Skocz do zawartości
korbelsky

Tony Hawk's American Wasteland

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi do cholery jak przy tym chinczyku ktory uczy nas focus i special. Kaze mi zrobic hardflipa 360 nad kontenerem w focusie. Zrobilem to juz z 20 razy. banał. Ale czemu do qrwy nedzy ten typ nie chce zaliczyc mi zadania. Wnerwia mnie to bo za kazdym razem zeby dojsc do tego zadania musze przejsc 4 inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko THAW sprawial klopoty w starowaniu, ale juz umnie sie poslugiwac ta gra :razz:

Jak sie przyzwyczaisz to nawet nie zauwazysz roznicy z innymi czesciami :razz: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam za bardzo tego, ale to bylo na tym zakrecie chyba(?)

Rozpedzasz sie, to samo na grindzie potem focus skaczesz robisz Hardflip 360 i kleisz. Cala technika.

 

Ale jak to ci nie zalicza?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... może ktoś mi powie jak w 1 mieście zrobić na bmx tailwhipsa :/ Pisze że trzeba podskoczyć i prawa albo lewa strzałka , próbuje ciągle i nie wychodzi :/ Może ktoś pomoże , a i jeszcze w 2 mieście ta misja z tym hydrantem :/ Jak na to wskoczyć żeby zaczął się na tym kręcić :/

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to akurat 7 czy 9 jesli dobrze pamietam.

misje robisz tak-backflip czyli 7+dol lub 9+dol i do tego obrot 180 na spine transferze czyli np ze spacja lub 7+9.

(ale pogmatwane:PPP)

 

jak niewiesz to sprawdz w opcji wiev mission lub w abilities

Edytowane przez korbelsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest do tego nose manuala ?? Bo nie czaje teraz :D A co do tego śmietnika w downtown to banalne zadanie wystarczy w dobrym momencie podskoczyć :] ja zaczynam fokus przy tym grafiti na ścianie i odrazu skok wtedy idealnie przeskakuje smietnik i robie ten trick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania

 

1. Jak zrobic Feeble grind na bmx'ie?

2. Misja w Downtown u Tony'ego Trujilio. W momencie kiedy krecimy film. nie wiem ocb. Gosc kaze mi zrobic grinda na krawedzi a potem jakis grab ale nie wiem gdzie zeskoczyc : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera to wogóle dziwne w 3 miastach nie mam zadan , znaczy się tych różowych gwiazdek , w tym parku też i w tym drugim parku co trza było wygrać turniej też nic ... Ostatnie misje jakie robiłem to na fire escape , z tym dzwonem i china power czy jakoś tak ( w tym parku co te części w misjach się zbiera , tam był przerywnik że tego kolesia gliny chyciły)... Co dalej , do którego miasta pojechać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3 dni przeszedłem te gierke i mam mieszane uczucia. Czy te forum nie jest *nieco podobne do pclab? pisałem na tamtym forum dopłuki... nie dali mi blokady do 1935roku!!!!! a to moj pokazowy screen. tylko dalej nie wiem jak z santa monica na platforme wejść?! tam podjazd jest zbyt stromy?

 

i mam nadzieje, ze moderatorzy z tego forum nic nie mają wspolnego z tymi z pclab;/

post-136908-1142788304_thumb.jpg

Edytowane przez Rafal2!omu$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie dwie piwewsze części tonnego bardzo mało realne były, a miliony czesało się bez wysiłku;/ gra była tak niedopracowana (THPS2) ze czasami nawet zwykło olee przedłużało kombosa. dla mnie szczyt geniuszu to THUG2 gra genialna. ta część nie jest tak szalona jak underground 2 i nie ma tych fajnych specjali co we wcześniejszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...