Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Pocieszajace ;]]]]] Wybralem kolejke od angoli to bylem 40/392 bodajze. I mialem 25 minut na startcie. Teraz mam 4 min, jestem 32 a ostatni pan ma numerek 593. ^_^ Zaraz updejt pojdzie ile wyciaga na 1mbit ;]

 

Up: Na dzien dobry leci mi full speed ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up: Na dzien dobry leci mi full speed ;]

To jest dopiero pocieszające B-)

 

A tak ogólnie to czym ściągasz ?

 

Update:

Flashget - 1 połączenie - transfer skokowy, od 100kB/s do 180kB/s :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wpisałem key-a do tej bety co była wcześniej dla subskrybentów i okazuje się, że działa bez najmniejszego problemu, więc jak ktoś wcześniej ściągnął tamtą wersję nie musi ściągać tej wystarczy wpisać klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Wróciłem z imprezy i mam klucz :razz: respekt dla tych co chciało im się czekać :lol2:

 

Kucyk nie no wersja na Xa na bank 100 razy lepiej wygląda i 200 razy lepiej chodzi nawet na zwykłym TV lepsza jakość no na bank łeb daję uciąć ;]

 

A da się z tego ściągać flashgetem?

 

@Kucyk a, że tak zapytam Ty próbujesz grać w to na laptopie na x1600 mobility?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z imprezy i mam klucz :razz: respekt dla tych co chciało im się czekać :lol2:

 

Kucyk nie no wersja na Xa na bank 100 razy lepiej wygląda i 200 razy lepiej chodzi nawet na zwykłym TV lepsza jakość no na bank łeb daję uciąć ;]

 

A da się z tego ściągać flashgetem?

 

@Kucyk a, że tak zapytam Ty próbujesz grać w to na laptopie na x1600 mobility?

ludzie ciagna to flashgetem.

 

a sadzisz ze na low nie pojdzie na x1600... powinna spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel już gra.

Sprzęt:

A64 3000+ non oc

1Gb ramu w dualu

66GT 128 non oc

 

1024x768 Medium, AA i HDR off ~25FPS

1024x768 High, AA i HDR off ~20FPS

 

128MB daje o sobie znać ? :]

 

Różnice pomiędzy High i Medium są dosyć małe.

 

Medium

Dołączona grafika Dołączona grafika

High

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

IMO róznice minimalne...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Różnice małe ALE na 6600GT kto chce wiedzieć jak chodzi na tym Carbon? To podpowiem, że tragicznie więc jak na grę w pewnym stopniu konwertowaną nie jest źle i sam jestem zdania, że przy takich obszarach minimum 1GB ramu i karta grafiki 256MB i 256Bit powinna się przydać.

 

http://img95.imageshack.us/my.php?image=untitled1so1.jpg

http://teniak.33.free.fr/d.jpg

http://img95.imageshack.us/my.php?image=untitled2om0.jpg

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice małe ALE na 6600GT kto chce wiedzieć jak chodzi na tym Carbon? To podpowiem, że tragicznie więc jak na grę w pewnym stopniu konwertowaną nie jest źle i sam jestem zdania, że przy takich obszarach minimum 1GB ramu i karta grafiki 256MB i 256Bit powinna się przydać.

 

http://img95.imageshack.us/my.php?image=untitled1so1.jpg

http://teniak.33.free.fr/d.jpg

http://img95.imageshack.us/my.php?image=untitled2om0.jpg

a wiec istnieje szansa ze na P4 3,2 HT, 512 i gf6600gt pogram w 1216x684 (don't ask) w medium ;P tylko ten ram :/ jedna kosc padnieta i zostalem z 512...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, więc pograłem trochę (co widać po godzinie o jakiej pisze tego posta) i gra ma kosmiczne wymagania, albo (co bardziej prawdopodobne) ktoś nie przyłożył się do optymalizacji engine'u. Zrobiłem na szybko testa nie wiem czy coś jest nie tak u mnie w kompie, ale 1024, High, HDR ON, 32 FPS, to samo HDR OFF, 31 FPS, 1024, Medium, HDR OFF, 34 FPS, to samo HDR ON, 33 FPS (wszystko mierzone frapsem w jednym miejscu w grze). Poza tym (u mnie tak się dzieje) gra ma dziwne momenty gdyż lubi jakby sobie coś doczytać i momentalnie fps spada na np. 20 co jak co, ale jadąc Ferrari 430 ze 250 km/h i wymijając kolejne wozy na drodze taki dropframe to samobójstwo a zdarza się trochę za często.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że mimo wielu niedoróbek pod względem optymalizacji gra wciąga niesamowicie nie wspominając o samej jeździe i zbieraniu kasy na nowy wózek (o wiele bardziej chce mi się tutaj jeździć kilka razy ten sam wyścig żeby zdobyć cash niż w Most Wanted czy innym NFS-ie). Co więcej rzeczywiście bajery takie jak opuszczanie szyb czy włączanie kierunkowskazów robią wrażenie czasami się zatrzymuję włączam widok z zewnątrz i bawię się szybkami czy kierunkowskazami. Kolejnym atutem to stolica Hawajów czyli Honolulu nie wiem w jakim stopniu samo miasto jest odwzorowane bo nigdy tam nie byłem, natomiast wyspa jest przeogromna i jeśli wierzyć google maps dobrze przeniesiona do wirtualnego świata.

Na koniec zostawiłem rzecz, która również (a może najbardziej przykuwa) to widok z wnętrza auta coś czego brakowało mi od dawien dawna w ścigałkach Arcade na PC to jest fajne, piękne i jeszcze się rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL jak słysze od Was to jest to kolejna mega dopracowana gra na PC :lol2: :lol2: Chyba musze dać na tacę w podziekowaniu za zesłanie objawienia na mój umysł, w wyniku czego kupiłem X360. Nie no gry na PC naprawde się coraz bardziej staczają. A właściwie to lenistwo producentów w stos. do platformy PC osiąga już najwyższy pułap :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-...gow.1174.0.html

 

x1600 raczej nie wymiata ale na low powinno dawać radę choć te karty w laptopach to nie to samo.

Ludwiczek widac ze sie srednio albo w ogole nie znasz na kartach graficznych w lapkach. Tak to bys wiedzial ze podany wynik w 3dm05 (3500) jest generalnie z pupy wziety. Byle jaki X1600 ciagnie conajmniej 4000, a po OC pojawia sie 5000 wiec jak kucyk gra na high to nie jest to takie calkiem niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konfigu z siga w 1280x800 AAx0 i w detalach na HIGH z włączonym HDR nie da się grać, po wyłączeniu HDR jest znośnie

ogólnie gra wygląda bardzo średnio, o czym się przekonacie i potwierdzicie to co piszę

niestety ale potwierdzam ;] ale i tak sam fakt że ją testuję powoduje :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam klucza :] jak się dopcham do kolejki i ściągnę to napiszę jak TDU chodzi na low-endzie xD (tak wiem samobójstwo - sempek 2500+ - 2100MHz | radek 9550 | 512 RAM xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

Ja dokładnie tak samo xD Wstaje sobie wchodze na FP i prosze mam keya ;)

 

Place in Line 14 /106

Estimated Wait 5 minutes

 

Aha wie ktoś może czy można wznawiać połączenie/ściąganie we flashgecie ?

 

Edit:

 

@Bio nie chcę cie martwić ale nie wiem czy twój radek pociągnie tą grę nawet na meeeega low.. ;)

 

Edit2:

 

Ej co jest ? :| Zacząłem sciąganie flashgetem i mi się zessał jakiś plik o wadze 64 KB :| O so chozi ?

Edytowane przez Pacific

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...