Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazało się troche materiałów z gry :

 

Na początek 144 nowe screeny, głównie Ferrari, widać na nich jak wysoki jest poziom dopracowania aut, na niektórych grafika jest świetna :

http://uk.gamespot.com/xbox360/driving/tes...tml?sid=6153999

Na jednym ze screenów można się dopatrzyć Nissana Skyline GT-R R34 oraz Mercedesa CLS55 AMG.

 

Pare nowych screenów, tym razem Dodge Viper :

http://media.xbox360.ign.com/media/747/747892/imgs_2.html

 

Dwa nowe filmy, teledyski ukazujące grę poszczególnymi samochodami, jest to exclusive portalu OXM.co.uk, więc nieda się ich skopiowć, można tylko cierpliwie czekać aż się załadują:

 

Exclusive Test Drive Unlimited Video: Pagani Zonda Roadster:

http://www.oxm.co.uk/articles/news/racing/...eo_pagani_zonda

Exclusive Test Drive Unlimited Video: Noble M400:

http://www.oxm.co.uk/articles/news/racing/...ideo_noble_m400

 

ps.w poniedziałek oraz wtorek grupa zaproszonych graczy odwiedziła siedzibę Atari w Angli. Zostali zaproszeni aby przetestować najnowszą wersję Test Drive Unlimited, i z tego co pisali na oficjalnym forum byli zachwyceni, w porównaniu do dema zaszły głębokie zmiany w grafice oraz samym gameplayu, oczywiście wszystko na plus,i jeżeli po demie wydawało im się że gra będzie dobra, to po tej wizycie piszą że po poprawkach jest wręcz świetna.

Trzeba poczekać na demo finalnej wersji na xbox360 (Atari potwierdziło że wydadzą finalne demo), wtedy będzie można coś więcej powiedzieć : )

 

ps2.Udało mi się znaleść stronę, z której można ściągnąć te dwa filmiki z pagani zonda i noble :

 

http://tdu.gameprophets.com/download.php?view.39

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial wiedziec czy ford mustang shelby gt500 i shelby cobra sa jedynymi starymi muscle carami. Nie mam nic przeciwko nowemu mustangowi czy challengerowi, ale przydaloby sie troche oldskulowych V8 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukazał się najnowszy preview Test Drive Unlimited :

 

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1645

 

(jest na samej górze obrazek z niebieskim chevroletem dla niezorientowanych :>)

 

masakryczny preview, zapowiada się nokaut w stosunku do np. takiego nfs carbon

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukazał się najnowszy preview Test Drive Unlimited :

 

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1645

 

(jest na samej górze obrazek z niebieskim chevroletem dla niezorientowanych :>)

 

masakryczny preview, zapowiada się nokaut w stosunku do np. takiego nfs carbon

Masakra ;] Tak jak myślałem, nfs nie ma co z tym konkurować :) Coraz bardziej mi się TDU podoba ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W grze nie ma zniszczen, gdyz zapewne niechcialbys stracic swojego Ferrari na ktorego zbierales grajac 3 tygodnie" (jakos tak to bylo) :>

 

Wiec znamy przyczyne braku zniszczen. :( szkoda... ze nie pomysleli o lawetach i naprawach "naszych" super bryk. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak robi się to u nas? Wstawi się świartkę i wszystko jest jak nowe? :) Filmik jest niezły. Widać, że chłopaki chcą wprowadzić coś nowego. To mi się podoba. Jak jeszcze sterowanie będzie okej to gra będzie wypas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W grze nie ma zniszczen, gdyz zapewne niechcialbys stracic swojego Ferrari na ktorego zbierales grajac 3 tygodnie" (jakos tak to bylo) :>

 

Wiec znamy przyczyne braku zniszczen. :( szkoda... ze nie pomysleli o lawetach i naprawach "naszych" super bryk. :(

 

i to boli. bylaby to motywacja do ostrozniejszej jazdy i niewydawania ostatniej kasy na "portfel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sam koniec tego filmiku: jakie poswiecenia bedzie trzeba zrobic dla wersji innych niz xbox360 :-/ Jakby pc nie potrafil pociagnac grafy jak xbox.

 

A co do zniszczen - jesli jeszcze zachowac realizm kosztow naprawy, to po dzwonie ferrari enzo z 250km/h (bo w sumie do takich predkosci te auta sa stworzone) zostaloby sie bez auta - nie byloby co naprawiac. Game over bylby chyba zbyt czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze (także w życiu codziennym ;)) najlepszy jest tzw. złoty środek- w tym wypadku wprowadzenie mniej restrykcyjnego niż ten z real life systemu uszkodzeń. I motywowałoby do ostrożniejszej jazdy, jak słusznie zauważył Niemiec, i nie oznaczałoby, że po jednym dzwonie musimy żegnać się z ukochaną bryczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porsche bylo to dosc niezle zrobione, mimo solidnego dzwona w ciagu 2 wyscigow inna fura mozna bylo swoje GT2/3 doprowadzic do stanu uzywalnosci. jak nie odwala z cena i bedzie model jazdy lepszy niz w driv3rze to pewnie postawie ja obok trd2/3 i rbr. a poki co to jutro o tej porze bede trenowal GRT2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A racja... demko wychodzi :) Najwyższa pora wyciągnąć momo z szafy, w której kurzy się od... maja (omfg!).

 

Niestety mam #@#$% szkolenia przez weekend i będę poza domem. Ale pojeździmy sobie, pojeździmy :) może w przyszłym tygodniu już? Ustalimy co i jak w odpowiednim temacie, co by tu już większego off'a nie robić ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]bo zaraz mi się pasek z procentami skończy... A co u draak'a jest jakiś zlot ? :) bo demo ma nie mieć MP :P[OT].

 

A preview całkiem, całkiem. Będzie to arcade ale mam nadzieję, że w dobry wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko proszę o jedno: o przyjemny model z jazdy... Niech się wzroują na Porsche albo Tocę, nie ma najnowszysch NFS'ach... dal mnie grafika może byćgorsza niż na screenach, tylko niech popracują nad tym elementem... bo jak narazie mam MOMO, którą używam jedynie do GTR'a a niedługo do GTR'a 2, chciałbym pojeździć nią i w TDU, bo do NFS sie nie nadawała...

 

Mam jeszcze nadzieję, że wyjdzie hit, coś co zmiażdży nfs'a... żeby ci ostatni wreszcie zrozumieli, gdzie mogą se wsadzic ich odgrzewany kotlet... Kiedyś przecież Test Drive i NFS to były równorzędne gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal uważem że za dużo nadziei pokładacie w tym tylule. dla mnie gra prezentuje się słabo i oby nie było tak w rzeczywistości. preview na gt umocnił mnie w tym przekonaniu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem wcześniej o demie, bo na x360 już jest od dłuższego czasu. Co chwila nowe trailer'y oraz różnego rodzaju preview z tego co bedziemy mogli w grze robić, a o demie cicho. A może ktoś wie coś na temat wydania dema na PC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza sycą bardziej niż w GTR2/ GTL, a nie sądziłem, że coś takiego szybko napiszę :)

W pgr3 tez sycą :)

Ja sie boje ze silnik bedzie taki sam jak w demie podczas E3 i [gluteus maximus] bedzie a nie granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super toto wyglada

 

Kiedy ma wyjsc wersja PC ???

 

 

ale

swoja droga zniszczenia wlasnego pojazdu

powinny zawitac w finalnej wersji jako opcja

to samo dotyczy bardziej realistycznej jazdy i zachowan pojazdow

Edytowane przez MPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum tej gierki było napisane , że dema na Pc nie będzie

coś mi się wydaje, że full podzieli losy dema, bo nie ma takiej możliwości, aby coś o takiej grafice wyszło na blaszaki - chyba, że będzie tak jak GRAW i zamiast TDU dostaniemy wyścigi w oprawie a/v z NFS3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

coś mi się wydaje, że full podzieli losy dema, bo nie ma takiej możliwości, aby coś o takiej grafice wyszło na blaszaki - chyba, że będzie tak jak GRAW i zamiast TDU dostaniemy wyścigi w oprawie a/v z NFS3 :lol:

Kazdy NfS wyglada lepiej na peceta niz na konsole. Masz przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...