Skocz do zawartości
maSTHa212

Dość Tematów "co Kupić...?!" !

Rekomendowane odpowiedzi

Ten programik wydaje mi sie ciekawszy a co do PCMarka to tez nad tym myslalem tyle ze jest jedno aczkolwiek znaczace ALE : opcja CPU TEST jest dostepna dopiero w wersji platnej. W darmowej jest test ogolny a to chyba nie o to nam chodzi. Ja postuluje za tym CPUMarkiem.

no niby tak ale najlepiej obrazowana wydajnosc jest wlasnie w tescie kompresji i dekompresji rar,divx itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale najlepiej obrazowana wydajnosc jest wlasnie w tescie kompresji i dekompresji rar,divx itp.

Moje "ALE" żeby test był miarodajny - wszyscy muszą mieć możliwość przetestowania lapa - a nie tylko Ci którzy zapłacą :wink: Także co do testów wydajności - masz rację z PCMark-iem- co do dostępności maSTHa ma rację ... Z CPUMark-iem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te osoby ktore beda sie grzebac z wynikami 3D Markow beda mialy moderatora? Czy to jest na zasadzie "owocnej wspolpracy" ? :-) Pytam z ciekawosci...

Hmm no my i tak nie mamy nic do gadania, nas mianowali i tyle. Na razie i tak zero chetnych z tego co wiem takze tym bardziej nie mozna nic potwierdzic. A co do CPU testu no to wybor jest taki jak mowie : albo opieramy sie na ogolnym PCMark albo CPUMark. Nic nie jest doskonale, ale nikt tez raczej nie bedzie skory placic za pro-programy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no my i tak nie mamy nic do gadania, nas mianowali i tyle. Na razie i tak zero chetnych z tego co wiem takze tym bardziej nie mozna nic potwierdzic. A co do CPU testu no to wybor jest taki jak mowie : albo opieramy sie na ogolnym PCMark albo CPUMark. Nic nie jest doskonale, ale nikt tez raczej nie bedzie skory placic za pro-programy.

W związku z tym mam też propozycję - jeśli coś proponujemy na forum (o programach myślę konkretnie) zapodajmy link do tego co zaproponowaliśmy. Można nawet stworzyć przyklejony topic z linkami, z przydatnym oprogramowaniem do lapków - skróci to czas wyszukiwania, może zachęci więcej osób do ich używania (a co za tym idzie publikowania tu różnych ciekawych testów, wyników itp.)Nie powinien byc to większy problem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te osoby ktore beda sie grzebac z wynikami 3D Markow beda mialy moderatora? Czy to jest na zasadzie "owocnej wspolpracy" ? :-) Pytam z ciekawosci...

Owocna wspólpraca z dozgonną wdziecznościa ew. zdjecia %..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rąk do pracy mało a pić to by kazdy chciał :)

 

Jak nie macie osób do jakichś rankingów to już macie mnie (chyba że nie chcecie), pod warunkiem ze update nie musi być o 15min :)

 

Proszę o info z jakimiś propozycjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna moja propozycja. gdzies trzeba ulokowac akcesoria do laptopow. myszki, karty audio i tv na pcimcia, srodki czyszczace itp.

O tym tez pomyslelismy - prawdopodobnie pojawi sie dzial Akcesoria na glownej, przyklejony do rozmow wlasnie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze taki przyklejny topic rozrośnie się jak laptopy-dyskusja ogólna...

 

lepiej byłoby zrobić przyklejony spis tematów, coś takiego jak z reckami

Racja - inaczej zrobi się znów burr... nie do opanowania... Najlepiej pozbierać recki tego co juz jest na forum (myszy, karty, wszelkiej maści rozszerzenia i uzupełnienia do lapków) i powklejać linki do jednego przyklejonego tematu. Jak się pojawi jakaś nowa recka - doklejać.. A dyskusje niech się toczą przy recenzjach...

Moim skromnym zaniem oczywiście :wink: (co nie znaczy, że słusznym ... :blink: )

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a szczególnie nowych moderatórw wreście to forum dojdzie do ładu i skaładu dzieki wam !!

 

moja sugesta na temat Recenzi moze by zrobic instrukcei do receni co ma recenzja zawierac np. zeby każad recenzja miała opisana w paru zadaniach Procka, ramy, grafe, dysk, i tym podbne bo w niektórych reci są opisane bardzo ogólniwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale CO KUPIC, w przyklejonym przewodniku po laptopach zmieniłem sekcje o kartach graficznych, teraz wyglada chyba lepiej, bardziej czytelnie. Jednocześnie apeluje - jeśli ktoś ma dostęp do wiarygodnych wyników 3dm05 wymienionych tam kart prosze o kontakt na PW (zaznaczam że chce tam umiescic ORIENTACYJNE wyniki, takze prosze mi nie przysylac swoich wynikow). To samo tyczy sie najnowszych kart, lista wydajnosci jest niepelna wlasnie z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie - dalem link ogolny do testy notkow na benchmark.pl, ale niestety okazalo sie, ze nie dziala - pozostaje zrobic liste i wykorzystac linki, ktore podales. Dzieki wielkie. Jezeli, ktos ma jakies ciekawe linki dotyczace notebookow to prosze o podanie na PM.

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...