Skocz do zawartości
doObry

Lama Potrzebuje Porady ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam jedno, proste pytanie.

Otóż planuję wymianę procesora na nowszy. Fundusze nie pozwalają mi na kupno nowej płyty, więc chciałbym Model mojej płyty głównej to:

04/30/2001-8363-686-K7VZAC-00

(nie jestem pewien, czy podałem odpowiednie dane, więc na wszelki wypadek zamieszczam screena z informacjami, jakie pokazała mi o płycie Sandra: http://999clan.ovh.org/obrazki/mainboard.JPG)

Mój obecny procesor to AMD Duron 850 mhz. Chciałbym zainstalować Durona 1600... Czy istnieje taka możliwość? A może mogę założyć jeszcze lepszy procesor?

Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze do tej płyty musiz szukać procka z FSB 133 MHz. możesz kupić jakiegoś athlona xp, np. 2400+.IMO lepiej wstrzymaj się z kupnem procka na jakiś czas i uzberaj kase na lepszą płytę gł. np. Epox 8rda3+. A do tego kup jakiegoś athlona XP. Bo durony to mało wydajne procesory.

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z wypowiedzią jania. Ta płyta obsługuje fsb 133 (wiem bo miałem :wink: ) i nawet taki A2400+ powinien chodzić.

 

no to w takim razie sorki za wprowadzenie w błąd błąd ;) już poprowione, sugerowalem się danymi, które znalazłem na stronce jakiegoś sklepu :P

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...