Skocz do zawartości
korbelsky

Tony Hawk's American Wasteland

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku ,opamietaj się za dużo tych pytań jak przejść , ja tego nie umiem. Wszystko da rade zrobić tylko trochę chęci potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam debilną sprawę. Z bmx sobie poradziłem ale za cholere nie mogę zrobic wall runa, przejzalem chyba z 1000 for i nic! Nic! Ta gra doprowadza mnie do szału. Dam sejwa, ktoś jest chętny mi przejść? Bardzo proszę.... Moje gg: 290|2981

 

mój save

http://www.speedyshare.com/469282997.html

 

BŁAGAM WAS! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy biec w strone ściany i przytrzymać przycisk grindu, później jest jeszcze jakiś flip to to chyba cudem zrobiłem.

No ja właśnie tego flipa nie moge zrobić. Klikam tą kombinacje i nic. Pare razy mi sie udalo, ale calej misji nie potrafie :(

 

 

wyslesz save?

Edytowane przez dizajter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre przechodziłem już dawno więc save nie mam.

Znalazłem coś takiego na gamefaqs:

Now you get fancy, a wallrun WITH a wallflip. Perform a wallrun as usual, but

make sure you hold down R1 as soon as you start running up the wall, otherwise

when you try to do a wallflip, you'll just jump away from the wall. You dont

want to do that, you want to run up the wall, and press Down and X at the same

time to do a wallflip. Do this 3 times to move on.

X - Prawdopodobnie Ollie.

Switch to walk (L1+R1) and run up the wall with R1. Then,

before you fall, press down and X to wallflip. Do the wallflip three

times.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic nollie..? Kiedy wlaczasz THAW, wyskoczy Ci takie okno z napisem ( u gory ) "Uruchamianie Tony Hawk American Wasteland TM" ... Czyli po prostu wlaczasz THAW i klikasz zakladke "Przypisanie Klawiatury"... Tam wybierasz sobie ustawienia jakie chcesz a nollie to : "Zmien tryb" Ja to mam na "INRESET" ale to nie wazne, w kazdym razie przed zrobieniem normalnego ollie klikasz "Zmien Tryb" i wtedy robisz ollie i wyjdzie nollie... Nie mam weny... ( POD SPECIALEM MA PISAC NOLLIE LUB FAKIE... ) Sory ze tak dlugo ale mi sie spac chce i pisze byle co :P :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mój problem polega na dziwnie opóźnionenj reakcji skejta w Tony Hawks American Wasteland. To dośc stara gra, bo z 2005 roku (o ile się nie mylę).

Te ''spowolnienia'' polegają na tym, że gdy puszczam klawisz skejt leci/obraca się/ w ogóle reaguje ''ciut'' dłużej niż powinien, a to przeszkadza w normalnej grze. Wcześniej tego nie miałem, ten problem pojawił się dopiero gry zrobiłem upgrade PC.

Obecnie wygląda to tak:

phenom ii x4 955be @4GHz

gtx 560ti hawk

4gb ram ddr3 1333mhz

 

poprzednio miałem athlona ii x2 240, radeona 4850 i 2gb ramu. Wtedy tego problemu nie było. Próbowałem już wszystkiego, zmiany sterowników, obniżenie taktowania karty graficznej, zmienianie ustawień w panelu nvidia, wszystko to jeśli nawet dało jakiś efekt to bardzo krótkotrwały i problem powracał. W innych grach nie odczuwam tego problemu, więc zepsuta klaawiatura odpada ;D

Myślałem również, że to wina 64 bitowego systemu - zmiana na 32bit nic nie dała, również na XP było to samo ;/

Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...