Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wszystkim że mogli sobie pograć. Ja niestety nie zaznałem tej przyjemności, gdyż jakim programem bym nie ściągał to zawsze był błąd ściągania mniej więcej w połowie. I już 4gb w plecy :mur: :mur: :mur: :mur: :damage_wall: Poczekam sobie na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master_electronic

Smierdzi mi Twoj system. Prawdopodobienstwo ze kazde archiwum jest uszkodzone na serwie jest o wiele mniejsze niz to ze cos jest spieprzone u Ciebie. Testowales archiwa na innych kompach? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master_electronic

Smierdzi mi Twoj system. Prawdopodobienstwo ze kazde archiwum jest uszkodzone na serwie jest o wiele mniejsze niz to ze cos jest spieprzone u Ciebie. Testowales archiwa na innych kompach? <_<

To co powiesz na to, że ja ściągałem tą grę 5 razy i za każdym razem stawało na 99%? Ja osobiście się już zniechęciłem :/ :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz na to, że ja ściągałem tą grę 5 razy i za każdym razem stawało na 99%? Ja osobiście się już zniechęciłem :/ :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

hmmm moze dlatego ze mieszkasz w lipnie? masz lipe i staje ci na 99% poprostu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Siemka!

 

Ok, dostalem gre w lapska i mam cd keya online. Gracie dzisiaj cos?

Moj nick to Pioorek_ppc. Na razie sciagam sie w wyscigach offline zeby zdobyc kase na jakis samochod bo na razie bida troche.

 

Sama gra smiga przyzwoicie.

 

1024x768, aax2, hdr off detale high.

 

Nie zwalnia wlasciwie w ogole, czasem sie przytnie. Z hdr nie da sie grac, chodzi bardzo wolno wtedy.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Ok, dostalem gre w lapska i mam cd keya online. Gracie dzisiaj cos?

Moj nick to Pioorek_ppc. Na razie sciagam sie w wyscigach offline zeby zdobyc kase na jakis samochod bo na razie bida troche.

Kto by pomyślał. :D

Ja na dłuższą jazdę standardowo po 20:00. Liczę na yanka i fsp25 z poczty bo yeździło się z chłopakami bardzo przyjemnie. Szkoda, że kucyka nie było, gdzie się podziewa nasz klubowicz? Oczywiście czekać będę na Ludwiczka i resztę sfory z ppc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze dlatego ze mieszkasz w lipnie? masz lipe i staje ci na 99% poprostu :D

Nie, nie dlatego :lol2: . Jestem obecnie w Łodzi i jakoś nie widzę powiązania tutaj ściągania pliku z fp z nazwą miasta. Ostatnie pytanie - wiem, że jest taki program, który rozpakowuje wszystko bez względu na błędy, tylko nie pamiętam jak się on nazywa. Może ktoś mi podpowie?

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Orgiusz

 

Spoko, dopiero co wlaczylem gre, kupilem samochod i pare wyscigow pojechalem. Na razie musze spadac ale potem sie pobawie troche.

 

A wlasciwie to nie jest tak, ze np jade sobie na miejsce wyscigu z botami i po drodze moge trafic na kogos online? Bo nie widzialem zeby mozna bylo utworzyc profil online... a cd keya mam na bank do gry w sieci, nie uzywanego.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tworzeniu profilu zaznaczalo sie kwadracik przy GameSpy ID bodajze.

 

Qqrydza dzisiaj tez obowiazkowo posmigamy tyle ze podjade ferrari bo corvette dostaje zadyszki przy 320 i momentami mi uciekaliscie:) Jednakze jak jechalem w korytarzu powietrznym za Twoim lambo to udalo mi sie wyciagnac ponad 355 :)

 

Z ta nazwa profilu ladnie zrabalem:P Chetnie bym zmienil ta fsp25@poczte ale pewnie nie da sie?

Edytowane przez siebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał. :D

Ja na dłuższą jazdę standardowo po 20:00. Liczę na yanka i fsp25 z poczty bo yeździło się z chłopakami bardzo przyjemnie. Szkoda, że kucyka nie było, gdzie się podziewa nasz klubowicz? Oczywiście czekać będę na Ludwiczka i resztę sfory z ppc.

Na 80% też podjade swoim motorkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie prawo zabrania jeździć po spożyciu alkoholu :wink: Chcesz stracić cd-keya?? :razz:

Bede jezdzil ostroznie by nie zwracac na siebie uwagi pan w niebieskich mundurach;)

 

@-DIGIDY- wedlug mnie raczej moze byc problem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-DIGIDY- wedlug mnie raczej moze byc problem:P

 

To pewnie grafa za słaba ?? czy jak??

 

 

@-DIGIDY- wedlug mnie raczej moze byc problem:P

 

A mozesz mi podać w przybliżeniu jaka grafika była by dobra?? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do domu a tam siedzi jakiś fagas, moje drugie, długowłose ja zamieniło się w faceta. Nie wiem, może w tajemnicy przede mną zrobiła sobie operację. Cała reszta pozostała bez zmian. Dom, furki, doświadczenie, otwarte trasy...

A propos szybkich aut jak dla mnie wystarczy to lamborghini. Żonka dzisiaj trochę jeździła i straszy mnie, że kupi sobie tę grę. Może się również zdarzyć, że porwie mi wieczorem kluczyki od któregoś z aut.

:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej 6600GT podkreconej na 600/1200 chodzi niezbyt plynnie w 1024x768 z powylaczanymi wszystkimi opcjami i z detalami na low. Zeby komfortowo pograc to pewnie starczylby gf7600 (oczywiscie mowa tu o niezbyt wysokich ustawieniach detali:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Troche sie spoznilem... ledwo rozpoczalem gre a tutaj za chwile koniec bety. Jezeli dzisiaj ktos bedzie gral to najwyzej dolacze, a teraz lece zarobic troche kasy.

nowy nick: SgtPioorek_Ppc

regaciarz - a hdr?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie hdr 800x600 high i tez smiga -calkiem grywalne :P

teraz gram sobie jednak hdr off 1184x8?? czy jakos tak na high i tez plynnie:)

7600GT @ 590/790 cpu 4.5ghz :P

giera całkiem całkiem:) ale pomysl w sumie z undergrounda wziety podrasowany, dopasowany bardziej do multi + całkiem niezla fizyka furki, mozna pograc troche;]

dla mnie jednak nic gran turismo nie przebije jesli chodzi o grywalnosc samochodowek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze w pelnej wersji bedzie wiecej opcji do zmiany grafiki niz LOW-MEDIUM-HIGH :/

 

Na moim kreconym gf6600 i LOW ciagnie 18-22fps tylko :/

ty masz fajnie bo tobie chociaz pójdzie a ja musial bym karte graficzną nową kupić :/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...