Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

na fileplanet jest patch do TDU (około 11Mb). Przy próbie instalacji wyskakuje błąd braku wymaganego miejsca na hdd (mam 850 Mb wolnego, a potrzeba 7 Gb). Jest na to jakieś rozwiązanie??

Pytanko odnośnie fps: Posiadam barthona 3200+, radeon 9800 pro @ XT, 512 Mb ram. TDU ma u mnie taką przypadłość iż, niezależnie od ustawionej rozdzielczości i poziomu detali, gra potrafi mocno przyciąć (do kilku fps) praktycznie w dowolnym momencie. Sprawdzałem nawet przy 640x480 i najniższych detalach: gra działa płynnie przez kilka minut (30 fps w fraps) a następnie spadek do 5fps i powrót do 25-30 fps. Jest na to jakiś rozwiązanie oprócz wymiany sprzętu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dluzem gram tym bardziej wciaga, zawsze mi brakowalo takiej gierki, gdzie mam:

 

- mase samochodow seryjnych licencjonowanych

- duzo, duzo, duzo kilometrow drog :D

- niczym nie skrepowana jazda, bez ograniczen

- do tego jeszcze fajny online

 

TD:U w koncu dal mi to o czym zawsze marzylem.

Tak to tylko zasowalem na kierownicy w RBR. A NFS na kierze mi nie podchodzil :)

 

Kiedy bedzie dokladnie premiera w Polsce?

Dla online sie skusze i kupie :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już za sobą wymianę sprzętu (c2d, 7900gs itd - upgrade był robiony własnie z myślą o TDU) i mam nadzieję, że ta gra długo jeszcze mi sie nie znudzi. Jak na razie bardzo mi sie podoba. jedyny istotny mankament, to idiotyczne zachowanie samochodu na pagórkach. strasznie mnie to irytuje. byle wzniesienie trzeba pokonywać w ślimaczym tempie, żeby nie polecieć w kosmos.

 

dzisiaj stawiałem swoje pierwsze kroki w multi, w okolicach klubu spotkałem yanka, ale coś później nie mogliśmy sie już zobaczyć. teraz mam pytanie - jak dołączyć się do klubu? czy wystarczy, że w "friends" będę miał kogokolwiek z klubu, czy musi to być założyciel?

 

spadam chwile pojeździć, w tym małym miasteczku na zachodzie widziałem szałową kiecke - jadę na zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fileplanet jest patch do TDU (około 11Mb). Przy próbie instalacji wyskakuje błąd braku wymaganego miejsca na hdd (mam 850 Mb wolnego, a potrzeba 7 Gb). Jest na to jakieś rozwiązanie??

Pytanko odnośnie fps: Posiadam barthona 3200+, radeon 9800 pro @ XT, 512 Mb ram. TDU ma u mnie taką przypadłość iż, niezależnie od ustawionej rozdzielczości i poziomu detali, gra potrafi mocno przyciąć (do kilku fps) praktycznie w dowolnym momencie. Sprawdzałem nawet przy 640x480 i najniższych detalach: gra działa płynnie przez kilka minut (30 fps w fraps) a następnie spadek do 5fps i powrót do 25-30 fps. Jest na to jakiś rozwiązanie oprócz wymiany sprzętu??

Podaj bezpośredniego linka, bo na FP otwiera mi się puste okienko gdy kliknę na "patches" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, spowrotem w akademiku :)

zaraz siadam pare groszy zarobic, moze cos kupie...

 

proponuje dzisiaj popedzic pod latarnie (tak jak ktos wspomnial juz), tylko nie naokolo, tylko w centrum wyspy odbic na zachod i przebic sie seprentynami przez gory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pośmigałem z Yankiem, Klikasem i f1zz'em (wybacz jak źle nick napisałem), fajno było, ale neo mi rozłączyło no i [gluteus maximus] :( Sorki chłopaki że tak znikłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pościągałem Getrightem :mur: :mur: :damage_wall: z&%@*ł się i tyle ze ściągania. A tak sobie chciałem pograć. No nic będe musiał czekać na pełną wersję i kupić w jakimś empiku :mur: :mur: :mur: :damage_wall:

Hejka. Możesz mi powiedzieć jak to ściągasz getrightem? Bo u mnie za każdym razem włącza się ten Download Manager od Fileplanet. W ogóle 3 raz ściągam tą otwartą betę i za każdym razem stawało mi na 99% i nie chciało skończyć ściągania :mur: :damage_wall: :mur: . Z tego co się orientuję to jest to wina źle skonfigurowanego serwera proxy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Możesz mi powiedzieć jak to ściągasz getrightem? Bo u mnie za każdym razem włącza się ten Download Manager od Fileplanet. W ogóle 3 raz ściągam tą otwartą betę i za każdym razem stawało mi na 99% i nie chciało skończyć ściągania :mur: :damage_wall: :mur: . Z tego co się orientuję to jest to wina źle skonfigurowanego serwera proxy...

Już po wszystkim chyba daruję sobie dalsze ściąganie

48 h i jakieś 3giga poszło w kanał :mur: :mur:

Ściągałem getrighem free download managerem i wywalało mniej więcej w połowie :mad:

Teraz mam flashgeta może on coś mi da, ale wątpie :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

qqrydza, fajna laska z ciebie :D

 

Dzisiaj moze skoncze sciagac te bete wiec jest mozliwosc, ze z wami zagram.

A jak nie dam rady to pozostanie mi tylko single... troche szkoda by bylo bo mam cd keya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim chyba daruję sobie dalsze ściąganie

48 h i jakieś 3giga poszło w kanał :mur: :mur:

Ściągałem getrighem free download managerem i wywalało mniej więcej w połowie :mad:

Teraz mam flashgeta może on coś mi da, ale wątpie :damage_wall:

Chodzi mi o to jak przechwytujesz tego linka żeby w ogóle zaczął się ściągać np. w flashgecie? icon_smile3.gif rozumiem, że ściągasz z fileplanet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochalem sie.... odprowadzalem starego zielonego aston martina, dzizas jaaak ten silniczek slicznie brzmi :)

ide kupic go :)

 

moze, jak juz proponowano, poganiamy dzisiaj takimi starociami (tylko nie w stylu shelby, bo to za szybkie), tak zeby pedzily max 250km/h :) ?

 

co powiecie na spotkanie powiedzmy o 17tej pod latarnia w polnocno zachodnim krancu wyspy, tam gdzie wczoraj foty robilismy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A mi dalej gra się nie uruchamia :sad: zostały 2 dni do końca bety ale i tak gra nie wstaje :sad:, nie wiem co robić ?, może jest jakiś sposób na uruchomienie jej?, zmiana daty, instalacja gry bez neta nic nie daje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC opowiedz jak wrazenia z jezdzenia na tej kierownicy? Ciekaw jestem bo tez mam momo. Da sie to porownac do toci?

Bardzo dobrze się jeździ. W TOCE, choć było dużo opcji, mimo wszystko nie można było tak dobrze dopasować kiery. Nie mówię, że jest tak jak przy simach ale dobrałem, do MOMO myślę, bardzo dobrze ustawienia i mam pełną kontrolę nad pojazdami, obojętnie czy przy niskich czy wysokich prędkościach... póki co jechałem max 260 km/h - mam Alfę, nie zmieniał auta bo czekam z tym na fulla ;) Także jak masz MOMCIĘ to wyciągaj ją z szafy i w drogę. Co do ustawień to wszystkie opcje "sensitivity" na środek, "linearity" albo na środek albo o jeden w prawo (sprawdz jak Ci dobrze) a force wyłączony "ramble" 4-3 ząbki od prawej.

 

HEJ DODAJCIE MNIE DO KLUBU :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

zakochalem sie.... odprowadzalem starego zielonego aston martina, dzizas jaaak ten silniczek slicznie brzmi :)

ide kupic go :)

 

moze, jak juz proponowano, poganiamy dzisiaj takimi starociami (tylko nie w stylu shelby, bo to za szybkie), tak zeby pedzily max 250km/h :) ?

 

co powiecie na spotkanie powiedzmy o 17tej pod latarnia w polnocno zachodnim krancu wyspy, tam gdzie wczoraj foty robilismy ?

Jestem za bo jak śmigamy ponad 300 to jesteśmy zbyt rozproszeni.

 

Tylko musze na jakiegoś zarobić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyspie jest wypasiony tor wyscigowy, tylko troche ciezko tam się dostać, bo jest wjazd zamknięty, ale z szybkim samochodem to nie problem :) Kto jeszcze nie był to radzę odwiedzić przed końcem bety :)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...