Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze w pelnej wersji bedzie wiecej opcji do zmiany grafiki niz LOW-MEDIUM-HIGH :/

 

Na moim kreconym gf6600 i LOW ciagnie 18-22fps tylko :/

U mnie na mojej grafie jest podona sytuacja... Maly fps na malej rozdzialce :? .... Zmieni sie to, kiedy 7900gs nadejdzie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ja gram tylko na zegarach, dla kierownicy najlepszy widok :)

 

No coz zbieram na 7600GT, ktos chce mojego 6600? Hehe :D

Nie. Dla kierownicy najlepszy widok to kokpit :razz: i zauważyłem fajny detal... gdy obroty są odpowiednie nasz kierowca sam bierze już rękę na gałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron tego tematu jest o tym skad pobieralismy ta gre ;) To jest open beta, ktora jutro przestaje dzialac.

 

Tak, bedzie chodzic na takim sprzecie i to jak ktos napisal pare postow wyzej - bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zly, nie moge dojsc do ladu z kierownica i ustawieniami w grze.

W RBR nie bylo tyle pieprzenia.

 

Gdy LINEARITY jest na poczatku to wiadomo, male ruchy kierownica maly wychyl kol, im wiekszy tym kola bardziej sie wychylaja. A w druga strone suwakiem to kola powinny dokladnie odwzorowywac ruchy kierownicy. Ale tak nie jest...

 

Wzialem wiec widok samochodu z boku na przednie kola, aby sprawdzic efekt. Krece kierownica a gdy kola sa juz max wychylone to zostaje mi jeszcze spory luz na kierownicy :/ Nie jest dokladnie zsynchronizowany wychyl :/

Kiere mam Logitecha Formula Force EX, dokladnie wycentrowana programikem "DXTweak2" a tutaj taki zonk :/

 

Moze ktos u siebie sprawadzic czy ma takie same jaja? Czy to wina bety czy cos u mnie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz zwiekszyc strefy smierci na kierze? :wink:

Martwej strefy. ;>

 

Czyli wszyscy mają koniec czy jak ściągne dziś albo jutro to ofline będę mógł poszaleć.

Tego nikt nie wie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA

Dawno nie mialem w lapach zadnej kiery wiec wybacz zamotanie ale z tego co pamietam majac jakiegos logi od znajomego moglem ustawic wychylanie poczatkowe i koncowe tzn na jedym suwaku 2 podzialki: poczatek jak lapalo skret i koniec... A moze to byly ustawienia wewnatrz scigalki... :unsure:

 

ath

A widzisz mrugajaca gebe? Wiem ze DeadZone nie DeathZone :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Open beta już zamknięta a tymczasem gre można już zamawiać na

 

www.gram.pl a w PREE-ORDE-rze nie płaci się za wysyłke :D :D tylko że wysyłają dopiero w marcu :angry:

No to już zamówiłem. Oczekiwany czas dostawy 16 marzec. Tylko czekać :wink: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gram.pl tdu bedzie za 79.90 (bez wirtualnych pieniedzy 99) :P chyba zamowie

 

jak zamówisz w PERR-ORDER to za wysyłke nie będziesz płacił jak masz troche w wirtualnych pieniądzach :D ja też zamawiam ale najpierw kupuje lepszą karte graficzną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greeting TDU Beta Testers,This email is to inform you of a bug in the Test Drive Unlimited uninstaller from the Open Beta Test.  If you plan on uninstalling Test Drive Unlimited, please be sure to back-up (or move) any "loose" personal files you may have stored in the c:\ root directory on your computer.There is an issue where the uninstaller may attempt to remove files in the c:\ root directory that are NOT in a folder or are NOT protected by windows. - Files that are in folders on c:\ are NOT affected by this bug. - Files that are protected by your windows operating system are also not affected.Please be sure to take extra special care when uninstalling TDU.If you have any questions at all regarding this issue, or would like more instructions on how to back-up your files, please email betatestadmin@atari.comThis bug is of course fixed in the retail version of TDU.I'd also like to remind everyone that the Open Beta Test for Test Drive Unlimited will be ending tomorrow 2/4/07.  Thanks again for all your help in the beta test for Test Drive Unlimited and we look forward to seeing you on the road in the future!Best,Beta Test Administrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...