Skocz do zawartości
wajha

Plyta Glowna + Procek Za Max700zl

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic nowa plyte i procek za 700zl. Postanowilem ze to bedzie stajnia AMD:D Mam zamiar kupic Semprona 3000+ s.939 i do tego Asrocka Uli http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=3065 . Chcialbym sie spytac czy to najlepsze rozwiazanie za ta kase czy jednak da sie wybrac cos lepszego:D z gory thx cya

Edytowane przez wajha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak stoi podkrecalnosc tego otoz semprona na 939??

Słyszałem że kręcą się całkiem dobrze. W robocie u mojego starszego mają własnie kompy z tymi Sempronami i ASRock'iem i z ciekawości luknąłem, na ile pójdą. Stable to 2600MHz na jednym kompie, na innym 2450MHz. Uważam to za cakiem dobry wynik, gdyż w tych kompach pamięci to GoodRam :(

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym te czesci kupic w jakims sklepie internetowym ale sie na tym nie znam. nigdy nie kupowalem tak rzeczy i czy moglby ktos mi prryblizyc jak to wyglada i jaki sklep jest warty uwagi(najlepiej tani i sprawdzony:D

 

Ps. znalazlem sklep ESC,slyszalem o nim wczesniej i tam jest najtaniej. aha i jak sie tam placi i czy ceny sa podane razem z przesylka czy trzeba doliczyc koszty przesylki???

Edytowane przez wajha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. znalazlem sklep ESC,slyszalem o nim wczesniej i tam jest najtaniej. aha i jak sie tam placi i czy ceny sa podane razem z przesylka czy trzeba doliczyc koszty przesylki???

http://www.esc.pl/information.php?info_id=6

 

Tu masz napisane co i jak.

Ceny są zawsze podawane bez przesyłki, za przesyłkę płaci sie osobno, zależnie od wagi/wielkości/sposobu płatności i rodzaju przesyłki.

Zwykle najbardziej opłaca się zapłata przelewem, zwłaszcza jeżeli twój bank oferuje darmowe przelewy z netu. Ale zawsze można zapłacić przy odbiorze.

 

Zwykle nie ma najmniejszych problemów z zaupami w necie. Zamawiasz, płacisz i po kilku dniach przychodzi paczka. Trochę gorzej jest z reklamacjami, bo trzeba się na pocztę fatygować, ale to nie jest jakiś duży problem.

 

Co do sklepów, to rzuć jeszcze okiem na http://www.apollo.pl i http://www.pcprojekt.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zaczynam sie nad wymiana procka i plyty. Podobny budzet ale inne wymagania

:arrow: Bezwzglednie port AGP

:arrow: Dobra podstawa do o/c

:arrow: 3 sloty DDR min

:arrow: NB chlodzony albo pasywnie albo bardzo cichym wiatrakiem ( chyba ze zainteresujes sie nowym radiatorem pentagrama :wink: )

:arrow: Cieszylbym sie gdyby to byl Asus ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
Orgiusz nie ma sie co zastanawiać, bierz tego asroca i sempka ;) Co do asusa to nie wiem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to w pcprojekcie te czesci sa najtansze. to dobr sklep??ktos juz tam kupowal?? a i czy moj zasilacz codegen 300W albo 350W pociagnie ten procek i plyte??

Edytowane przez wajha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pcprojekt, kiedys sadzilem ze jest to najlepszy sklep w krakowie, jednak po ostatnich wizytach tam i po tym jakie czesci polecali znajmomy ktorzy przyszli z gotowym zestawem do zlozenia to powatpiewam... ale zeby ni ebylo ze wszystko zle - co do napraw gwarancyjnych wywiazuja sie z tego bardzo dobrze i nie rpzeciagaja terminow :) no i zapewne nic nie zamienia przy wysylce jak to bywa w proline czasami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Hmm bardziej zastanawiam sie nad platforma 754 niz 939. Procz plyty&cpu myslalem o chlodzeniu ( dla mnie box = maly odkurzacz )

Wybrzydzasz :lol2: Co do chłodzenia to oczywiście arctic freezer 64pro. Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...