Skocz do zawartości
Cube

Wymiana Procka, Mobo, Grafy, Dysk...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Panstwo...

Moja zagwozdka tyczy sie wymiany sprzetu ktory posiadam obecnie (dokladny opis w sygnaturce) na cos nowszego z PCI-E i Athlonem64. Co zapewne zrozumiale, chcialbym wydac jak najmniej pieniedzy ale jednoczesnie nie interesuja mnie rozwiazania kompromisowe. Myslalem, zeby nabyc dobrze krecacego sie Venice'a 3000+ i jakas dobra plyte z NF4 Ultra (ale bez SLI) - jaka? Do tego chcialbym wsadzic 7800GT i dysk 80-120GB SATAII NCQ - jakiego producenta grafa i dysk? No i moje ostatnie pytanie - za jaka kwote powinienem wystawiac posiadane juz czesci? Z gory dzieki za pomoc... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm polecić ci moge zamiast NF4 ultra lepszego proca i Uli 1695.

 

Athlon 3700+ San Diego 1mb cache - 940 zł

Frezer - 70 zł

Asrock Dual Sata 2 - 230 zł

Geforce 7800GT - 1150 zł

Samsung 80 GB Sata 2 NCQ - 220 zł

 

Razem około 2500 zł

 

za twoje można dostać

 

1180 za grafike , proc , płyte , dysk.

 

Czyli koło 1300 zł musiał bys dobulić do interesu.

 

Na tym Asrocku dobrze się kręci także sądze że jak trafisz na dobrą sztuke procka to że 3000 mhz powinieneś wycisnąć.

Edytowane przez Ower_lolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast san diego brać opterona 144 na 939. Jego można też tak około 2800-3000 podkręcić.

Myślę, że lepiej kupić SanDiego 3700.

Różnica w cenie wynosi ok. 120zł, a 3700 ma mnożnik 11 i jest o 400MHz szybszy.

 

Jeśli się tyczy karty, to lepiej wziąć x1800XL. Przed O/C radzi sobie z 7800GT, a po O/C może przegonić 7800GTX.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...