Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu .... nic tylko czekać i mieć nadzieje, że ten czas oczekiwania sie nie zmarnował.

E tam czas oczekiwania.. zeby nie okazalo sie ze ten patch nic nie zmienia a 80 zl ktore wydalem na gre ktora byla wersja beta to by bylo lekkie przegiecie :)

 

Genialny screen :)

 

Pozwolilem sobie z tego zrobic tapetke na pulit ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny screen :)

 

Pozwolilem sobie z tego zrobic tapetke na pulit ;)

A sms'a wysłałeś ? :lol2: :D

 

Teraz mam konkretne pytanie do posiadaczy Visty x64 i G80.

 

Czy odpala wam się gra na sterach 162.22 i 163.11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oboje wysłaliście sms'a na moje konto :lol2: :-P

Bo napiszę do Miazgi aby dał Wam BANAna za plagiat :) :)

 

Mój screen z 4 czerwca 2007 w tym temacie:

Dołączona grafika

 

No utęskniony pacz :) Oby lagi zlikwidował.

@Dem, a powiedź mi, czy u Ciebie też tak strasznie rwie na Viście? Bo u mnie na XP nie jest tak uciążliwe jak właśnie na Viście.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oboje wysłaliście sms'a na moje konto :lol2: :-P

Bo napiszę do Miazgi aby dał Wam BANAna za plagiat :) :)

 

Mój screen z 4 czerwca 2007 w tym temacie:

 

No utęskniony pacz :) Oby lagi zlikwidował.

@Dem, a powiedź mi, czy u Ciebie też tak strasznie rwie na Viście? Bo u mnie na XP nie jest tak uciążliwe jak właśnie na Viście.

A nie doszedł? ;)

 

Czy rwie na Viście? Tak samo, jak na XP (no może ciut bardziej, ale różnice są subtelne).

Niestety gra mi nie odpala na nowych sterach. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie doszedł? ;)

 

Czy rwie na Viście? Tak samo, jak na XP (no może ciut bardziej, ale różnice są subtelne).

Niestety gra mi nie odpala na nowych sterach. :sad:

Sory ale u mnie roznica to +- 10fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Vista 64 ultim. (jako 2 system) i w sumie Tdu chodzi tak samo, albo bardzo podobnie jak na xp.

Jednak na xp mam wyłączone ptaszki i inne latające śmieci natomiast na Vista nie było takiej potrzeby.

W moim wypadku Tdu próbuje działać na - A64 2600 Mhz, 2gb ram, 7950gt. Sterowniki najnowsze jakie były na guru3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jutro oficjal :D jak sie ciesze :D atari mala obsuwe mieli :D hehe pare miechow :D hahaha :D jak juz bedzie i to jest wazne :D nie instalowalem nie oficjalnego obawialem sie komplikacji ale jutro czeka mnie cala nocka gry jak z roboty przyjde :D pewnie bede mial z 200fps na moim 7600 gt :P hehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sms'a wysłałeś ? :lol2: :D

 

Teraz mam konkretne pytanie do posiadaczy Visty x64 i G80.

 

Czy odpala wam się gra na sterach 162.22 i 163.11?

Odpalać odpala, ale akurat w moim przypadku mam to za przeproszeniem "gdzieś" jesli chodzi o Viste. Jak już kilkukrotnie wspominałem wywala mi się w ściśle określonych momentach gry i koooopa. Gram więc na XP i tu jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jutro oficjal :D jak sie ciesze :D atari mala obsuwe mieli :D hehe pare miechow :D hahaha :D jak juz bedzie i to jest wazne :D

Zebys sie przedwczesnie nie cieszyl :) Zeby sie nie okazalo ze nagle gra przestanie ci sie odpalac :) Podchodze do tego z duuuuuuzym dystansem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 2 godziny poniedziałku w Polsce, a to czas USA wyznaczy kiedy będzie patch :) Od teraz najszybciej za 1,5 godziny ;)

 

Pewnie się pojawi tak między 12-15 czasu polskiego, jak już w USA panowie wstaną, zjedzą, wypiją kawę i zasiądą przed kompem :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ftp://ftp.atari.com/patches/testdriveunlimited

 

 

 

 

:) wygląda na oficjalny

 

Originally Posted by Ceano

Do not install the Test Drive Unlimited Patch 1.66A.exe from ftp://ftp.atari.com/patches/ it isn't the official final version.

 

 

Chyba lepiej się wstrzymać :D

Edytowane przez sn3jk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czekają na patcha, na forum atari ruch od 0.00 :) A mi premiera patcha związała się z początkiem urlopu :D oj czasem udaje mi się dobrze trafić w datę ;)

 

To nie oficjalny patch sn3jk. Nie ma informacji na ten temat od Atari.

 

Właśnie się okazało, że muszę reinstalować grę... bo gry mi nie wykrywa to coś co jest w linku od snejka... grrrrr

 

kolejny edit - ta łatka to faktycznie nie byl oficjal... chociaż właśnie rozłączyło mnie z serwerem. Może coś się ruszy :)

Edytowane przez paweł.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis sposob na czasowki: triumfa i maserati? Jade motorem praktycznie na maxa caly czas a i tak mi brakuja ze 3 sekundy. Tuning na maxa oczywiscue. To samo z maserati czasowka, MC12 max tuning i brakuje mi 10 sekund.

 

BTW sa samochody dodatkowe do wersji pecetowej czy jeszcze nie rozwiazali sposobu ich sprzedawania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Macie jakis sposob na czasowki: triumfa i maserati? Jade motorem praktycznie na maxa caly czas a i tak mi brakuja ze 3 sekundy. Tuning na maxa oczywiscue. To samo z maserati czasowka, MC12 max tuning i brakuje mi 10 sekund.

 

BTW sa samochody dodatkowe do wersji pecetowej czy jeszcze nie rozwiazali sposobu ich sprzedawania?

Ja gram na kierownicy i problemu z nimi nie miałem chociaż motorem i tak jechałem na klawiaturze bo tam pedał i kierownica się nie przydaje. Póki co jest Skyline i RS4 "nieoficjalnie" można je sobie ściągnąć i wrzucić do folderów, patch dziś ale i tak te będą darmowe.

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis sposob na czasowki: triumfa i maserati? Jade motorem praktycznie na maxa caly czas a i tak mi brakuja ze 3 sekundy. Tuning na maxa oczywiscue. To samo z maserati czasowka, MC12 max tuning i brakuje mi 10 sekund.

Ja czasówkę maserati zaliczyłem MC12 z wypożyczalni na stage 1 i dojechałem na 4 sek przed końcem czasu :) Sposób na to jest taki, że tego skurczybyka trzeba ujarzmić i wchodzić w zakręty jak najbliżej wewnętrznej bo go tak wynosi i rzuca na boki i zalicza poślizgi, że masakra :)

Co do Trumpha to tak właśnie się pochylasz i jeśli dalej nie zdążysz to ścinaj zakręty :)

 

Co do Patcha to ręce opadają. Tak wielka firma, która wydaje gry i nie mogą pomyśleć aby napisać lub dać jakiś licznik kiedy ten patch ma wyjść. Mówię tu o dniu i godiznie z minutami. "Baranie głowy" wiedzą, że ludzie czekają ale mimo to totalnie sobie wszystkich olewają.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie jechałem wyścig dookoła wyspy i w okolicach 45 minuty mi się gra zawiesiła ;( ja się załamię ;(((

 

ale ja na tym 1.66a z instalatorem grałem online... więc nie jest tak, że nie działa.

Edytowane przez paweł.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info od The Mole Admin

ETA for the patch release is today at 3pm GMT+1. At the same time, the server will be updated and the rankings reset.

We'll update you of any changes in the plan.

Tak więc to nie było to :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...