Skocz do zawartości
Wojt

Netia i BDI

Rekomendowane odpowiedzi

Tepsa ma SDI

Dialog ma CDI 128 Kbps

Netia BDI 128 Kbps

:wink:

O ile wyglada to tak jak w dialogu to jest nawet nawet :)

Podlaczaja ci na chate linie ISDN , dostajesz terminal ktory umorzliwia podlaczenie urzadzen analogowych do linii ISDN (telefon, modem , fax)

Terminal pelni takrze funkcje MODEMU ISDN posiada port RS-232 (com)

O ile masz w kompie normalnego COM-a 115 Kbps to bedziesz mial taka szybkosc jak na SDI 10 -11 kb/s , jak masz szybszego coma np. 230 Kbps to wtedy wyciagasz max z tych 128 Kbps i masz transfery ok 14 - 16 kb/s , ja mam CDI z Dialogu i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej załóż sdi... 3 razy tańsze...

No nie wiem czy takie tańsze.

W najgorszym przypadku za zalozenie CDI kosztuje 400 zł

i miesiecznie 110 zł. JA zakladalem CDI w promocji i zalozenie kosztowalo mnie az 100 zł :wink: , wiec z ktorej strony to SDI jest tansze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta BDI w netii to nie to samo co SDI, czy CDI (nie jest ono oparte na ISDN`ie) a minimalny abonament miesięczny to 400 zeta miesięcznie netto i jest adresowane do klientów biznesowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta BDI w netii to nie to samo co SDI, czy CDI (nie jest ono oparte na ISDN`ie) a minimalny abonament miesięczny to 400 zeta miesięcznie netto i jest adresowane do klientów biznesowych

W takim razie to jest DSL 128/128 :wink:

Za 400 zł , niech sie w dupe pocaluja.

Biznesowych i 128 Kbps ?? , chyba zaczne lubic telekomune :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta BDI w netii to nie to samo co SDI, czy CDI (nie jest ono oparte na ISDN`ie) a minimalny abonament miesięczny to 400 zeta miesięcznie netto i jest adresowane do klientów biznesowych

troszke e-shit skoro to ma tylko 128 kbps, stanowczo lepiej zanabyc DSL 512 z telepsa za 300 zł :], i jeszcze na paru sasiadow podzielic, staly ip wszystko smiga i wydajnosc duzo lepsza od SDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke e-shit skoro to ma tylko 128 kbps, stanowczo lepiej zanabyc DSL 512 z telepsa za 300 zł :], i jeszcze na paru sasiadow podzielic, staly ip wszystko smiga i wydajnosc duzo lepsza od SDI

 

Z tego co wiem to TPSA nie daje stałego IP na DSL... :roll:

Chyba że się mylę :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...