Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Te screeny dajecie z LOW detali czy taka kijowa grafa jest w tej grze ktora ma 20fps przy 7600GS ?

20 FPS to ja mam na moim 73GT w 1280, AAx4, High ... Na 76GS będzie pewnie trochu lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :] 3 wózki odwiezione :] - corvetta stara, jakieś stare ferrari i gallardo bez dachu :] a w garażu już stoi Ferrari 430 :] mniam :] musze poodkrywać wszystkie sklepy z samochodami bo chce w końcu dorwać R1 :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :] 3 wózki odwiezione :] - corvetta stara, jakieś stare ferrari i gallardo bez dachu :] a w garażu już stoi Ferrari 430 :] mniam :] musze poodkrywać wszystkie sklepy z samochodami bo chce w końcu dorwać R1 :-/

w TDU nie ma R1. z japonskich scigaczy jest tylko zx10r a szkoda, bo mogloby R1 byc, i cbr1000rr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz pozwolenie od weakando z forum gry-online na zmieszczenie tych zdiec? ;) nie no swiruje ;D

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie się to prezentuje. Wcześniej zrobiłem trzy screen'y. Szczerze, to zaczyna mi brakować możliwości włączenia hdr razem z aa. Hdr dodaje bardzo ładnej głębi kolorów czy tam nasycenia jak kto woli, prócz oczywiście tych swoich bajerów które są właśnie hdr'em. :smile2:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Na ostatnim screen'ie włączyłem dodatkowo transparent aa.

 

Serwer już działa.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klient sciagniety, gierka odpalona...

 

po pierwsze, tekstury szatkuja sie mocno... dopiero jak zmienie je na inny poziom (np. z med na low), i ewentualnie zmienie rozdzielczosc wszystko wraca do normy. za to jak wyjde do windy i wroce do gry, sprawa wraca na nowo...

ma ktos rozwiazanie?

 

na wenecji @ 2.7ghz i niekreconym 6600 oraz 512mb ramu gra sie byle jak przy ustawieniach 8x6/low/noAA... zainstaluje frapsa, to zobacze ile klatek, ale na oko kolo 20:/

 

wiec poki co uczucia mieszane... gierka nie powala grafa, jak wlaczy sie na maksa, za to wymagania odjechane... do flatouta2 ma baaaaardzo daleko.

 

chyba kolejny raz programisci poszli najlatwiejsza sciezka i slabo zoptymalizowali gierke... jak w oficjalnej wersji nic nie poprawia, to nie wierze, zeby wiekszosc ludzi upgreade sprzetu robila ze wzgledu na ta jedna gre...

 

mozna jakos cienie wylaczyc? bo te ustawienia grafy to o kant tylka potluc... silnie zaawansowane.

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klient sciagniety, gierka odpalona...

 

po pierwsze, tekstury szatkuja sie mocno... dopiero jak zmienie je na inny poziom (np. z med na low), i ewentualnie zmienie rozdzielczosc wszystko wraca do normy. za to jak wyjde do windy i wroce do gry, sprawa wraca na nowo...

ma ktos rozwiazanie?

 

na wenecji @ 2.7ghz i niekreconym 6600 oraz 512mb ramu gra sie byle jak przy ustawieniach 8x6/low/noAA... zainstaluje frapsa, to zobacze ile klatek, ale na oko kolo 20:/

 

wiec poki co uczucia mieszane... gierka nie powala grafa, jak wlaczy sie na maksa, za to wymagania odjechane... do flatouta2 ma baaaaardzo daleko.

 

chyba kolejny raz programisci poszli najlatwiejsza sciezka i slabo zoptymalizowali gierke... jak w oficjalnej wersji nic nie poprawia, to nie wierze, zeby wiekszosc ludzi upgreade sprzetu robila ze wzgledu na ta jedna gre...

 

mozna jakos cienie wylaczyc? bo te ustawienia grafy to o kant tylka potluc... silnie zaawansowane.

A JA DALEJ BEDE BRONIŁ TEJ GRY

 

1. z 512 ramu możesz sobie pomarzyć o płynnym graniu...

2. z GF6600 to samo...

3. nie dziwne ze ma wymagania skoro mapa jest ogromna, to nie Flatout...

4. problemy z grafą są znane już od początku - wina BETY

5. zacnzij oceniac gre jak wymienisz sprzęt i pograsz w FULL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA DALEJ BEDE BRONIŁ TEJ GRY

 

1. z 512 ramu możesz sobie pomarzyć o płynnym graniu...

2. z GF6600 to samo...

3. nie dziwne ze ma wymagania skoro mapa jest ogromna, to nie Flatout...

4. problemy z grafą są znane już od początku - wina BETY

5. zacnzij oceniac gre jak wymienisz sprzęt i pograsz w FULL...

bron, bron... ja i tak mowie, ze poki co programisci nie popisali sie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

bron, bron... ja i tak mowie, ze poki co programisci nie popisali sie:/

a co? spodziewales sie, ze napisza gre od nowa? przeniesli gre zywcem z XO i efekt jaki jest, taki jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bron, bron... ja i tak mowie, ze poki co programisci nie popisali sie:/

ja tu widze ze wszyscy ze slabszymi kompami narzekają jak mogą...ja nie mam potwora tylko minimalnego znośnego kompa i jakoś nie narzekam...

 

ktos kto ma 7900gtx juz raczej wypowiada sie w superlatywach (przynajmniej jesli chodzi o szybkosc dzialania i grafike)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje... i jeszcze kase beda za to chcieli. troche to nie fair.

rotfl...zaczynam zalowaz ze 2 klucze dalem ludziom na tym forum, koncze rozmowe tutaj bo to do [gluteus maximus] nie podobne ;D wszyscy mysla kategoriami ze na PCmusi dzialac na jakims GF6200 z Celeronem a do tego wygladac lepiej niz na X360 a i jeszcze lepiej zeby byla za darmo...ROTFL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze ze wszyscy ze slabszymi kompami narzekają jak mogą...ja nie mam potwora tylko minimalnego znośnego kompa i jakoś nie narzekam...

 

ktos kto ma 7900gtx juz raczej wypowiada sie w superlatywach (przynajmniej jesli chodzi o szybkosc dzialania i grafike)

a mi wydaje sie, ze olewaja pc i licza ze ludziska poleca do sklepow po nowe grafy...

fakt jest niezaprzeczalny, chciec to moc. a to, ze flatout2 rozgrywa sie na mniejszych terenach niczego nie zmienia.

 

mysle ze na 68gs w miare pogram.

 

koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...