Skocz do zawartości
MaKaR

RADEON 8500 64/128 or 9000 pro ? (wybór)

co wybrac  

  1. 1. co wybrac

    • radeon 8500 64
      21
    • radeon 8500 128
      19
    • radeon 9000 pro
      4


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem nazbierałem 500 zł i chce kupić grafe i zastanawiam sie bo po testach które oglądałem na tom's hardware wyszło mi że radeon 8500 64 m jest lepszy od 9000pro ?? pomocy

 

aha i jeszcze gdzie to można kupić :twisted: :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić 128 radka za 500 stów i jaka firma ATI czy np gigabyte czy te normalne podpisane tylko ati radeon 8500 są w czymś gorsze od tych które mają firmaowy przedrostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z 64ramu jest chyba lepszy

co ty gadasz od kiedy 64 jest lepsze od 128 zawsz 128 bedzie lepsze chodzby mialo gorszy dostep a takiego pewno ie ma!!

Przykład masz z GF4 Ti 4200 ;)

Wersje z 64MB ramu są szybsze od wersji 128MB

Oczywiście jeszcze nie ma zbyt duzo gier wymagających 128MB ramu ;)

A gdy sie pojawią, to te dodatkowe MB z pewnościa się przydzadzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z 64ramu jest chyba lepszy

co ty gadasz od kiedy 64 jest lepsze od 128 zawsz 128 bedzie lepsze chodzby mialo gorszy dostep a takiego pewno ie ma!!

Przykład masz z GF4 Ti 4200 ;)

Wersje z 64MB ramu są szybsze od wersji 128MB

Oczywiście jeszcze nie ma zbyt duzo gier wymagających 128MB ramu ;)

A gdy sie pojawią, to te dodatkowe MB z pewnościa się przydzadzą :D

Masz na mysli dooma 3 :-))) (ps. w gf4 ti4200 wersja z 128mb ma pamieci takt. 444mhz, a wersja z 64mb 500mhz, aczkolwiek te 444mhz spokojnie sie kreca do 500Mhz i wiecej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie z tcyh to bierz sobie RADEON 8500 128ddr, ale lepiej i tak jakiegoś Gf 4 ti4200 albo nawet Gf 3ti200 ale najlepszym wyborem to bedzie jednak RADEON 9700pro ;) chodz chyba ;) się nie mieści w tej klasie cenowej... ale poszukaj ;););) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie jak podkrecisz tego gf ti200 do ti500, to raczej bedzie wydajniejszy (lub taki sam) jak radek 8500le. Tylko niestety gf3 , jak dla mnie za bardzo zacofany jest technicznie (brak d 8.1 , i cienka wydajnosc w pixel shader EBM itp, w porownaiu do radzia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ma sie przydac 128 mb ramu na karcie do dooma3, jak radeok 8500 jest i tak zasłaby na tą gre, minumum to przeciez gf 4 ti4200. ale jak za 500 zl to bym bral jakiegos radka 8500 ciekawe gdzie za taką cene dostanie sie versje 128 mb. jezcze przydało by sie drogie 256 mb ramu do kompa, bo ut2003 na 256 mb sporo dogrywa z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jak to gdzie w grze odrazu zaslaby no co ty na gf3ti200 podkrecony sie zbytni nie cielo to co na radku ma sie ciac tez go podkrecasz i chula spokojnie mniejsza rozdzielczosc to wiadomo ale czego nie zrobic dla doom3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Radeonem ze 128Mb RAM. Jeden problem - za 500zl sie takiego nie kupi! A jak ma sie dokladac 200zl do wiekszej ilosci pamieci, to lepiej juz sprzedac butelki z Sylwestra i dolozyc do 9500 Pro - szybszy, lepszy i ma wiecej pamieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS nie kracz moze nie bedzie smigał na 1024x768 i high detal ale na zmniejszonych detalach 800x600 bedzie smigal tak mi sie wydaje nie wiem czy ktos z was widzial np bete WC3 a full wzrost wydajnosci o okolo 40proc ;p mysle ze nie bedzie probleoof przt dobrym procu i duzej iosci ramq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...