Skocz do zawartości
ndx

Nowy komp - z czego poskładać ?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja czuje poprostu nutke przepychu ( zeglbym ze k...wska) . powiedz mi po kiego grzyba zakladasz taki watek -mi tylko jedno przychodzi do glowy. masz 7 kola jezeli masz monitor mozesz prawie kupic wszystko wiec przestan z takimi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami  typu co mam kupic przeciesz to normalne ze wzbudzasz zazdrosc tutaj raczej niechciana. a przeciesz daje se lapy obciac ze za tydzien spjrze ze twoj podpis sie prawie niezmieni prucz kilku wiekszych parametrow.i daj se spokoj z gadaniem typu ide w poniedzialek do roboty a karty niewyjaolem (wartosc ponad 1000zl) bo mi sie niechcialo . i raczej dla pieniedzy do niej nieidziesz . ale cosz trzymaj sie mocno ja ci proponuje zrobic takie cos wydaj max 2000zl na caly komp 5000 kola niewiem jest zimno i wielu za taka kwote moglbys pomoc lub oczekaj na swiateczna orkiestre;) a potem po miesiacu kup se kompa tylko za swoje pieniazki a wiez mi bedziesz go bardziej szanowac bo <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly niczym pogiety wyglaszasz

zazdrosc to chyba naturalne nie ejst nic zlego nei robie tego poto zeby zazdroosc hmm pozatym jak widzis zneima kompa jak bys dobrze czytak idzie do domu dizecka moje P4 2,4 a ten drugi to niemuj i chce sobie zlozycz przylosciowa maszyne hmm a co to orkiestry to co roku firma mojego ojca w polsce odaje pieniadze tammm i po to jest forum zeby nie utopc nie potrzebnie pieniedzy ! bo ciezko stary na nie zapracowalemi neichce kupic czegos co bedzie gownem wiec tu pisze chyba teraz jasne ??

czytac umiem i zanic dlamnie jasne niejest .jezeli chodzi o orkiestre to chodzilo mi o ciebie a nie twojego tatusia i nichodzi ani nieinteresuje mnie ile on dal czy niedal a ile ty dales swoich ?? jasne??ja sie nierozpisuje na temat mojego dziadka o jego zaslugach i tym podobne bo wzyciu dla kraju niezrobie co on w ciagu tygodnia , wiec na jego zaslugach sie nieopieram .a jezeli chodzi o dom dziecka to fakt naprawde szczytny cel i chcial bym w tym miejscu podziekowac twojemu ojcu ale nie tobie bo masz tyle z tym wspolnego... co ja z dziadka zslugach.

i badz chlopie szczery mowiac o tej rozbudowie bo nawet moja corka patrzac na twoj podpis wie ze tam niema zabardzo czego rozbudowywac. i sie niemecz z ta rozbudowa bo za 3 miesiace z now bedziesz kupowac mowego kompa na przyszlosc .. troche krotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

to ja proponuje do sierocinca oddac moja 500 z TNT2 i 192 ram, hdd 30GB, padniety cd-rom, obudowa optimus (bardzo cicha)

dorzuce jeszcze:

166 MMX, VooDoo2 12mb, 1,2 GB 64 ram, obudowa very big tower

 

a te trupy co nazwales chcetnie jednego bym wzial do siebie 8)

 

z powazaniem alerysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze tu sie zaraz jakas zadyma rozpeta.

Co sie czepiacie. Ma chlopak kase to niech wydaje, jego sprawa. A jak ty Mateo nie masz to siedz cicho. Zal ci dupe sciska?

chlopcze a ci co ??mi zaden zal ...... poprostu napisalem swoja opinie na temat watku i tyle . marcine a ty q.. kim jestes zeby mnie obrazac. nic do ciebie niemam nielubie snbizmu a tu mi nim zalecialo wiec napisalem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie klocic sie :mrgreen: . Odpowiajcie na topic , pogadac mozecie na czaterii :mrgreen:. Nie pozwolcie by zrobila sie atmosfera jak na innych boardach . Jak dotychczas bylo tu wporzadku , pelna zyczliwosc i niech tak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc - XP 2800+

twardy - 2x 120GB WD Caviar 8MB Buffor lub 120 i 80GB jak kasy bedzie brakowac

pamiec - OCZ PC3200 512MB (tą co proponowales)

główna - EpoX 8RDA+ nForce2

grafa - to wiadomo Radeon 9700 Pro MayaII GigaByte [128MB DDR, TV-out, DVI]

muza - Creative SoundBlaster Audigy 2 Platinium

DVD-Rom - DVD ROM 16x Teac lub Pioneer

CDRW - 48/24/48 LiteOn (48246W) IDE

CdRom sie chyba nie oplaca skoro DVD Rom jest i nagrywara a jasli juz to CD ROM 52x Teac.

W Polsce to bym sie ledwo wyrobił, ale u Ciebie ndx to sie powinno zmiescic w 7000 ale jak liczylem t oz trudnoscia w polskoch cena sie miesci na jednej z najtanszych stron jakie znam www.polbras.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz skonczylem i jezeli urazilem cie NDX , to niebierz tego powaznie .

Moze nie moja sprawa, ale tez chcialbym cos dodac. Koles ma w podpisie, ze robi strone o hardware, wiec cienka ta strona bedzie skoro gosc nawet sprzetu nie umie wybrac :evil: . Ja nie wiem co innego jak naprade NDX mialby ograniczone fundusze i musialby wybierac pomiedzy tym a tym, ale za 7k to moze brac co chce i sie nie zastanawiac. Ale lepiej napisac, ze sie ma 7k na kompa do tego zeby ktos konfig zlorzyl :evil: .

PS: Mam takie pytanie po co napisales sobie w podpisie, tego P4 3,06? Przeciez to nie twoj, myslisz, ze wzbudzisz wiekszy szacunek na forum? Czy chcesz sie pochwalic? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze tak:

AMD Athlon XP 2600+ (FSB 333)

Gigabyte GA-7VAXP Ultra Via KT400 ATA/133

2 x WD Caviar SE 120 GB 8 mb cache

Radeon 9700 PRO Hercules 3D Prophet 128MB

SB Audigy Player

768mb Corsair PC2700

DVD Toshiba 16x

CD-RW TEAC 48x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz skonczylem i jezeli urazilem cie NDX , to niebierz tego powaznie .

Moze nie moja sprawa, ale tez chcialbym cos dodac. Koles ma w podpisie, ze robi strone o hardware, wiec cienka ta strona bedzie skoro gosc nawet sprzetu nie umie wybrac :evil: . Ja nie wiem co innego jak naprade NDX mialby ograniczone fundusze i musialby wybierac pomiedzy tym a tym, ale za 7k to moze brac co chce i sie nie zastanawiac. Ale lepiej napisac, ze sie ma 7k na kompa do tego zeby ktos konfig zlorzyl :evil: .

PS: Mam takie pytanie po co napisales sobie w podpisie, tego P4 3,06? Przeciez to nie twoj, myslisz, ze wzbudzisz wiekszy szacunek na forum? Czy chcesz sie pochwalic? :evil:

BiAłY wiesz co cosik to mój podpis przypomina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY wiesz co cosik to mój podpis przypomina

Twoj podpis to chyba inna historia, bo to od razu widac ze 2250 na 2800 , to jest sen... Bo podobno dal sie przetaktowac tylko o 66 mhz...(nie pamietam dokladnie) a nie o 550 mhz. P4 3.06 i Rad9700 to juz rzeczywistosc, a nie wyimaginowany rekord swiata w o/c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc - XP 2800+

twardy - 2x 120GB WD Caviar 8MB Buffor lub 120 i 80GB jak kasy bedzie brakowac

pamiec - OCZ PC3200 512MB (tą co proponowales)

główna - EpoX 8RDA+ nForce2

grafa - to wiadomo Radeon 9700 Pro MayaII GigaByte [128MB DDR, TV-out, DVI]

muza - Creative SoundBlaster Audigy 2 Platinium

DVD-Rom - DVD ROM 16x Teac lub Pioneer

CDRW - 48/24/48 LiteOn (48246W) IDE

CdRom sie chyba nie oplaca skoro DVD Rom jest  i nagrywara a jasli juz to CD ROM 52x Teac.

W Polsce to bym sie ledwo wyrobił, ale u Ciebie ndx to sie powinno zmiescic w 7000 ale jak liczylem t oz trudnoscia w polskoch cena sie miesci na jednej z najtanszych stron jakie znam www.polbras.com

Niezly zestawik :D Pamieci chyba lepiej 2x 256MB zeby dzialaly w tym trybie Dual DDR czy cus, i jeszcze bym sie zastanowil czy dyskow nie wziac Maxtora 8MB Cache... sam chce taki sobie kupic tylko czekam na testy... a podejrzewam ze bedzie eszybszy od WD..

 

BTW. Co bedziesz robil na tym kompie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz skonczylem i jezeli urazilem cie NDX , to niebierz tego powaznie .

Moze nie moja sprawa, ale tez chcialbym cos dodac. Koles ma w podpisie, ze robi strone o hardware, wiec cienka ta strona bedzie skoro gosc nawet sprzetu nie umie wybrac :evil: . Ja nie wiem co innego jak naprade NDX mialby ograniczone fundusze i musialby wybierac pomiedzy tym a tym, ale za 7k to moze brac co chce i sie nie zastanawiac. Ale lepiej napisac, ze sie ma 7k na kompa do tego zeby ktos konfig zlorzyl :evil: .

PS: Mam takie pytanie po co napisales sobie w podpisie, tego P4 3,06? Przeciez to nie twoj, myslisz, ze wzbudzisz wiekszy szacunek na forum? Czy chcesz sie pochwalic? :evil:

Racja. Jeszcze plany sklepu, którego nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Athlon XP w 0.13( najlepiej 1700+ seria AIUGA ), Gigabyte GA-7VAX albo EPOX na nForce2, dysk może już SerialATA ?, Grafa to RAdek 9700Pro, pamiątki CL2 512 albo 1024, obudowa Chieftec Dragon czarny, myszka Logitech MX500, jakiś ładny keyboard Logitecha, SBAudigy 2 Platiunium + głośniki Inspire 6700 :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czuje poprostu nutke ........  go bardziej szanowac bo <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly niczym pogiety wyglaszasz

..........................co bedzie gownem wiec tu pisze chyba teraz jasne ??

czytac ...........krotka.

Panowie ... jeszcze jedno ... powiedzcie mi po co do sierocinca P4 2.4 Ghz i ati 9700.. po co im P4 2.4 Ghz ??? aha ... od razu zajmą się obróbką grafiki, Video itd ??? nie ... dyrektorka go jako maszyny do pisania bedzie uzywac ...

 

 

nie lepiej im dac 2 komputery klasy np. XP1600 lub gf4mx440 lub ati 7500 ????? na ECSach

dzieciaki w domu dzicka moze by sie czegos nauczyly (reinstalki systemu z winy ECS) pobawily sie linuxsem , a i pograly (niekoniecznie w anizo 24x FSAA 50x 1600x1200)

 

aha i nie mówcie ze akurat pod rękom miales 2.4 Gzh i ati 9700 ... trza bylo to sprzedac i gotówke lub 2 gorsze kompy w zamian im dac ...

 

przacie to P4 2.4 bedzie u dyrekrorki na buirku do worda służyło ... a ati 9700 bedzie tylko o obraz 2D wyświetlac ;((((

 

PO CO GRAFA ZA 1000PLN DO DOMU DZIECKA!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Powiedzcie mi ... jak byscie skladali komputer i złożyli celeron 300 i 32 Mb ram to byscie do tego GForca FX włożyli ?????????

 

nie zrozumcie mnie żle, nie żełuje dzieciom z domów dziecka .... ale naprawde 2 komputery za 2500 sztuka bylyby lepsze niz jeden 2.4 Ghz dla dyrektorki ;(

 

PS. ndx nie rozumiem cie ... po co w ogóle pytasz co kupic ?????? kup sobie to co ma ojciec bo nic szybszego na rynku nie ma !!!! nie ma nic szybszego niz 3.06Ghz i ati 9700 ... wiec po co głupio pytasz???? mateo jestem równie zbulwersowany jak ty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma jak bogaty tatus ;-)

a ja Ci mowie kup sobie jakiegos laptopka - Asus,Hp, Toshiba, Compaq albo Dell - nie ma to jak niezaleznosc od miejsca pracy :)

 

a co do 7 tysiecy to ekhm ekhm ja wydalem w sumie cos kolo 9 tys liczac wszystkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly i bynajmniej bogaty nie jestem :P

no ale takie byly czasy a sprzet b.drogi , ceny RAMu szalaly - niemniej kompa mialem 2 i pol roku - sluzyl wysmienicie to trzeba przyznac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzic mowie ze to moje pieniedza zarobione co w wy z tym tatusiem a pytam co mam kopic bo na kompa mich marzen 7 tysiakow to duzo za malo ! a neichce tych pieniedzy utopic ! aa i juz sie zdecydowalem na kompa od jedengo kolegi z podpisu ! sa lebsi ode mnie tu gosc wydal 9tysiakow na kompa amnei sie czepiacie a co do serwisu ja go nei bede prowadzil ale zgosilo sie kilka osob z forum chetntcyh do pomocy !! nie wiem nastepnym razem nei napisze ile mam i powiem jaki komp to pierwszy post bedzie ile masz kasyy ! ehhh a co do laptopa to mam presario jescze sie trzyma tez myslalem nad tym ale nei mam tyle kasy fajne laptopy zaczynaja sie od 10 tys a kupilem bude moze jak teraz dostane podwyszke to sie szarpne trochce ale nei sadze ! mialem duzo wydatkow !!

 

A ktos o moich zaslugach i ojca ja komputer swoje 2,4 opdaje z wlasenj woli ! !!! pozatymm nie wiem nie rozumiem tej boruty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx

kup 2x Intel XEON 2,8 Ghz 2048Mb RIMM 1066, 2x WDC 200Gb i RADEONA9700pro

 

P.S.

w podpisie też mógłbym umieścić komp ojca, ale tego niezrobie bo nie będe się chwalił

 

1,5 roku temu wydałem 7k na kompa na ECS i bez monitora (ale byłem głupi)a w kompa włożyłemm grubo ponad 12k i nie jestem cholernie bogaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx

kup 2x Intel XEON 2,8 Ghz 2048Mb RIMM 1066, 2x WDC 200Gb i RADEONA9700pro

 

P.S.

w podpisie też mógłbym umieścić komp ojca, ale tego niezrobie bo nie będe się chwalił

 

1,5 roku temu wydałem 7k na kompa na ECS i bez monitora (ale byłem głupi)a w kompa włożyłemm grubo ponad 12k i nie jestem cholernie bogaty

A kto powiedzial ze ja jestem bogaty widzisz popelniles blad bo wydales kupe kasy na komputer ktory nie ejst dobry i ja wlasnei niechce zrobic tego samego !! a ja nie ukrywam ze to komputer ojca !! dal go poto ze korzystam z niego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znaczy ze lepiej trzeb atak samo ciezko pracowac jak w polsce tu prace zaczynaja dzieciaki w ieku 15 lat,,,,, a unas zaczynaj od 18 najwyzej jakis pracownik mlodociany czy jak to tam jest ale to nie polskie realia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...