy speedfan 21-24*C jezeli chodzi o temp procka roznica 6*C to duzo - u mnie zanizaja odczyty !!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp 1 - To jest temperatura płyty głównej (northbridge)

 

Temp 2 - To procek

 

Temp 3 - ? no ta temperaturka u mnie sie zmienia, wiec musi byc podawana z jakiegos czujnika ! u mnie raz pokazuje 63*C przy starcie pózniej wacha sie miedzy 37-40 ja podejzewam ze moze byc to zasilacz ? ale napewno pokazuje to samo co Aux w everescie, a wiec niejestem pewny.

 

Local temp - to temperatura w obudowie

 

Remove temp - u mnie sie niezmienia tzn wachania sa 1*C góra - doł. Nie wiem co to jest, ale dla mnie takie wachania to poprostu brak odczytu

 

Hdd - dysk twardy

 

Aha niesugerujcie sie temperaturami w tych programach (biezcie poprawki), bo one nie sa prawdziwe !! :blink:

U mnie róznica miedzy biosem 28*C a programem: everest czy speedfan 21-24*C jezeli chodzi o temp procka roznica 6*C to duzo - u mnie zanizaja odczyty !!! B)

No u mnie różnica jest mniejsza niz 6 C waha sie tak miedzy 1-3C ale co tam do 70C jeszcze daleko hehe. moj duron 800 kiedys dawno dawno temu to wytrzymał 104 :) ( odczyt z biosu) powietrze falowalo i stygł 30 minut ale winda na nim działała bez problemu (tylko radiator zminenil kolor na fioletowy i najklejka gwarancyjna sie na nim spaliła i te gumki na procku tez sie zmiękczyły no ale procek ogolnie ok:).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...