Skocz do zawartości
Zeniu

Trackmania Nations

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatnio zauwazylem ciekawa gierke Trackmania Nations, jako ze niema o niej tematu a mysle ze warto porozmawiac o niej, gierka darmowa jak dla mnie bardzo przyjemna :) zapraszam do dyskusji

 

oficjalna stronka i pare screanow :)

http://www.trackmanianations.com/indexUk.php

 

MIRRORy:

http://www.noos.fr/focus/tm_nations/tmnationseswc_setup.exe

http://www.cddclan.zoltaturnia.pl/download...M%20Nations.exe

 

Łatka dodajaca Polski skin do autka, Polską flagę, oraz Polski hymn po wygranym wyścigu:

http://www.cddclan.zoltaturnia.pl/download...M%20Nations.exe

 

podziekowania dla -=uri=-

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że już nie można grać w necie, w tym, do czego ta część została stworzona :-) I trochę kiepsko, że nie ma Polski, ale też od kilku dni gram :-)

 

@ptys

Ale ten benchmark jest dziwny.

Uruchamiałem go w różnych detalach i rozdziałkach i zawsze wykazywał równy poziom w okoliach 90 fps. W końcu uruchomiłem go w all high, 1600x1200, AAx6, Anizox8 i wykazał 72fps. Stwierdziłem, że tak to się da ze spokojem grać, uruchomiłem, a okazało się, że w grze miałem na oko za 24 fps, czyli nie dało się grać. Więc w benchmarka wierzyć nie mozna absolutnie.

Tak btw. gram teraz na 1280x960, all high, aax2, anizox8 i śmiga.

Edytowane przez Grees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no grafa moze nie rewelacyjna ani kiepska, moge powiedziec ze poprawnie :) brak Polski troche dokucza :/ kolega ma zew Ip i stawia serwa, szukalem go 10 minut i odnalazl sie w USA :) ogolnie rzecz biorac swietna zabawa jak dla mnie ;) cieszy fakt ze nie potrzeba dobrego pingu zeby grac na necie :), od poczatku razily mnie loga NVidii ;) no ale co zrobic kasa to kasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Panowie to moze sie zbierzemy i poganiamy razem?!Rzeczywiscie brak Polski dokucza ja jezdze i nabijam punkty dla indonezji bo flaga podobna:) nick -=poland_uri=- to co moze jakas ustaweczka?I grac da sie przez caly czas po neciku jezdze gdzies na serwerkach Francji. Najszybciej leci chyba z serwerka nVidii http://download.nvidia.com/downloads_emea/...sESWC_Setup.exe

 

A dla zainteresowanych czemu naszej ojczyzny nie ma w grze link do rozwiazania zagadki http://www.tm-forum.com/viewtopic.php?t=1450 .Nie ma nas bo nei bierzemy udziału w Electronic Sports World Cup nie ma tez Irlandii,Argentyny i innych krajow ale sa za to takie mocarstwa internetowo/komputerowe jak Oman,Indonezja,Katar,Zjednoczone Emiraty Arabskie i np Cypr;)Ogolnie jest Jezzi;)

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uri chetnie sie ustawie :) mam ferie takze raczej pasuje mi kazda godzina :) nick mam "Dave" :) czaesto gram na serwerze kumpla ewentualnie na francuskich jakos najszybciej sie laczy :D jak cos mam jeszcze 2 ludzi do gry :) takze mam nadzieje ze zabawa bedzie przednia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

No to moze na 20sta stawiamy.Grasz jako francuz?Daj namiary gdzie a sie zjawie:)

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie gram jako francuz :) jako anglik :) zagadaj do mnie na gg bo musze tez to skonsultowac z kolega od serwa :D no chyba ze zagramy gdzies na public :) nie bedziemy robic z forum czata :D

gg:2996634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze D@ve promujesz gierke ;) GJezdzilismy juz troche z D@vem i gra sie naprawde przyjemnie w kilka osob, a jakie sa momentami emocje ;) hehehe. Jak cos to mysle, ze kolo 20 tez moglbym pojezdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yanek197

podalem kontakt gg ale narazie moz byc z nim problem bo nie wiedziec czemu nie moge wyslac wiadomosci do nikogo :| a polaczylem sie z serwem i moge odbierac wiadomosci :| tlen irq IRC dziala normalnie, to nie wina mirandy bo na programi gadu-gadu tez nie moge wyslac wiadomosci :| jezeli ktos ma mozliwosc to przez tlena prosze dave16@tlen.pl przepraszam za klopoty ale nie wiem co sie dzieje :?

 

 

EDIT:

gadu-gadu zablokowalo mi numer bo niby spam rozsylam :S ale juz wyjasnilem sprawe :) kontakt gg aktualny, moze byc tylko lepiej :D

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Polska w TM Nations co prawda nie w pełnym tego słowa wymierze ale jest flaga widoczna dla wszystkich użytkowników grany hymn po zwyciestwie fajan skórka PL na somochód link do spolszczenia:) http://www.cddclan.zoltaturnia.pl/download...M%20Nations.exe zassac zainstalowac wybrać w profilu nasz moherowy kraj i grac. Link ze strony http://www.cddclanpl.zoltaturnia.pl/

Zagladajcie na serwery kraju Indonezji tam gra najwiecej naszych. Pomogl spolszczenie wygarnac z neciku K4CZOR!

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

znaczy sie co ? :) instaluje spolszczenie i gra dziala normalnie dalej tyle ze jest do wyboru Polska ? :D jesli tak to chwytam ;]

Tak jest do wyboru Polska narodowsc zostaje ta sama ale zmienia sie samochod grany jest hymn i polska flaga punkty tez zostaja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum w to gra? Jeśli tak to zalogujcie się na stronce http://www.trackmanianations.com/indexUk.php i ustawcie sobie team:

 

nazwa: $n$fff[Tweak.pl]

haslo: tweak.pl

 

co prawda bycie w teamie nic nie powoduje ale jest ranking teamow, a jak ktos kliknie w waszego nicka w trakcie gry to zobaczy ze jestescie z tweaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, prawie trafiłeś.

 

User's guide for text formatting

Use the following strings to give a particular style to your nicknames/Game names:

$000 à $fff: color

$i: italic

$s: shadowed

$w: wide spacing

$n: narrow spacing

$m: normal setting

$g: default color

$z: reset all

$$: ta write a "$"

 

For the color: the 3 caracters after the $ are 16 values going from 0 to f (0123456789abcdef). The first caracter represents the red color, the second green and the third blue.

Here are some color examples:

$000: black

$f00: red

$0f0: green

$00f: blue

$ff0: yellow

$f80: orange

$f0f: pink

$0ff: light blue

$888: grey

$fff: white

 

For example, to write "The Boss" with "The" in italic and "Boss" in large red, you should type:

$iThe $z$w$f00Boss

Dodam od siebie, że użycie $w jest chyba zabronione na niektórych serwerach, bo w moim nicku na niektórych serwerach fragmentu tak sformatowanego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :D Ale skoro można zrobić team to zrobiłem ;) Na pewno jestem w teamie ja :)

 

Masz jakieś punkty online? Bo team cały czas jest na 256 miejscu w rankingu. wpisałeś nazwę [Tweak.pl] czy $n$fff[Tweak.pl] ?

 

Edit:

 

Myliłem się, team skoczył w rankingu bo jest dwiueście dwudziesty któryś, widać w grze a nie widac na stronie :) Pewnie strona się wolniej aktualizuje.

 

Co do mojej teorii o tym, że niektóre serwery nie akceptują formatowania tekstu, to była ona będna. Serwery akceptują, ale w grze jest inny błąd. Czasem, mimo że mamy ustawiony nick online, w grze w sieci pokazuje nam taki nick, jaki mamy w profilu w single. Proponuję więc ustawić w profilu w single i w account online takie same nicki (szkoda tylko że ten w singlu nie może być tak długi jak ten online).

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Bo po 18stej zaczyna grac na dobre Europa i dlatego te bledy sie pojawiaja.Serwery nadeo nie wyrabija z obicazeniem!

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

W ta gre to sie nie gra w taki sposob :) Najlepsza przyjemnosc idzie przez gre po lanie,ale jesli chcesz zagrac z kims,kto nie jest w Twojej sieci wystarczy himachi.Wogole ten program to krok przyszlosciowy jesli chodzi o multi player i wogole koniec zakladania serwerow FTP by wymieniac sie danymi :)(chyba,ze wystawic cos na forum) Najlepiej jak do tego dolozysz jeszcze skype,ktore wogole nie zwieksza pingow .Ja gralem w ta gre sciagajac z bitcometa [szlo mi ponad 70 kb/s],dap'a[szlo mi ponad 100 kb/s] ,z wlaczonym gg i skypem w tym samym czasie i mialem pingi w granicach 90/100.Raz jakims przypadkiem mialem wysokie pingi,ale to byla wina chyba czegos innego,jakis przypadek.Gry mp przez himachi i skype naraz to wielka przyszlosc.Polecam granie w ta gre na 6-sciu z tymi programami a zapewniam,ze spedzicie przy niej cala noc :) Pozdro

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...