Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ludwiczek - fulla miałem kilka dni, a demo chyba cały czas leży jeszcze na hdd

 

Przejechałem się na drugi koniec wyspy, aby zrobić jazdę próbną na Ferrari Mclaren F1, to się fajnie buja :) ale ta gra i tak jest nudna, wszystko fajnie ładnie, duża przestrzeń, ale szkoda, że to wszystko dookoła nie żyje, po za debilnymi kierowcami ulic nie ma nic ciekawego według mnie, a zdobywanie kasy dla nowszych aut nudzi się po kilku dniach - zresztą ktoś tam o tym wspominał wcześniej...

Nie jest to gra zła (bez wzlgędu czy PC czy X360), ale do rewelacji to jej brakujeeeeee

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta beta chodzi podobnie jak poprzednie, zadnych wiekszych zmian w framerate. na vista chodzi praktycznie tak samo.

watpie, aby cos sie zmienilo do czasu premiery gry jezeli chodzi o jej wymagania.

 

btw: to kiedy wspolna jazda ? ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagam z jakiegos tam linka chyba Mid-West? USA -.- spodziewalem sie minimalnie 250kB/s, a liczylem na normalne jak zazwyczaj tob ywa 500kB/s ... ale nie.. tu musi skakac od 30 do 70 :|

 

 

Z innych leci tak samo? :F czy jest szansa na lepszy transfer? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek - fulla miałem kilka dni, a demo chyba cały czas leży jeszcze na hdd

 

Przejechałem się na drugi koniec wyspy, aby zrobić jazdę próbną na Ferrari Mclaren F1, to się fajnie buja :) ale ta gra i tak jest nudna, wszystko fajnie ładnie, duża przestrzeń, ale szkoda, że to wszystko dookoła nie żyje, po za debilnymi kierowcami ulic nie ma nic ciekawego według mnie, a zdobywanie kasy dla nowszych aut nudzi się po kilku dniach - zresztą ktoś tam o tym wspominał wcześniej...

Nie jest to gra zła (bez wzlgędu czy PC czy X360), ale do rewelacji to jej brakujeeeeee

No właśnie też mam przeczucie, że takie będą moje wrażenia. Ludzi mogli dać chociaż za płotem przy domkach czy za siatką na boiskach szkolnych itd byle by ich nie można było rozjechać.

Dodatkowo czytam na forach, że auta mało się różnią w prowadzeniu praktycznie każdym autem można dobrze pojechać jak dla mnie duży minus bo np w PGR2 czasem wybierałem wolniejszy i słabszy samochód ale lepiej się prowadzący a tu wybór łatwy patrz na Top Speed i bierz.

Co tu mówić jako wyścigi chyba nie jest rewelacyjna ale jako idea test drive czyli bierz auto i jedź gdzie chcesz jest klasą samą w sobie.

 

PS trochę się Tobie dziwię zamiast grać już w fulla na Xie to wolisz męczyć betę na laptopie ;]

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez torrencika pocisnołem chyba w 1,5h a klucz masz tu http://www.fileplanet.com/betas/tdu_signup.aspx Od razu dostałem :).

1280x1024 aax4 i afx16 i szczerze wam powiem , że płynie .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta beta chodzi podobnie jak poprzednie, zadnych wiekszych zmian w framerate. na vista chodzi praktycznie tak samo.

watpie, aby cos sie zmienilo do czasu premiery gry jezeli chodzi o jej wymagania.

 

btw: to kiedy wspolna jazda ? ;)

Ja jestem chętny ;] Niech mi tylko ktoś powie jak dodać kogoś do znajomych itd :) Możemy się spotkać w jakimś określonym miejscu i jazda [;

 

Co ja bym dał za kierownice :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czy ktos juz to zaobserwował , ale zmieniajac aa w grze nic nie daje dalej krawedzie poszczępione. Restartujemy gierke i dopiero jest aa i wtedy już nie płynie ;/. Może tylko u mnie tak jest bo jadę na cat 6.2 :).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z ta beta nie chce sie uruchomic klikam na ikonke i nic, dopiero przestawienie w tryb zgodnosci z 98 pomaga i gra odpala ale niestety dzwiet tak przycina ze nie darady grac. reinstalowalem juz tdu, wgrywalem nowe stery i nic, jakies pomysly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz obadam swojego .

sprawdź, u mnie normalnie widzi klawisze, ale nie mogę podporządkować gałek pod skręt

 

Przynajmniej masz dzwiek <_< Ja mialem doslownie tylko raz audio. I teraz znow walcze. Zmiana EAX i przyspieszania g.. daje. :evil:

u mnie działa bez zarzutów na 2zs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...