Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc przeczytaj to co napisales wyzej i zastanow sie czy wlasnie to miales na mysli co napisales :lol2:

---------

Lanc widze ze nadal nie wiesz gdzie zrobiles blad skoro probujesz nam to wytlumaczyc innymi slowami ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc przeczytaj to co napisales wyzej i zastanow sie czy wlasnie to miales na mysli co napisales :lol2:

---------

Lanc widze ze nadal nie wiesz gdzie zrobiles blad skoro probujesz nam to wytlumaczyc innymi slowami ;)

Ja się zgadzam z Lancem, też nie cierpię grywalności w grach :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko przejrzałem neta i nigdzie nie ma tej informacji na żadnym większym serwisie o grach, na oficjalnej stronie i w amerykańskich sklepach (dalej jest data październik/listopad 2006 albo dokładniej 10/24/06) nigdzie nie ma info o przesuniętej dacie premiery.

 

PS. Jeśli się okaże to tylko wygłupem kolegi z forum trzeba będzie przedyskutować czy aby nie zasłużył on na dłuższy odpoczynek od forum.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny e-mail jaki został umieszczony na oficjalnym forum gry :

"Hi,

 

Test Drive unlimited PC is scheduled for release February 2007.

 

Regards

 

XXX XXX

 

 

XXX XXX

 

Atari UK

 

Landmark House

 

Hammersmith

 

London W6 9EJ

 

0870 XXXXXXX

 

XXXXXX@atari.com"

 

w sklepie internetowym play.com jest już nowa data, tak samo w paru innych sklepach internetowych, także na oficjalnej stronie TDU, francuskiej oczywiście bo to francuska gra i tam informacje ukazują się najszybciej.

Nie ma co sie bulwersować, gra jest dobra, ale niestetu nie jest to hit, a na takiego sie zapowiadało, średnia ocen na gamerankings.com to 82%, czyli dobra gra ale żadna rewelacja, w sumie to dobrze że przesuneli premierę na PC, będą mogli troche dopracować tą grę aby mogła być naprawdę dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ale o tyle przesunac premiere? N/c.

Co oni chca poprawiac, gra (przynajmniej na x360) prezentuje sie ok, nei wiem na co ty licylesz, ze gra bedzie pozbawiona wad? Ze bedzie genialna i jedyna w swoim rodzaju? Ale masz wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, myślałem o jednym pisałem drugie, oczywiście chodzi o luty(hehe lipiec to by było dobre : D).

piotrek każda gra ma wady, tak jak napisałem TDU prezentuje sie dobrze, ale mogło być lepiej, konwersja z xbox360 to chyba nie taka łatwa sprawa (patrz ghost recon aw), myśle że tyle czasu zajmie im optymalizacja tej gry żeby jakoś chodziła bez wymagań z kosmosu, mogą pare rzeczy poprawić w gameplayu, może jakieś dodatkowe auta będą, nigdy nic niewiadomo : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A ja sie tak zastanawiam czy jak przesuneli na luty to czy nie bedzie to " Vista only " i DX10 ....

Raczej trudności przenoszenia wersji z X360 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

TDU mam od ponad tygodnia i chcialbym sie z Wami podzielic wrazeniami. :) Gra jest fantastyczna. Swiat po ktorym sie poruszamy, jest ogromny. Dla ulatwienia w poruszaniu sie po drogach hawajskich w pudelku z gra znajduje sie mapa. Grafika jest bardzo dobra w/g mnie. Sterowanie padem takze jest dobre, wrecz bardzo dobre. Jak juz kiedys wspomnialem, przy okazji dema, jest mozliwosc wlaczeni, lub wylaczenia wspomagania prowadzenia samochodem. W zaleznosci od tego samochod zachowuje sie inaczej. Co do samochodow, jest ich ogromna ilosc, czesc zablokowana (odblokowuje sie je poprzez wykonanie odpowiednich zadan, wtedy mozna je nabyc .... za darmo). Mozna sie za to przyczepic ilosci motorow. Jest ich bardzo malo. Co do trybow rozgrywki to:

 

Dla Single player sa to:

- wyscig (na okrazenia, lub przejechanie danego odcinka trasy)

- wyscig z czasem (przejechanie danego odcinka w jak najkrotszym czasie)

- radary (jadac samochodem musisz uzyskac jak najwieksza srednia predkosc na radarach)

 

Dodatkowo w trybie single sa do wykonania misje:

- podwozenie Top Modelki (laska stoi na poboczu i prosi Cie o podrzucenie w pewne miejsce, ty masz okreslony limit czasowy na wykonanie tego)

- podwozenie autostopowicza (podobnie jak z podwozeniem Top Modelki, z tym ze trasa jest duzo dluzsza)

- odwozenie samochodu do naprawy (gosc daje Ci swoja fure, masz odwiezc ja do naprawy, nie masz ograniczenia czasowego, jednak kazda stluczka obniza wartosc nagrody - za perfekcyjny przejazd dodatkowa premia)

- odwozenie paczki (masz dostarczyc przesylke w okreslone miejsce, w okreslonym limicie czasowym).

 

W trybie multi pojawiaja sie dodatkowe miejsca, ktore opisze pozniej, bo klikam z pracy (w domu nie mam neta - przeprowadzka)

 

Co do samochodow, niektore mozna tuningowac (jest to tuning mechaniczno-wydajnociowy), niektore nie da sie, np. McLaren F1. Jest tez warsztat lakierniczy.

 

Na wyspie znajduja sie takze sklepy z odzieza, gdzie za zarobione kupony (misje z Top Modelka i autostopowiczem) mozna kupic dla siebie ubranie.

 

Teraz najwazniejsze - do wczoraj myslalem ze sterowanie na padzie jest super itd. Jednak, przechodzac obok sklepu z grami, zauwazylem kierownice do X360 (w promocyjnej cenie 35 funtow). Niewiele sie zastanawiajac, kupilem ja. Oczywiscie pierwsza gra na jakiej ja przetestowalem, bylo TDU. Panowie, nie ma co porownywac sterowania padem, do jazdy z kierownica. To sa odmienne doznanie, i musze stwierdzic ze TDU JEST STWORZONE DO GRANIA PRZY UZYCIU KIEROWNICY !!! To jak sie prowadzi kazdy samochod, to jest bajka. W pewnym momencie tak sie wczulem, ze myslalem , ze jade normalna fura, po Hawajskich drogach. Jesli macie TDU, X360 i macie mozliwosc kupienia kierownicy to polecam.

 

A tutaj link do tego urzadzenia: http://madcatz.com/Default.asp?Page=260&am...360_Accessories

 

Jakbyscie mieli jakies pytania, to sluze pomoca, jednak nie obiecuje szybko odpowiadac (brak neta w domku).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

No to mnie pocieszyłeś. A jak z prowadzeniem łatwo wpaść w poślizg, bączka albo powerslide zaliczyć?

 

Co do kierownicy to się zgadzam klawiatury i pady odpadają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N

"No to trzeba kupic kierownice do konsoli kolejej, padem drogi hawajskie na padzie nie daja i frajdy. Rano zamawaiwm kierownice. Drogi momentami sa za waskie albo ja lamer Dobrze ze kupilem ta gre"

 

Proszę Cię, albo myśl co piszesz albo nie pisz, tego się nie da zrozumieć!

Zapomniałeś że istnieje taki wynalazek jak "." i ",".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz najwazniejsze - do wczoraj myslalem ze sterowanie na padzie jest super itd. Jednak, przechodzac obok sklepu z grami, zauwazylem kierownice do X360 (w promocyjnej cenie 35 funtow). Niewiele sie zastanawiajac, kupilem ja. Oczywiscie pierwsza gra na jakiej ja przetestowalem, bylo TDU. Panowie, nie ma co porownywac sterowania padem, do jazdy z kierownica. To sa odmienne doznanie, i musze stwierdzic ze TDU JEST STWORZONE DO GRANIA PRZY UZYCIU KIEROWNICY !!! To jak sie prowadzi kazdy samochod, to jest bajka. W pewnym momencie tak sie wczulem, ze myslalem , ze jade normalna fura, po Hawajskich drogach. Jesli macie TDU, X360 i macie mozliwosc kupienia kierownicy to polecam.

 

A tutaj link do tego urzadzenia: http://madcatz.com/Default.asp?Page=260&am...360_Accessories

 

E... Ta kierownica ma tylko vibration feedback ;) Czyli podróbę prawdziwego FF - sprzężenia zwrotnego :-D

 

To już mój Logitech Formula force GP jest lepszy.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Kierownica fajnie wygląda - ale Vibration Feedback? Łeee... już lepszy jakiś Logitech do konsol. Chociaż - za taką cene :)

Innej kierownicy na Xboxa 360 chyba niema. A za tą cene można mieć już jakiegoś Loga z FF :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bio:

Tak, tylko ze czasowy limit to 60 minut. Ja sie zmiescilem w jakichs 59 z kawalkiem. Naprawde ciezko. To jest 200km do przejechania. :)

 

@Ludwiczek:

Tylko jak ty chcesz Loga do X'a podlaczyc?? Raczej Ci on go nie obsluzy. :) Poza tym gry nie wykorzystuja FF, bo ponoc zlacze USB w X'ie na to nie pozwala (gdzies to przeczytalem, ale moge sie mylic co do tego - na pewno gry tego nie obsluguja).

 

@silver

Hehehe, moze cos przeoczylem, albo tuning McL'a jest na wyzszym poziomie. :) Co do baczkow to sie zgodze. :) Jednak jeszcze latwiej je krecic na kierownicy. :) Mnie sie zdarzala zakrecic porzadnego baczka na 4 biegu, jak dawalem za mocno gazu, np. stuningowana Corvette. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem dwa wyscigi wokolo wyspy, jeden czasowy drugi o miejsce, oba za 1 000 000

 

nagrywalem kiedys filmik na aparacie cyfrowym na rozdz 640 nie wygladalo to za pieknie

sprobuje sie pobawic, jak bedzie dobrze wygladac to gdzies to wrzuce i udostepnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

a moze mialby ktos mozliwosc nagrania jakiegos fajnego filmiku (np polozyc cyfrowke pred ekranem) z tdu na x360? ;o

Poszukaj na youtube, videgoogle itp są filmiki nagrywane przez graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...