Skocz do zawartości
_Vip_

Athlon XP 1700+ @ 2200+ fsb 171 Vcore 1.75V

Rekomendowane odpowiedzi

ach, to nie sa temperatury max i minimalne, ale przy odpowiednich obrtotach wentylatora ;D, teraz sie skapnalem :)

Nie przejmoj sie ,kazdemu sie moglo zdarzyc :wink:

ale mogles napisac dokladniej niz tylko high i low ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach, to nie sa temperatury max i minimalne, ale przy odpowiednich obrtotach wentylatora ;D, teraz sie skapnalem :)

Nie przejmoj sie ,kazdemu sie moglo zdarzyc :wink:

ale mogles napisac dokladniej niz tylko high i low ;p

tak tak,teraz to moja wina :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach, to nie sa temperatury max i minimalne, ale przy odpowiednich obrtotach wentylatora ;D, teraz sie skapnalem :)

Nie przejmoj sie ,kazdemu sie moglo zdarzyc :wink:

ale mogles napisac dokladniej niz tylko high i low ;p

tak tak,teraz to moja wina :D :D :D

Twoja rowniez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titan TTC-D5TB, wielkie bydle, musze sobie zmienic chlodzenie  na wodne, albo moze od razu na freonowe ;-), a serii nie pamietam :D

Jakie masz temperaturki na tym Titanie ?? High i Low :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titan TTC-D5TB, wielkie bydle, musze sobie zmienic chlodzenie  na wodne, albo moze od razu na freonowe ;-), a serii nie pamietam :D

Jakie masz temperaturki na tym Titanie ?? High i Low :D

hehe, wiec, to zalezy jak pracuje i jakie mam taktowanie, w sumie, to nigdy nie robilem pomiarow temperatury, teraz mam domyslne ustawienie i softcooler, wiec temp niska bedzie, ale bez softcoolera przy low jest <40, a na high <50, wiec nie jest tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ostatnio udalo mi sie odblokowac mnoznik w moim Xp1700+ od kilku dni ciagle slecze przed kompem i ..... podkrecam :) Teraz proc chodzi na 10.5x171 co daje 1800MHz czyli Xp2200+ przy standardowym napieciu (1.75V).Niestety cholerstwo niesamowicie sie grzeje,wiec czekam na Vulcano7+.Narazie zaowazylem ze proc zaczyna sie zachowywac niestabilnie(czyt. zawiesza sie :) ) przy 45'C,ale wydaje mi sie ze to wina mojego obecnego coolera - Colorful GoldenEye (badziewie jakich malo),ktory bardzo slabo odprowadza cieplo.

Ja na swoim A XP 1700+ poszedł max stabilnie bez podnoszenia napięcia 11 x 173 czyli 1903 przy chłodzeniu wodą, większego FSB i tak nie ma sensu ustawiać bo go pamięci trzymają :?

BTW mnożnik nie odblokowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec to chyba podsumowanie.Proc bootuje sie jeszcze na fsb 185 i przy mnozniku 10.Powyzej tej wartosci wstaje juz na fsb166.Zastanawiam sie tylko czy to juz kres mozliwosci procesorka czy tez wine za to ponosza pamieci.No ale coz zostaje tak jak w podpisie :twisted: .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...