Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mowilem B-)

Teraz tylko czekac na gre i mozna bedzie posmigac w multi :)

 

a ja zamowielem dzis w wirtus.pl zadzownilem gośc powiedzał, że gierka ma byc wysłana 5-6 kwietnia 2007 (kurier) .... :lol2: :lol2: no to czekamy

 

Pozdrawiam

Yog-Sothoth a moze wiesz czy cos poprawili PL wersje w stosunku do ....ENG ?

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ktoś tutaj napisał, że gra wykorzystuje 2 jajka, a jak to sie ma do wymagań minimalnych, czy te 2,4ghz to na single core? czy to znaczy, ze posiadając CD 1,8ghz będę mógł liczyć na jakotaki frame rate (bez upiększaczy oczywiście) na moim lapku ?

Nie ma znaczenia czy gra jest optymalizowana pod 1 czy pod 2 jajka :wink: Taki C2D co masz w procku i tak bez tego jest o wiele wydajniejszy od P4 czy A64 2.4Ghz i w zupełności starczy. Te 2.4 Ghz to są brane głównie jako w P4 lub Sempronach.

 

Jedyne o co się można martwić to o kartę grafiki i liczne błędy przez co u nie których doczytuje a u mnie np nie doczytuje, mam C2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seraf napisał

tutaj przynajmniej jest piekna grafa i nareszcie w core 2 chodza 2 jajka co przeklada sie na fps

tyle ze ja nie mam c2d , a centrino duo konkretnie, a to juz troszke inna wydajnosc, tymbardziej ze w laptopie (patrz sig), do tego nie da rady nic podkręcić, jedyne co moge zrobić to dokupić (a raczej zamienić) 2x1gb ramu, ale myśle, że 1 giga wystarczy na konfiguracje low-middle

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. u mnie gra mimio 1gb ramu laduje sie bardzo szybko... doslownie kilka sekund z zegarkiem w reku... jest to jedna chyba z gier ktora mi sie najszybciej laduje :)

edit: aha.. chcialem sobie pograc na tv... niestety gra po wlaczeniu trybu tv na grafice w sterach czy tvtool wywala blad ze nie moze czytac z okreslonego miejsca pamieci.. juz nawet nie pamietam dokladnie... sprawdzalem kilka sterownikow i na wszystkich to samo... tv podlaczony s-video->eurozlacze.... kombinowalem z tv poniewaz kabel od kiery mi nie siega pod monitor ale siega pod tv... tak wiec musze grac na klawiszach :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Widze ze polowa ma gdzies premiere gry ....... mała ankieta kto pokusi sie na orginal DVD PL .. ?

Ja ale dopiero jak będę miał pewność, że serwery działają i nie ma z nią problemów :wink:

 

@Jurek911 patrząc po punktach w marku to nie za dobrze będzie to chodzić na drugim kompie mam koło 5 000 w marku 05 i mi dużo brakuje do płynności. Jazda przy 300 to duże wyzwanie przy 20 klatkach bo przy poślizgu trudno już coś zrobić :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ale dopiero jak będę miał pewność, że serwery działają i nie ma z nią problemów :wink:

Dobra wiec tak zamowilem kurierem ma byc wyslana 5/6 kwietnia wiec... jesli ktos juz nie zrobi wczesniej recki to zrobie jakas mala z wersji PL oczywiscie z naciskiem na gre ON-LINE ..

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie na to:

http://tdu.gry-online.pl/readarticle.php?article_id=5

wygląda całkiem jak nasze faq...

tez to widzialem pare dni temu .... wydaje mi sie ze to admin tamtej strony bawi sie w plagiatora no chyba ze to nasz LCC ;> .. wiec ? LCC prosze o odpowiedz ;)

 

pozatym czesc faq z purepc znajduje sie na innym forum... ;] ... nie powiem na jakim bo ZAL nie ma nawet co komentowac...

 

p.s z tym ze to wszytko mozna roznie intepretowac bo filmik nie sa zrobione przez userów... ppc ... tzn te o wyspie i lonitsku ;)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza plagiatorstwem, jeżeli jeszcze raz ktoś napisze, że nie może przejechać wyścigu za 1 mln to znaczy, że po prostu nie ma skilla. Ja SLRem i Enzo przejeżdżam to szybciej niż na motorku, oczywiście można się wkurzyć, że co chwile lądujemy w krzakach itp ale czasy mówią same za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master872006

Witam.

Mam pytanie jak mam zrobić update gry żeby móc sobie wreszcie zagrać przez neta?

przy laczeniu pokazuje ze trzeba zrobic update

do wyboru yes lub no

biore yes i nic sie nie dzieje...

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcell, Ty chyba sobie jaja robisz!

To nasze FAQ zostało zrobione kilka tygodni temu więc... kto to od kogo skopiował. Zresztą chyba to co mamy w FAQ było brane z tego forum od ludzi którzy je tu podawali więc jakim cudem miałbym to kopiować od tego kolesia?

 

P.S. to kurde ja wiele godzin spędziłem na robieniu tego FAQ aby było jak najbardziej przyjazne i funkcjonalne a tu mnie o plagiaty oskarżają, o nie.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To trzeba zglosic to do gier-online bo taka zagrywka ze strony tych 'profesjonalistow' jest conajmniej żałosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze polowa ma gdzies premiere gry ....... mała ankieta kto pokusi sie na orginal DVD PL .. ?

Jak to gdzies? Bede pierwszym ktory poleci po tdu 6 kwietnia o godzinie 00:01 do wirtusa ;) ciekawe ile bede musial czekac do otwarcia ;DD

 

patrzcie na to:

2556256[/snapback]

Johy - Super Administrator :mur:

 

Do czego to dochodzi, żeby to Super Administrator Gier-Online, kradł pracę LCC i sobie ją przypisywał :mur:

bo to Polska jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakie pieniądze ludzie :lol2:

 

Z tego co wiem Johy to zwykły szary uzytkownik, który postanowił założyć stronę TDU na domenie gol'a, i zwrócił się z prośbą do administracji - oni się zgodzili i ma swoją stronę.

 

BTW. pre-order - wreszcie - zamówiony! :damage_wall:

 

Ahhh jak sie ciesze, 3 kwiecień wysyłka, pewnie bede miec we czwartek :)

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze polowa ma gdzies premiere gry ....... mała ankieta kto pokusi sie na orginal DVD PL .. ?

 

 

 

ja napewno sobie sprawie bo w demo mi sie calkiem przyjemnie gralo, mimo bugow, teraz jeszcze sie grafike zmieni i nie powinno byc zle :)

 

ale niestety dopiero w czerwcu jak wroce :/... wiec sobie jeszcze poczekam

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co za sku***syństwo za***ane. Wszystkie zebrane informacje zebrane przez nas @ purepc (sam nawet pisałem o Zanikający dźwięk podczas gry) ściągnięte na chama. Gdybym był "wyżej" to bym im tego nie popuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ale dopiero jak będę miał pewność, że serwery działają i nie ma z nią problemów :wink:

 

@Jurek911 patrząc po punktach w marku to nie za dobrze będzie to chodzić na drugim kompie mam koło 5 000 w marku 05 i mi dużo brakuje do płynności. Jazda przy 300 to duże wyzwanie przy 20 klatkach bo przy poślizgu trudno już coś zrobić :wink:

Mam nadzieje, ze to nie przy low detalach :-|

Do jutra bede miał bete to przetestuje, a jak mi się spodoba to się pokusze na full'a w ang. wersji oczywiście, bo i po kiego grzyba komuś pl w samochodówce :huh: ( no chyba, że kierownica jest też po po prawej stronie :lol2: )

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nasze FAQ zostało zrobione kilka tygodni temu więc... kto to od kogo skopiował. Zresztą chyba to co mamy w FAQ było brane z tego forum od ludzi którzy je tu podawali więc jakim cudem miałbym to kopiować od tego kolesia?

 

P.S. to kurde ja wiele godzin spędziłem na robieniu tego FAQ aby było jak najbardziej przyjazne i funkcjonalne a tu mnie o plagiaty oskarżają, o nie.

Ja mogę potwierdzić słowa LCC. Tak się składa, że byłem na bieżąco przy tworzeniu tego FAQ. Mam zresztą zapisane pmki i moje rozmowy z LCC w sprawie tego FAQa. Wszystko rozpoczęło się 6 marca, więc już spory czas temu.

 

to moze trzeba to zglosic wladzom gry-online. albo naszej administracji, ktora przy plagiatach z tego co wiem jest bezwzgledna.

Jest bezwzględna, bo nie lubi, jak ktoś w chamski sposób kopiuje czyjąś pracę. Sam zresztą kilka razy padłem ofiarą zerżnięcia mojej pracy przez jakiegoś pajaca (Rose, Godfather i kilka innych) i wiem jak to potrafi [ciach!]. :evil:

 

Zobaczymy co odpowiedza na moj skromny mail. W innym przypadku postaram sie zaskarbic uwage Crosisa lub romka a ONI juz powinien wiedziec co robi...

Tak czy inaczej jakieś kroki zostaną podjęte. Na mailu się nie skończy. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to widzialem pare dni temu .... wydaje mi sie ze to admin tamtej strony bawi sie w plagiatora no chyba ze to nasz LCC ;> .. wiec ? LCC prosze o odpowiedz ;)

 

pozatym czesc faq z purepc znajduje sie na innym forum... ;] ... nie powiem na jakim bo ZAL nie ma nawet co komentowac...

 

p.s z tym ze to wszytko mozna roznie intepretowac bo filmik nie sa zrobione przez userów... ppc ... tzn te o wyspie i lonitsku ;)

Daj mi przykłady, że FAQ z PurePC zostało gdzieś skopiowane a zajmę się tym już w sposób odpowiedni. Jako, że nie siedzę w dziale gry to wcześniej nie zauważyłem tej wypowiedzi. Link do naszego FAQ i plagiatu + wyszczególnienie podobnych sentencji. To mi wystarczy by sprać kilku osobą .... (wiadomo co).

 

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki poinformowałem kancelarie prawną, napisałem do admina tej strony oraz do redakcji gry-online.pl. Czekam na odpowiedź. Jeśli będzie odmowna wtedy zaczniemy bawić się w prawa autorskie a to łatwo udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi przykłady, że FAQ z PurePC zostało gdzieś skopiowane a zajmę się tym już w sposób odpowiedni. Jako, że nie siedzę w dziale gry to wcześniej nie zauważyłem tej wypowiedzi. Link do naszego FAQ i plagiatu + wyszczególnienie podobnych sentencji. To mi wystarczy by sprać kilku osobą .... (wiadomo co).

 

Romek

 

 

http://www.nvision.pl/forum/index.php?show...8555&st=900 \niejaki spidy czesc faq została skopiowana tzn zacytowana ale bez podania skad .... nie wiem czy to tez podchodzi pod paragraf .. daje dla informacji

 

Pozdrawiam

 

p.s Neo X wirtus zapewnił mnie ze gra wyslana zostanie do mnie 5 kwietnia kurierkiem wiec mam nadzieje ze ..... podziele sie z wami wrazeniami juz za pare dni :)

 

@LCC wybacz ;) .... tak tylko Cie "podpusciłem" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...