Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze przydałoby się takie narzędzie na wzór GTASA-GarageEdit, które pozwalałoby ogarnąć tą ogromną liczbę aut w garażach + oczywiście posegregować /rozmieścić je według uznania. Może ktoś zrobi w niedługim czasie ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Kurcze przydałoby się takie narzędzie na wzór GTASA-GarageEdit, które pozwalałoby ogarnąć tą ogromną liczbę aut w garażach + oczywiście posegregować /rozmieścić je według uznania. Może ktoś zrobi w niedługim czasie ;o

Przecież jest lista w garażu i można sobie je układać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ale chyba tylko wg nazw :P Mi osobiście to nie przeszkadza do puki moge się teleportować ;]

najeżdżasz na auto w garażu i zamieniasz je na jakie chcesz bierzesz backspace wybierasz drugie i też zamieniasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz. U mnie z gra sa niezle jaja. Za kazdym uruchomieniem dzieje sie co innego - to gra chodzi zupelnie plynnie i bezproblemowo, to zawiesza sie na demku Atari, to slysze przerazliwy pisk w glosnikach, to dziala skokowo jakby z 1 FPS... Do tego podczas gry czasem wychodzi do Windowsa, a czasem komp sie resetuje.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najeżdżasz na auto w garażu i zamieniasz je na jakie chcesz bierzesz backspace wybierasz drugie i też zamieniasz

Przy liście 15 domów i ponad 60 aut - jest to nieporęczne i chaotyczne a przede wszystkim słabo rozbudowane (brak podziału na kategorie A,B,C... czy też marki samochodów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mam 42% gry, wszystkie wyścigi jakie miałem na mapie przeszedłem, i co dalek? trzeba całą mapę przejechać?

nooooooooooooooo.. wszystkie wyscigi, panienki i facetow musisz zaliczyc ;) + oczywiscie transport samochodow ;)

 

Też tak miałem u siebie raz, np w kupionych autach zamiast 45 miałem wartość -348532 ;]]] misje miałem niepozaliczane, a zaraz po wczytaniu save wyświetlały mi się różne info o "achievments" randze itp. Ale to jeszcze nie wszystko ;o tak miałem na save którego zbackupowałem wcześniej i normalnie myślałem że to już będzie całkowity koniec. Ale znalazłem sposób...

Jak wiadomo nie da się odzyskać nadpisanych plików (są wyjątki), ale w programie Ontrack Easy Recovery Pro jest taka pozycja "condition" i co się okazało; wszystkie pliki z save miały "G" (good) poza jednym.... \Test Drive Unlimited\savegame\RiP\playersave2\playersave miał "x" więc ten plik zastąpiłem takim samym ale jeszcze z innego poprzedniego save i zadziałało ;o

wlasnie mi sie zrobilo identycznie... podmienilem plik jak napisales i dziala.. naszczescie... :) nigdy wiecej nie zamkine gry za pomoca quit.. zawsze zamykam tdu w menadzerze zadan i nigdy nie mialem opcji zeby mi sie save wysypal.. przez quit to juz druga taka faza

edit: przyklejcie to do faq :)

 

eee mogl by mi ktos pomoc? mam 57% gry.. wszystkie zlote medale... i zero wyscigow na mapie... co ja mam dalej robic?:P screen w zalaczniku :P

post-122-1174242604_thumb.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie jak odblokowac salon lexusa? wiem jak tam dojechac lecz nie idze go uruchomic widze cały salonik ale nie ma jak wejsc,a gry mam 72% i jeszcze jedno gdzie mozna oblokowac alfe rome brere,lamborghini mucieraglo rodster, i audi rs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko co było na mapie widoczne ukończyłem. Więc mam jeździć po mapie i szukać ich?

sam chcialbym to wiedziec.. tez utkwilem w tym momencie

 

gry mam 72%

eee powiedz Ty mi jak do tego doszedles bo utkwilem na 57% gry gdy mi wszystko zniknelo z mapy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

W domu info>gameprogress i tam sie klika

 

Ale bez multiplayera i tak nie będziecie mieć 100% gry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie jak odblokowac salon lexusa? wiem jak tam dojechac lecz nie idze go uruchomic widze cały salonik ale nie ma jak wejsc,a gry mam 72% i jeszcze jedno gdzie mozna oblokowac alfe rome brere,lamborghini mucieraglo rodster, i audi rs?

Widać że nowy jesteś. Lexus jak i RUF będą dostępne jedynie drogą DOWNLOAD (pewnie płatną). Następnym razem jak chcesz o coś zapytać - wystarczy na dole w temacie wpisać w search słowo o które ci chodzi.

 

sam chcialbym to wiedziec.. tez utkwilem w tym momencie

nie no... poradzić sobie nie umiecie? odkryliście już wszystkie asfalty na wyspie? Zresztą tak jak napisał yuucOm - INFO/GAME PROGRESS i tam są rzeczy które macie zrobić.

 

.

.

.

.

.

 

mi jedynie pozostało dobicie do 5000 mil (mam prawie 3400) a reszta już cała ukończona... (oczywiście pomijając zadania z multi) 84% ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dobieracie sobie fury, na co zwracacie główną uwagę, w wyborze najlepszej?

Moim zdaniem trzeba wszystko wypośrodkować, koleś zrobił w Excelu zestawienie fur z wszystkimi danymi technicznym przed i po tuningu i nie zawsze ta fura, która jest najlepsza mocowo, stosunek koni do masy, jest najlepsza.

Prowadzenie chyba jest najważniejsze, co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ale jak dobieracie sobie fury, na co zwracacie główną uwagę, w wyborze najlepszej?

Moim zdaniem trzeba wszystko wypośrodkować, koleś zrobił w Excelu zestawienie fur z wszystkimi danymi technicznym przed i po tuningu i nie zawsze ta fura, która jest najlepsza mocowo, stosunek koni do masy, jest najlepsza.

Prowadzenie chyba jest najważniejsze, co o tym sądzicie?

Ja biorę tę która mi się podoba. Mam kierownicę aidsy off i widok ze środka więc prowadzenie jest dla mnie ważne no i wygląd kokpitu bo nie które mają całkowicie nie czytelne zegary czego nie lubię. Ogólnie byle jaką furą i tak można z dużą łatwością wszystko wygrać co się chce :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho Maserati GranSport albo Lotus Esprit z przewagą tego pierwszego.

Tez tak myslałem. Dla mnie jest imo lepszy Jag (jakis tam :P - no zapomnialem nazwy ale jest to 3 jag w salonie ;p).

 

A co do zondy to ja sprzedałem ze stratą :?. Syf bo to w ogólne nie hamuje nawet po tuningu jest średnio...

A tak btw to szkoda ze nie ma callaway'a c 12 (czy czegoś takiego). Pasował by do tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wogole po co dyskusja na temat najlepszego auta ??

przeciez nie ma takiego , jeden jest szybszy inny sie lepiej drogi trzyma ... jak kto woli , dla kazdego cos dobrego ...

No właśnie niezupełnie. Jeśli masz dwa różne auta z podobnymi statsami, to jednym może się jeździć dobrze a drugim do bani. Ja np. tak miałem z Nissanem 350Z i Fordem Mustangiem. Mimo, że kocham zetkę nie mogłem jej ogarnąć. Przesiadłem się na forda i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu taki mały bug z nogami w Audi A6:

Dołączona grafika

 

W sumie możnaby dodać do FAQ jako ciekawostkę taką małą listę aut z mapą GPS w kabinie (ja na razie odnotowałem następujące):

- Audi A6

- Cadillac XLR-V

- Chevrolet Corvette Z06

- Chrysler 300C

- Lamborgini Gallardo Spyder & SE

- Maserati Spyder Cambiocorsa

- Mercedes-Benz CLS 55 AMG

- Mercedes-Benz SL 65 AMG

- Nissan 350Z Coupe & Nismo

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...