Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że gra przestanie działać za 3 dni, bo dopiero teraz odrywam uroki multiplaya, jak można sobie wspólnie pośmigać :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Aż chyba zacisnę pasa i zakupię full wersję :D Gra jak dla mnie wymiata i ni trochę się znudziła :D Sorki Mazi że tak znikłem, ale jakieś problemy z połączeniem miałem :/

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od dzisiaj i jeszcze dosc srednio jestem zorientowany ;) Spotkalem maziego - pytal o warsztat tuningujacy kawasaki :) Jakby ktos zobaczyl nicka fsp25@poczta.on to ja:P Wpisalem przy tworzeniu profilu on-line email bo inaczej nie chcialo mnie laczyc a teraz nie da sie zmienic albo jeszcze nei wiem jak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Po meczu szczypiornistów coś śmigacie?

ja chce śmigać tylko wgrałem na nowym windowsie iw szystko mi działą oprócz gazu $%&^%^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka popas...

 

janio miodnie ganialo sie - jakbys mial ochote na jeszcze (moze teraz wschodnie wybrzeze?) to wal na gg: 1355131.

 

ma ktos jeszcze ochote polansowac po wyspie?

ja ganiam zx10r, i jest miodzio - czasami wydzwonie, bo na klawiaturze roznie jest z panowaniem nad pojazdem :)

dziw mnie bierze, ze tylko w granicach 350 po tuningu moja padaka pedzi... ktorys motocykl jest szybszy?

gdzie znajde warsztat tuningowy dla dodge'a?

 

czekam sobie pod klubem jako mate_ppc ;)

to moze umowmy sie za 15 minut pod klubem (rozumiem, ze ten klub jest ponizej takiego dziwnego krateru (na poludniu wyspy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ja gram od dzisiaj i jeszcze dosc srednio jestem zorientowany ;) Spotkalem maziego - pytal o warsztat tuningujacy kawasaki :) Jakby ktos zobaczyl nicka fsp25@poczta.on to ja:P Wpisalem przy tworzeniu profilu on-line email bo inaczej nie chcialo mnie laczyc a teraz nie da sie zmienic albo jeszcze nei wiem jak :P

 

Ja właśnie próbuje grać od dzisiaj ale gra mi się nie uruchamia, pisze że za 3 dni koniec licencji czy coś :mur: :mur: :mur: no ale skoro za 3dni koniec to czemu nie chodzi teraz?, bo widze że wam jakoś działa...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po serii tych wszystkich NFS-ów uważam (według mnie, nie każdy musi się z tym zgadzać) że gierka jest wypas. Jak zakupie fula i opanuje klawe bo kierownicy nie chce mi się już podłączać to polatam z wami troszkę po necie.

Nie jestem super driver ale miło popatrzeć jak inni śmigają :D

I na koniec moich wypocin: jazda motorem doprowadza mnie do szału :mur: Może w finalnej wersji trochę poprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Po dzisiejszej jezdzie Enzo zwatpilem w swoje umiejetnosci [; Do tego naprawde potrzeba kiery i analogowych pedalow.

 

Fajnie smiga sie wataha ;]]

I BTW. Z kim smigalem 1 vs 1 w zoltym ferrari? :?

FSP@poczta.onet.pl ( jakos tak albo wp.pl ) też z nim ścigałem 1 vs 1 słodki drag patrze tylko w prawo na niego on koło mnie silniki ryczą a za nami wszystko się rozmywa... coś pięknego

 

Grałbym dalej ale mi się server rozłączył ;/ Mazzi tylko przelatywał koło mnie motorem na kółku, świetny odgłos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze qqrydza w to nie gra to by wymiatal ze screenami (jak w gothicu3) :D

 

Cofnij się 2-3 stronki, a przekonasz się, że gra i screeny zamieszcza.

Normalnie chłopaki ażmiękko na sercu się robi jak to czytam. :D

Wchodzę na "serwera".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się można @%&*!!! na to wszystko no normalnie już nie wiem. Ściągnął 50% i takie numery. A już się cieszyłem że sobie jutro pogram a tu kupa. :mur: :mur:

A tak btw czym polecacie ściągać??

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz to ja bylem w zoltym ferrari :) Maly wypadek mialem dlatego wygrales :D

 

Panowie zrobilismy dzisiaj 273km!! Wciagu tej sesyjki. Pozdro dla Ludwiczka, Maziego, qqrydzy i coffiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem Mazziego przy klubie, ale tylko widzialem na mapie i nic wiecej :(

jezdzilem za toba, ale nie moglem cie zlapac... na wschodnim wybrzezu ganiales...

 

 

ale dzisiaj dalismy czadu, Panowie...

 

prawie 5 godzin grania, przejechane w okolicach 250km, i w sumie wyspa okrazona... super, zwracam honor gierce - MP syci :)

 

a jak sie swietnie zapiernicza kawusia... hmmm, zalujcie, ze jechaliscie autami :)

 

oto fotka, gdzies w polowie trasy... a moze na poczatku :P

post-110790-1170379836_thumb.jpg

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Mazzi i ja mamy dosyć :) 250km zrobiliśmy, przy czym jakieś 5-6 razy się łączyłem ponownie i ustawiałem GPS. Ale i tak mnie nie słuchali :) Objechaliśmy całą wyspę :lol2: Po drodze był na początku z nami niemiec jakiś, potem dołączył francuz, a potem chyba amerykanin/brytyjczyk/kto go tam wie... W 1/3 trasy znalazł się Orgiusz, a potem qqrydza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Mazzi i ja mamy dosyć :) 250km zrobiliśmy, przy czym jakieś 5-6 razy się łączyłem ponownie i ustawiałem GPS. Ale i tak mnie nie słuchali :) Objechaliśmy całą wyspę :lol2: Po drodze był na początku z nami niemiec jakiś, potem dołączył francuz, a potem chyba amerykanin/brytyjczyk/kto go tam wie... W 1/3 trasy znalazł się Orgiusz, a potem qqrydza.

 

ide, bo sie porzygam :/

oczoplasu dostaje, wiec najwyzszy czas isc spac. dobrze, ze jutro do roboty na 12 :D

 

jutro (dzis:) ) powtorka z roozrywki, bo pojutrze jade do domku na ferie i bede oflajn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze moje ferrari maranello bedzie sie dosc slabo spisywac w porownaniu do tych lepszych furek ale dawalo rade:) Na jutrzejszy wyjazd postaram sie zorganizowac cos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...