Skocz do zawartości
Zeniu

Trackmania Nations

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś działało wpisanie klucza, który generuje się w pliku .ini. Po kilku dniach autorzy zmienili zdanie i już trzeba mieć klucz z Sunrise albo Original. Czyli trzeba kupić.

 

Nikt ci nie każe mieć innego modelu, więc gra jest za darmo.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo troche czasu, a czy jeszcze ktos gra w ta gre ?

 

Ja poznalem ja dopiero w zeszla sobote czy niedziele i bardzo przypadla mi do gustu :)

Troche czasu spedzilem w ten tydzien nad nia, gdzies od wtorku zaczalem grac w necie i stwierdzilem, ze frajda z tego niemala, wiec chetnie bym sie poscigal z kims stad.

Jakby co to mozna sie umowic na jakims z publicznych serwerow albo zalozyc wlasny.

 

P.S. wlasnie skonczylem kilkugodzinna sesyjke i ide spac.. ;]

 

P.P.S. dzisiaj bylem z kolega sie poscigac gokartami.. frajda tez nieziemska, tylko szkoda, ze mamy malutki tor :/ Wcale nie mialem skojarzen z TMN jak jechalem :P

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno 65 nowych tras ;]. Ja musiałem przerwać ściąganie (za dużo na głowie rzeczy) i dopiero jutro pogram.

Wiesz...

 

Jak grasz na Multi to ci te trasy standardowe do szczęścia niepotrzebne, bo i tak się gra przez 99% czasu na mapkach niestandardowych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze wczoraj w nocy widziałem, że śmigasz:-) U mnie w 1600x1200 aa4 anizo 16 i reszta max 66 fps

a smigalem u braci pepikow i na probe wskoczylem na jakis polski serwer.

 

zastanawia mnie ta tragedia z fps, bo przy 30-40 fps jest malo grywalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszny fps mam w multi. Czesto spada do 20-30 fps przy 20 graczach. Nawet jak ich wyłacze ("o") i tak fps jest dziwnie niski... i to na wszystko full aax4 afx16 i tylko 1024x768...

 

W tescie wydajnosci na takich ustawieniach mam 72 fps.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszny fps mam w multi. Czesto spada do 20-30 fps przy 20 graczach. Nawet jak ich wyłacze ("o") i tak fps jest dziwnie niski... i to na wszystko full aax4 afx16 i tylko 1024x768...

 

W tescie wydajnosci na takich ustawieniach mam 72 fps.

tez tak mam, ze na sigowej maszynce jest tragedia, zeby bylo smieszniej to w pracy gralem na A64 3200+ i GF6150 a to podlaczone do netu iPlusem i w 640*480 low chodzi lepiej jak na c2d i 88gt :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...