Skocz do zawartości
korbelsky

Tony Hawk's American Wasteland

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

producent: Neversoft Entertainment

wydawca: Aspyr Media, Inc.

kategoria: sportowe / deskorolka

Data Premiery:

Świat: 03 lutego 2006

Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer

tryb multiplayer: Internet

wymagania wiekowe: 16+

 

http://www.th-american-wasteland.com/

 

Tony Hawk’s American Wasteland jest następną grą zręcznościową z serii, firmowanej nazwiskiem znanego amerykańskiego sportowca. System zabawy przypomina dwie odsłony Tony Hawk’s Underground, a akcję umiejscowiono tylko na terenie Los Angeles (obecność prawdziwych lokacji pokroju Hollywood itd.).

 

Włączając tryb fabularny wcielamy się w rolę prowincjonalnego chłopaka, który przybywa do największej kalifornijskiej metropolii, aby zostać mistrzem jazdy na deskorolce. Dowolnie konfigurujemy wygląd postaci nawet w trakcie rozgrywki, odwiedzając sklep z ciuchami, fryzjera etc. Naturalnie nie od razu uzyskujemy dostęp do całego obszaru Miasta Aniołów. Odkrywanie kolejnych przestrzeni odbywa się dzięki wykonywaniu rozmaitych zadań, zlecanych przez bohaterów niezależnych. Wśród tych ostatnich pojawiają się nie tylko zwykli mieszkańcy aglomeracji, ale również profesjonalni zawodnicy (na ich czele oczywiście tytułowy Tony Hawk, którego trzeba pokonać). Natomiast w przedostawaniu się do odległych punktów pomagają autobusy.

 

Oprócz przemieszczania się na deskorolce i wykonywania mnóstwa widowiskowych akrobacji, developerzy pozwolili nam na pokierowanie wyczynowym rowerem typu BMX. Ponadto oglądamy specjalny tryb rozgrywki, udostępniający lokacje z poprzednich części serii. Standardowo nie brakuje dynamicznej ścieżki muzycznej, a całość wieńczy opcja malowania graffiti własnego projektu na dowolnie wybranej ścianie.

 

sledze ta gre juz od dluzszego czasu i wg gry-online miala to byc:16.01,10.02 i 3.02.mam nadzieje ze 3.02 gra juz wyjdzie.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

sledze ta gre juz od dluzszego czasu i wg gry-online miala to byc:16.01,10.02 i 3.02.mam nadzieje ze 3.02 gra juz wyjdzie.

tylko zeby Activision nie dalo plamy tak jak z Matem Hofmanem bo tam bmxy byly okropne.

Edytowane przez korbelsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baa...

 

u mnie na półce leżą THPS 2 i 3 - co jakiś czas instaluję, przechodzę na 100% i odkładam...kapitalne gry...

 

do America Wasteland nie jestem optymistycznie nastawiony...jak dla mnie za bardzo udziwnili tą grę...

 

co nie zmienia faktu że i tak zagram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz ost:

 

01. Senses Fail - Institutionalized (Suicidal Tendencies)

02. Taking Back Sunday - Suburban Home / I Like Food (Descendents)

03. My Chemical Romance - Astro Zombies (Misfits)

04. Emanuel - Search and Destroy (The Stooges)

05. Saves The Day - Sonic Reducer (Dead Boys)

06. Dropkick Murphys - Who Is Who (Adolescents)

07. Thrice - Seeing Red/Screaming At A Wall (Minor Threat)

08. The Bled - House of Suffering (Bad Brains)

09. Hot Snakes - Time To Escape (Government Issue)

10. Fall Out Boy - Start Today (Gorilla Biscuits)

11. Alkaline Trio - Wash Away (T.S.O.L.)

12. Thursday - Ever Fallen In Love (Buzzcocks)

13. From Autumn To Ashes - Lets Have A War (Fear)

14. Rise Against - Fix Me (Black Flag)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią zagram w nową odsłonę Tonego. Moim zdaniem dodanie do gry możliwości "wymiatania" na rowerze trzeba zaliczyć na plus :wink: (zawsze bardziej preferowalem bmx'y niż deskorolki).

 

Jestem jeszcze szczęśliwym posiadaczem THPS3, 4 oraz Undegrounda 2. Ukończyłem 3 i U2, a 4 jakoś srednio mi przypadła do gustu.

 

W dwojkę również grałem, ale b.dawno. Jednak, aby w pełni cieszyć się rozrywką trzeba posiadac gamepada, na klawie to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie THPS2 byl najlepszy (bo od niego zaczolem przygode),a nie patrzac przez senstymenalny pryzmat to thps3 (graficznie spoko nawet teraz, system rozgrywki jaki jak w thps2 fajne mapy, tylko jeden mankament - dla wyjadaczy 2 czesci za prosta)

 

 

W thps 4 zaczeli juz udzwniac (słonia z ogon ciagnosc czy inne debilizmy)

A THUG2 (bo w jedynke nie gralem) to juz bylo mega udzienione - dobrze ze poziom trudnosci by na tyle wysoli ze clasik mode nadal sie fajne przechdzilo)

 

Oczywiscie w kolejna odsłone zagram, a nawet przejde, ale juz nie tak jak kiedys ze sie wszytkimi po 100% robilo tylko dla frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem ciekawa gra , gdyby ta grafika byla troche lepsza i sterowanie , to bylo by jeszcze ciekawiej :) , to jest praktycznie jak gta tylko ze na desce , mozna z niej zejsc i przesiasc sie na rower , mozna komus nia przylozyc :) jest podzial na dzien i noc , sklepy itp , w skate shopach dostajemy challenges do wypelnienia aby podwyzszyc statsy

jest tryb storyline i classic tak jak w pozostalych czesciach , moim zdaniem to najlepszy th jaki wyszedl , chociaz we wszystkie nie gralem

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe grałem jeszcze w Wasteland chętnie zagram ale moim zdaniem największa klapa to THUG2 naprawdę potworne. Niby fajne postacie ale to już nie jest to. Najbardziej do gustu (tuż po genialnej 3) przypadł mi THUG1 tam zaczynałeś od zera. Świetny klimat i ogólnie wypas tak włazić po drabinie kariery. w THUGu1 naprawdę się to czuło. Polecam.

 

P.S. MAm tlyko wersje na Ps2 jest na Pieca wogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu tego filmiku co dal rip to sie nie dziwie ze ocenil ta gre na 1/5 :lol2: , niezle sie usmialem przy tym , btw ktos wie jak sie robi natas spina ? tylko tego mi brakuje aby przejsc dalej :(

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecisz po scianie jak przy wallrunie i naciskasz tyl(u mnie s) i do tego ollie (u mnie 2 num).

co do samej gry to coraz bardziej wymyslne i rozbudowane sa ale pograc warto szczegolnie dla wyjadaczy th bo trzeba sie wczuc w ta gre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, trzeba się przyzwyczaić do nowych terenów, miejscówek itd. :wink:

 

Co do tego wallruna to robie dokładnie tak, ale tylko za 3 razy zrobiłem to kur..two :?

Gra o desce a tu trzeba sie uczyć biegac po ścianie... toż to lekka przesada :lol:

 

EDIT: Mam takie małe pytanko czy ktoś gra prawą ręką na szczałkach a lewą na klaw numerycznej?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko czy ktoś gra prawą ręką na szczałkach a lewą na klaw numerycznej?

 

:huh:

 

ja tam zawsze strzałki + nieśmiertelne C V B Spacja....:)

 

możeby tak panowie jeszcze jakiś filmik ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...