Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde na poczatku sie zraziłem to bików bo niełatwo sie nimi jeździło ;]. A teraz po 2h free rajdu odrazu jest lepiej ;p. Nie zrażajcie sie do motorów po 15 min jeżdżenia bo trza troche wprawy aby dobrze brać zakrety. Powiem tylko ze na Kawasaki z1000 mam w wyscigu na czas (koło 1 chaty) przewaga 1,5 sec nad Lambo Murcielago.

 

Elo ziomuś.. :lol:

Dołączona grafika

Nie wiem czemu tak ciemno na skrinie ale w grze mam jaśniej ;]. Do tego mam cały czarny strój ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A mówiłem sobie, że nie kupie Mercedesa :oops: Jego dźwięk w tunelu jest świetny :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

PS nieoficjalnie jeden z pracowników Atari mówił o tym, że Eden Games już pracuje nad patchem :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecalem gierke juz mam :) na dowod wklejam zdjecie pudelka z wersji pc i ps2... dopiero sobie zaczne instalowac na kompie, a tak to gram juz na ps2 i naprawde grafa jak na ps2 jest bardzo ladna !!!

pozniej napisze wiecej o wersji na pc

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecalem gierke juz mam :) na dowod wklejam zdjecie pudelka z wersji pc i ps2... dopiero sobie zaczne instalowac na kompie, a tak to gram juz na ps2 i naprawde grafa jak na ps2 jest bardzo ladna !!!

pozniej napisze wiecej o wersji na pc

 

http://img87.imageshack.us/img87/5418/p1010023si4.jpg

Nie to ze jestem sceptyczny ale jakbys pod reka mial dobra cyfrowke zeby to udowodnic... :wink: Chyba ze dodam luserow PS2 do worka mam radeona 9550 i jest plynnie! :lol:

Ale generalnie zastanawiam sie czy na konsolce sa sciny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozniej napisze wiecej o wersji na pc

mocno czekamy na Twoja odpowiedz w sprawie jaki numerek ma wersja full i jak tam gierka smiga po necie ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopierto zainstalowalem na pc ... ale juz smiogam na ps2 :) kupilem dwie wersje, bo z pc jest do gry online :) a na ps2 moge sobie w duzym pokoju na wielkim ekranie pogarac , i nie mam zadnych przycinek ... bo juz sprawdzalem i gra chodzi super plynnie :)

zaraz odpale na pc i podam wam ten numerek wersji ful i jak mi dziala w porownaniu z wersja BETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wersja to MC 1.45 A ... :/ i raczej nic nie zostalo zmienione... tnie sie tak samo jak w becie... a nawet troche bardziej ... wiec narazie pogram sobie na ps2 :) bo przynajmniej tutaj nic mi sie nie przycina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze jestem sceptyczny ale jakbys pod reka mial dobra cyfrowke zeby to udowodnic... :wink: Chyba ze dodam luserow PS2 do worka mam radeona 9550 i jest plynnie! :lol:

Ale generalnie zastanawiam sie czy na konsolce sa sciny :wink:

Grafika na PS2 jest średnia. Bardzo średnia. Burnout przy tym to cud miód i orzeszki, a przecież też pięknie nie wygląda. TDU na PS2 tak samo jak i na PC lubi gubić gdzieniegdzie klatki. Nie jest to zbyt częste, ale wyraźnie widać, że brakuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wersja to MC 1.45 A ... :/ i raczej nic nie zostalo zmienione... tnie sie tak samo jak w becie... a nawet troche bardziej ... wiec narazie pogram sobie na ps2 :) bo przynajmniej tutaj nic mi sie nie przycina

 

zal mi atari przypomnia mi sie Driv3r ... no ale coz .. pozostaje czekac na ... PATCH .. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wersja to MC 1.45 A ... :/

ooooooooooooooooooooooooooo maaaaaaaszzzzzzzzzzz... poleglem...... ciekawe czy zdarzy wyjsc patch przed polska premiera... a jak tam tryb multi?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

dopierto zainstalowalem na pc ... ale juz smiogam na ps2 :) kupilem dwie wersje, bo z pc jest do gry online :) a na ps2 moge sobie w duzym pokoju na wielkim ekranie pogarac , i nie mam zadnych przycinek ... bo juz sprawdzalem i gra chodzi super plynnie :)

zaraz odpale na pc i podam wam ten numerek wersji ful i jak mi dziala w porownaniu z wersja BETA

;]]]]

W PSExtreme co innego czytalem, podobno framerate na ps2 utrzymuje się na zalosnym poziomie, wiec...?

 

Kurde, premiera dopiero 30 ://... ale kaska juz lezy odlozona [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wersja to MC 1.45 A ... :/

Jeśli to prawda to:

 

Wszyscy piszecie "oficjalnie będzie dostępna", "będzie poprawiona", "teraz gramy w bete".... ciekawy jestem jakie będziecie mieć miny jeśli się okaże, że premierowa wersja będzie również 1.45A :lol: :lol: :lol: :lol:

Przypuszczam, że jeśli mają coś zrobić to wydadzą po prostu patcha - that's all.

Naiwni jesteście :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wersja to MC 1.45 A ... :/ i raczej nic nie zostalo zmienione... tnie sie tak samo jak w becie... a nawet troche bardziej ... wiec narazie pogram sobie na ps2 :) bo przynajmniej tutaj nic mi sie nie przycina

Ahahah, wiedziałem :lol:. Jeźeli ci się przycina, to zrób defragmentację, pomaga, naprawdę. Przycinek jest dużo mniej, ale i tak są, jak nadjedzie jakiś wóz z naprzeciwka. Nie pozostaje nic innego, jak patch, w tej chwili. Śmiechu warte poprostu, wydali niepoprawioną wersję, wręcz betę.

 

BTW fajne są ubranka w gierce, gram taką laską z długimi włosami, poprawiłem jej twarz itp, wygląda sexi ;). Później screenami zarzucę. Szkoda, że jest mało fryzur i piersi nie można powiększyć :D.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugie wlosy byly modne ale w latach 80 :wink: Krociutko ostrzyzona, czarno farbowana, wysoka nie za bardzo opalona w skorze, ciemne okularki spodnie kawa z mlekiem... Czemu moj profil online z pelna szafa szlag trafil przed znalezieniem wszystkich sklepow z ciuchami :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na problemy z sejwami [zwisy przed wyjechaniem z domu na ekranie loading] - KLIK

 

sprawdziłem obydwie metody jednocześnie i pomogło,,, trzeba by sprawdzić która działa i vote add 2 faq ;]

 

w skrócie - # 1 włączyć grę, nic ie loadować, wyłączyć grę

# 2 w doc & settings / dane aplikacji / test drive ... są 3 pliki, zostać ma cdkey.txt,, u mnie wywaliłem lekko spasiony radial.cdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

gra ktos na kierownicy g25 ?? nie moge cos zaprzyjaznic jej z ta gra :(

poza tym na jak ustawionych driving aid agracie ?? bo dałem na off i mimo kierownic nie da sie jedzic ?

 

i ostatnie pytanie moj komp to p4 3.0 ht 1gb i gf6800 128 ram czy jak zmienie go na 7600 gt 256 bedzie duza roznica w szybkosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Będzie. Na moim sprzecie mozna calkiem spokojnie grac w 1024x768, aa off, hdr off, ustawienia high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wogole na ps2 to liupa, nie ma ferrari, motorow i wogole audi s4, golfa r32 itp ... zalamka :/ ale nic sie nie tnie przynajmnie... noi chyba ze odkryje w czasie gry te samochody i motory... choc watpie... a co do mulit to jeszcze nie gralem , bo musze sobie zalozyc konto :/

 

pomozcie... jak mam zalozyc sobie konto na gamespy ... :( nie wiem co zrobic zeby moc grac w online... pomozcie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Na moim sprzecie mozna calkiem spokojnie grac w 1024x768, aa off, hdr off, ustawienia high.

zgadzam sie... u mnie tak samo chodz athlona i 2 gb ramu nie mam ;)

 

a wogole na ps2 to liupa, nie ma ferrari, motorow i wogole audi s4, golfa r32 itp ... zalamka :/ ale nic sie nie tnie przynajmnie... noi chyba ze odkryje w czasie gry te samochody i motory... choc watpie... a co do mulit to jeszcze nie gralem , bo musze sobie zalozyc konto :/

 

pomozcie... jak mam zalozyc sobie konto na gamespy ... :( nie wiem co zrobic zeby moc grac w online... pomozcie !!!

moze te pojazdy sie z czasem odblokuja... co do gamespy... sciagasz http://www.gamespyarcade.com/ i zakladasz konto :) na to konto logujesz sie w tdu :)

edit: tak mi sie przynajmniej wydaje ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...