Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

apropo zwiedzania terenu to proponuję objechać wyspę do o koła, coś wspaniałego :) zróżnicowanie niesamowite, nie miałem chłopaki wcześniej czasu bo zbieram na nowy wózek, jak ktoś chcę się wpisać do klubu to dajcie znać

Kucyk, ja niby dostałem to zaproszenie, ale za cholerę nie wiem jak dołączyć do tego klubu, są tam niby na mapie jakieś, to gdy się do niego przenoszę i wybieram "Join Club" to wyświetla mi, że nie mam żadnych przyjaciół na liście :/ OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam. Atari dalo praktycznie cala gre, ktora mozna ukonczyc bez problemu. Kto ta gre niby teraz kupi? Napalency na tryb online? Chyba tylko oni.

Zauwazylem roznice miedzy wersja pecetowa a x360. W pecetowej sa szybsze loadingi przy wybieraniu na mapie pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Tak sie zastanawiam. Atari dalo praktycznie cala gre, ktora mozna ukonczyc bez problemu. Kto ta gre niby teraz kupi? Napalency na tryb online? Chyba tylko oni.

Zauwazylem roznice miedzy wersja pecetowa a x360. W pecetowej sa szybsze loadingi przy wybieraniu na mapie pozycji.

faktycznie nie wiem po co całość dali. Ja kupię pełną jeżeli się okaże bardziej dopracowana i będzie miała więcej... chociażby samochodów o ile będą darmowe.

 

I jest taka opcja w domu Download content ( chyba) i są tam pokazane samochody. Nie jest to czasem opcja która będzie nam dawała do pobrania samochody?

 

dobra idę do gry...

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sesq

Przeczytaj ostatnie strony to się dowiesz czy się nam podoba :mur:

 

U mnie online działa tak, że lepiej nie gadać :| Podjechałem pod klub, pojawili mi się gracze online i po 3 sekundach gracze znikneli i textury sie zaczęły je** :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem jak się zapisać do klubu. Widziałem was, ale nie wiem co dalej. Wybrałem kucyka z listy, i próbowałem dodać do przyjaciół i nic. Po wejściu do lobby nie mam nadal przyjaciół. Jak się zapisać?

 

Dobra, wysłałem wiadomość, widzi Kucyka w lobby.

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wpisalem dane logowania... niby sie zalogowalem, daje New Game, wybralem profil etc.... ale na mapie ni ch*** nic nie ma -.- podjechalem pod klub i nic, pusto :( jeszcze nie widzialem ani 1 zywego gracza :|

 

Czy aby napewno wchodze na serwa? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk => kaleczysz jezdzac z widokiem "nintendo", kokpity sa tak fajne, ze powinna byc opcja force cocpit :D, a to co zrobiles ferrari to chyba nie jest powod do dumy, biorac pod uwage, ze pewnie masz aidsy wlaczone ;]

ciesze się, że ci się podobają, jak są fajne to sobie na nich jeździj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie jest gtl, gtr, rf jak juz ktos wspominal ( Niemiec ? :lol2: ), wiec i nie ma wymogu jezdy z widoku fpp. :]

jasne, ze nie ma wymogu, ale dla TDU blizej do GTR2 na org fizie niz do nfs. fiza jest bardzo podobna do TRD3. jak sie wylaczy helpy to wtedy jest fajnie, np ten 850bhp chrysler rwie asfalt do 5 biegu i raczej kiepsko sie nim jedzie ;] a z helpami to jakos tak nudno jest. poza tym moze to juz zboczenie, ale nie umiem prowadzic z widokiem z za wozka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

kucyk => kaleczysz jezdzac z widokiem "nintendo", kokpity sa tak fajne, ze powinna byc opcja force cocpit :D, a to co zrobiles ferrari to chyba nie jest powod do dumy, biorac pod uwage, ze pewnie masz aidsy wlaczone ;]

No ja daję bez aidsów i kokpit do tego manual musi być! i o FF zapomnieć nie można :wink:

 

Tak na marginesie nie którym te aidsy nic nie dają bo nie potrafią zakrętów pokonywać ;]

 

Tylko mi się punktacja nie podoba... ścigałem się z qqrydzą on stracił chyba z 200punktów a ja zyskałem tylko 100 o co tu chodzi?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej MOMOsynki podajcie swoje screeny z ustawienami. Trochę czasu zajęło mi ustawienie najlepszej konfiguracji pod MOMO i udało się teraz prowadzi się prawie tak jak w symku :) Niestety testowałem na jakimś Chevim ale myślę, że na innych, szybszych będzie ok.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

:damage_wall: właśnie wlazłem na Neo limit przekroczony o 400MB chyba fartem tą betę pobrałem. A ja się dziwie co takie lagi.

 

LLC grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare moich wrazen

po pierwsze, niestety na gf6600gt przy 1280*800 wszystko off detale low - jest jakies stale 20 klatek. kiepsko, dobrze ze w tym tygodniu upgrade :)

po drugie - czy ktos grajacy w proporcjach 16:10 zauważyl dziwne proporcje? tzn liczniki sa jakieś takie jajowate. zreszta wszystko jest lekko scisniete, jakbym wlaczyl rozdzielczosc szerokooekranowa na zawykłym monitorze

a po trzecie co do samej gry - dla mnie rewelacja. toz to rasowy RPG jest ;) po chwili przyzwyczajenia fizyka jest calkiem fajna - oczywiscie wszystko na off. przy jezdzie testowej Viperem, musialem sie juz sporo nameczyc, zeby utrzymac sie na droodze. podoba mi sie tez, ze "zniszczenia" sa nie tylko w jezdzie z modelkami, ale tez w innych wyzwaniach. wyscigi sa dlugie i to chyba najwiekszy plus do innych tego typu gier

jak na razie ta gra spelnia pokladane w niej przeze mnie nadzieje, jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej MOMOsynki podajcie swoje screeny z ustawienami. Trochę czasu zajęło mi ustawienie najlepszej konfiguracji pod MOMO i udało się teraz prowadzi się prawie tak jak w symku :) Niestety testowałem na jakimś Chevim ale myślę, że na innych, szybszych będzie ok.

ja mam tak jak u Ciebie tylko, ze skrzynia manual i stering linearity ciutek bardziej w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chca poczuc predkosc - jazda na 2 kolkach to dopiero predkosc. 202KM na Ninja, wyscig 1 na 1, 3km prostej, w miare gladkiej [; - czas 38,39 sek; v-max 360km/h... Utrzymac to bydle to istna poezja :twisted:

Jaki jest mocniejszy motocykl? Bo puki mam hajs na mandaty to jestem dawca nerek ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

"Failed to connect to the test drive server..." - no to sobie pograłem ;/

jaka głupota teraz nawet do single wejść nie mogę.

 

EDIT:

 

rozłączenie i połączenie się do NEO pomogło.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

W końcu zassałem gre, ładnie się rozpakowała, odpalam gra i na tym skończyła sie moja przygoda z TDU. Wyskakuje mi błąd aplikacji... Szkoda moich 3,5 Gb limitu...

ten sam problem.. ;) instalka najnowszego winrara rozwiazuje problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...