Skocz do zawartości
Hawana

Vivo Jako Kamera Internetowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie czy musze miec osobny tuner tv zeby podlaczyc stara kamere sony do kompa i uzywac jako kamerki internetowej? czy tez moge kupic karte z VIVO i to wystarczy aby np w SKYPE wybrac jako zrodlo obrazu VIVO karty graficznej.

 

Gdzies czytalem, ze nie jest to mozliwe bo jak sie korzysta z VIVO to kamputer nie moze wyswietlac obrazu czy cos takiego.

 

Jak to jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak sie korzysta z VIVO to kamputer nie moze wyswietlac obrazu" ?

 

Ja ostatnio podpialem pod Video IN sygnal z kablowki i moge normalnie ogladac TV, nagrywac do formatu PAL DVD MPEG2 wiec zapewne nie ma zadnego problemu ze skonfigurowaniem programow by jako zrodlo obrazu braly wejscie s-video lub composite na grafie i wysylaly w swiat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka dziwna akcje ze moge przechwytywac / ogladac z vivo (nie mowie o kompie z podpisu) obraz z kamery / vhs , ale w skype mam szare pole i sie wiesza , chyba tylko raz pokazal obraz , przeinstalowalem go pare razy, ale to nic nie dalo.. jakies sugestie moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak sie korzysta z VIVO to kamputer nie moze wyswietlac obrazu" ?

 

Ja ostatnio podpialem pod Video IN sygnal z kablowki i moge normalnie ogladac TV, nagrywac do formatu PAL DVD MPEG2 wiec zapewne nie ma zadnego problemu ze skonfigurowaniem programow by jako zrodlo obrazu braly wejscie s-video lub composite na grafie i wysylaly w swiat :)

Czyli Pinki możesz ogladać kablówkę i nagrywać bez tunera TV ??? tylko podłączając kabel do karty graf ???? :huh: a może cos zle zrozumiałem... Edytowane przez Overclocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, trzeba tylko dostarczyc sygnal tv chinchem do karty :) u siebie w pokoju mam dekoder ktory ma zwykle wyjscie antenowe podpiete pod tv i dodatkowo wyjscie chinch A/V ktore podpinam pod video in. Programy zmieniam pilotem na dekoderze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, trzeba tylko dostarczyc sygnal tv chinchem do karty :) u siebie w pokoju mam dekoder ktory ma zwykle wyjscie antenowe podpiete pod tv i dodatkowo wyjscie chinch A/V ktore podpinam pod video in. Programy zmieniam pilotem na dekoderze

Heh fajny patent ;) A czym wtedy odtwarzasz TV na kompie, jakim programem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...