Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

@Niemiec grasz? Muszę w końcu zagrać z kimś kto wie co to zakręt ;]

 

FF ustaw sobie na maxa ogólnie brakuje mi wibracji np po poboczu itp ale odbijanie kierownicy i czucie przyczepności całkiem niezłe.

 

ff mam na maxa i brak mi reakcj na zjazd z drogi na pobocze, przyczepnosc czuc i uderzenia tez

 

Zrób konto na fileplanet i potem wpisujesz w grze dane z tego konta [tj mail i haslo] i śmiga :)

 

 

U mnie przy 1280x1024 + AAx4 + high mam 20 fps :lol:

W tym samym miejscu w 1024x768 + AAx4 + high jest 26fps :)

 

mam konto na FP i podaje mi, ze jest inne haslo :|

 

a co do wydajnosci to sprawdze pozniej.

 

jak sie uda zalogowac to nick taki jak na forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ff mam na maxa i brak mi reakcj na zjazd z drogi na pobocze, przyczepnosc czuc i uderzenia tez

mam konto na FP i podaje mi, ze jest inne haslo :|

No nie ma efektów na poboczu ;/ brakuje też wibracji gdy silnik się wkręca na obroty.

 

Na fileplanet się zaloguj jak chcesz w grze nick jaki chcesz o ile nie jest zarezerwowany.

 

No to jak Niemiec gramy? jak coś to moje takie drugie gg do grania po sieci 602819

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym ujęciu bardzo foto-realistycznie wyszły drzewa - nie chcę nic mówić ;] Misje gdzie trzeba zawieść auto jakiegoś jegomościa przypominają mi czasami te z Drivera 1.

 

Jestem ciekaw czy save'y z bety będą działać w pełnej wersji...

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff mam na maxa i brak mi reakcj na zjazd z drogi na pobocze, przyczepnosc czuc i uderzenia tez

mam konto na FP i podaje mi, ze jest inne haslo :|

 

a co do wydajnosci to sprawdze pozniej.

 

jak sie uda zalogowac to nick taki jak na forum ;]

I tu jest pies pogrzebany ;) Mi też pisało, że złe hasło, zmieniłem Nick i zadziałało ;]] Pewnie ktoś ma już nick Niemiec w systemie i dlatego nie działa :)

 

Dręcza mnie 2 rzeczy:

Nie da się zostawić włączonych świateł, a można tylko mrugać przednimi :mur:

Nie da się "migać" kierunkowskazami :/

 

Macie co jakiś czas błąd aplikacji ?

Program wykonał nieprawidłową operację bla bla bla...

 

Odwoziłem samochów, trasa miała 19.3Km, widziałem już miejsce gdzie go mam postawić i gra postanowiła zrobić psikusa i się wyłączyła... :mur: A byłby kolejny perfekt ;]]] Tak ogólnie to odwożenie samochodów we wskazane miejsce to najlepsza część tej gry :D Już zdążyłem jechać jakimś Shleby Conceptem, który miał na liczniku 520 km/h :blink: B-)

 

@R.i.P.

Widziałeś gdzieś może salon Mazdy ? Bo kuźwa przejechałem cała mapę naokoło i nie widziałem... Zajęło mi to około 3 godziny :D Po drodze wstępowałem do wszystkich sklepów z autami + odwiozłem 2 na odpowiednie miejsce :D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czesci wozkow nie dziala deska rozdzielcza :lol: ff jest tragiczny i czemu kufa mi radio gra w mcl f1 w wersji wyscigowej :|

 

 

kurde, a teraz nie moge dodac hasal do istniejacego konta w grze :/ chyba bedzie trzeba zrobic nowy profil :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

w czesci wozkow nie dziala deska rozdzielcza :lol: ff jest tragiczny i czemu kufa mi radio gra w mcl f1 w wersji wyscigowej :|

kurde, a teraz nie moge dodac hasal do istniejacego konta w grze :/ chyba bedzie trzeba zrobic nowy profil :|

zmień nicka kombinuj podziała mi tak podziałało

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zostawić włączonych świateł, a można tylko mrugać przednimi :mur:

Nie da się "migać" kierunkowskazami :/

Ano się nie da włączyć na stałe, może będzie taka możliwość w FULL wersji (chociaż w TDU nie ma nocy tylko półmrok). Kierunkowskazy też może będą w FULL.

 

@R.i.P.

Widziałeś gdzieś może salon Mazdy ? Bo kuźwa przejechałem cała mapę naokoło i nie widziałem...

Niestety nie ma, przynajmniej ja toże nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano się nie da włączyć na stałe, może będzie taka możliwość w FULL wersji (chociaż w TDU nie ma nocy tylko półmrok). Kierunkowskazy też może będą w FULL.

No tylko, że inne samochody jak się ściemni mają cały czas właczone lampy i tylnie, i przednie. A my możemy tylko mrugać przodem :mur:

 

Niestety nie ma, przynajmniej ja toże nie widziałem.

Ehh... A na liście aut niby jest Miata i RX8 :?

 

Tak swoją drogą jakie auto z klasy E polecacie ? ;] Bo kupiłem sobie zaraz po Audi TT, F430, przejechałem wszystkie możliwe wyścigi tym Ferrari i zostały mi same z klasy E :) To teraz auto klasy E i jazda z tym koksem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala mi blad ze mam uszkodzone archiwum. Probuje najnowszym winzipem i winrarem i nic. Naprawiam archiwum i tez nic. Wyglada na to ze czeka mnie nastepne sciaganie.

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

got3n

Krzaki mialem jak probowalem grac na 800x600 z anizo/bez anizo/anizo w sterach. W 1024 +/- na 5 odpalen 1 to krzak. I z zaleznoscia od anizo/zmiany rozdzialki nie mialem dziweku. Nie ma jak pelna beta ^_^

 

LCC

Rejestracja -> Dorwanie klucza -> Sciagasz klient z darmowych serwow ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już ręce opadły po dwudniowym barowaniu się z instalką. Czy to ściągnę torrentem czy ze strony fp to wyskakuje błąd, że niby plik jest niespójny lub przerwany czy też uszkodzony. :huh: Może ktoś by zgodził mi się pomóc? Myślę, że rozpakowana instalka by mnie uratowała. Czytałem, że jest dużych rozmiarów więc dwie dvd by trzeba. Koszty płyt oraz przesyłki oczywiście zwrócę np: przelew na konto lub jeśli ktoś z Łodzi no to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi znów albo się zacina przy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>niu, albo wyskakuje BSOD przy wyborze postaci :blink:

Z tym już sobie poradziłem

 

Ale powiedzcie mi gdzie można ustawić skrzynie na manual? Bo ni cholery nie moge znaleść :?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza

A przypadkiem nie sprawdzales tych instalek u znajomego? Bo wyglada mi na problemy z oc/dyskiem niz gowniane zipy...

O widzisz. Zupełnie nie pomyślałem by iść rozpakować u znajomka. Jeśli chodzi o sprzęt to w tej chwili nie ma żadnego oc a dysk...? Jeszcze takie coś mi się nie przytrafiło, wszystko działa jak należy. Winrar wywala błąd na samym początku a total commander pozwala przeskoczyć te kilka "uszkodzonych" plików. Między innymi data2.cab.

 

Momento, żonka ma laptopa.

:rolleyes:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie arty, razem z bardzo duży spadkiem FPS to minimalizujcie i maxymalizujcie grę, tak długo aż będzie ok :] U mnie pomaga.

 

@sanczez

Bo ci sie nie wyświetla obrazek z kodem do wpisania, kumpel miał tak samo. Spróbuj inną przeglądarką, a jak nie da rady to daj jakiemuś znajomemu, żeby za ciebie zrobił ;]

 

@qqrydza

Rozpakowywałeś oczywiście najnowszym winrarem ?

 

@DaRo

West Coast - USA

Średni transfer to 149kB/s ;] Tylko, że zasysałem zaraz po wyjściu kluczy kiedy serwery nie były tak obciążone [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza u mnie to samo z torenta zip uszkodzony mam.

 

ile wam ludzie szlo z http z tych publiczxnych serverow?

edit:

Z servera UK 8kB/s super:)

Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

hdr w dużo bardziej obciąża niż aliazing x4 umnie na 7900gs - dziwne.

Jak wymusze anizotroping w sterach to gra sie kaszani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

No to co kto gra?

 

 

Znalazłem jednego errora gdy próbuje się zmienić jaką kolwiek opcję w grafice może wyskoczyć

R6025 pure virtual function call error

 

wystarczy wtedy tylko zrestartować komputer u mnie pomogło.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalo mi sie. Gra na c2d i 7900GS dziala dobrze w miare w 1280x1024 lecz po wylaczeniu HDR. Z HDR nie da sie praktycznie grac nawet bez AA.

BTW to pisaliscie o teksturach lepszej jakosci w wersji na pc cos. W tej wersji beta rozumiem ze ich nie ma jeszcze? Ogolnie gra jakas brzydka jest podobnie jak na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...