Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Hmm...

 

Fajnie sie gralo [; ;] [; szczegolnie ciekawie sie jechalo pod gorke na tych waskich i kretych uliczkach ;]

 

Chyba wiem dlaczego gra mi sie miejscami niemilosiernie scina... KTOS MA MIKROFON WLACZONY i caly czas tak jezdzi. Przynajmniej ja slyszalem jakies rozmowy, smiechy i warkoty innych silnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pod klubem? Wyszukaj qqrydze we friendsach i sie teleportuj ;]]]

 

//

 

Ciekawe jak dlugo bedzie mozna jeszcze w bete grac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz nie krakać. No na dzis starczy kilka fotek dla przypomnienia zabawy.

max dzisiejszego dnia to 430km/h

przejechana trasa około 300km

Ja to osobiście najbardziej lubię autostrady :D długie długie proste _________________ :D

Jak wchodzić szybka fura w zakręt by nie wywaliło na bok albo baczka nie zrobił potem na prostej, za chiny nie mogę opanować swego kening`a

post-104675-1170717123_thumb.jpg

post-104675-1170717150_thumb.jpg

post-104675-1170717230_thumb.jpg

post-104675-1170717348_thumb.jpg

post-104675-1170717386_thumb.jpg

post-104675-1170717433_thumb.jpg

post-104675-1170717476_thumb.jpg

post-104675-1170717586_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zrobilem slrem rowniutkie 600 km :) kupilem go przed 20, dwustupniowy tuning i do tej pory jezdzilem.. cud maszynka.. choc mam ochote przekroczyc w koncy 400 km/h:) dzieki wszystkim za przyjemna jazde. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci mowilem slr na 3 poziomie tuningu wyciagnalem 408km/h choc wiem ze na wiecej go stac (w koncu ma 802KM):D Szkda ze nie moglem dzisiaj z Wami dluzej pojezdzic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa siebek to "brat blizniak"? :wink: w niektorych kregach znany jako "Listonosz" B-) musze troszke kasy natluc jakos i nad jakims saleenem albo koenigiem pomyslec.. czymkolwiek co zblizy sie do 450:) a nie wiecie jak mozna posiasc chryslera ME?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za jazdę. :) Da się zrobić tuning XJ220? :)

 

PS. Sorry qqrydza ale zwiesił mi się komp i już nie wchodziłem. Lecę spać. ;) Pozdrawiam TestDrive Maniaków. :)

 

PS2. Ale śmierdzą silniki w kierze. Smród na cały pokój. :) Muszę okno otworzyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko... why nikt nie ma maserati mc12 ? przeca to dobre autko nie? a jak widze z czym wy tutaj pomykacie to się dziwię że nikt nie kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge uruchomic. pisze mi, ze mam złą date i zeby polaczyc sie z serwerem czasu - ja go blokuje na firewallu - to on mi zebym sprawdzil ponownie połączenie z netem i "retry"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa siebek to "brat blizniak"? :wink: w niektorych kregach znany jako "Listonosz" B-) musze troszke kasy natluc jakos i nad jakims saleenem albo koenigiem pomyslec.. czymkolwiek co zblizy sie do 450:) a nie wiecie jak mozna posiasc chryslera ME?

Hehe listonosz to ja:D Juz pisalem ale napisze jeszcze raz:) Jak tworzylem profil to tylko po wpisaniu adresu poczty mi sie laczyl z serwerem tdu :P Dziwna sprawa i szkoda ze nie mozna zmienic tego;)

 

Na Twoim miejscu nie myslalbym nad tymi furami;) Ich sie nie da prowadzic:P Saitek wczoraj strasznie narzekal :)

 

Wczoraj musialem wczesniej spadac z powodu egzaminu z hiszpanskiego ktory bede pial dzis za 4h ( trzymac kciuki :P ). Natomiast dzisial mam nadzieje ze sie zarwie kawalek nocy w tdu :D Nie wiem jak Wy ale ja czuje sie uzalezniony od ryku silnikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojak - tuner jaguara obok salonu jaguara - na zachód od centrum, patrz na salon, który ma tylko jaguary i nic więcej. Przygotuj 160 000 :lol2:

 

Bio - jak to nikt? Po prostu nie można zmienić koloru w nim i robi sie jakiś mało oryginalny. Poza tym jest droższy i słabszy niż Enzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojak - tuner jaguara obok salonu jaguara - na zachód od centrum, patrz na salon, który ma tylko jaguary i nic więcej. Przygotuj 160 000 :lol2:

 

Bio - jak to nikt? Po prostu nie można zmienić koloru w nim i robi sie jakiś mało oryginalny. Poza tym jest droższy i słabszy niż Enzo...

...i gorszy od murcielago, przynajmniej przed tuningiem :> wczoraj zrobilem pare dragow wlasnie z mc12 i moj przeciwnik byl pelen podziwu dla "czarnego byczka". :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przyjemnosc to miura dla mnie rzadzi [; Of kors po podkreceniu [; A poslizgi na zakrecie to poezja przy warczeniu silnika ;]

Z zamawianiem preordera wstrzymam sie chwile bo za jednym razem lykne raczej pada od x0 i tdu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak mi bedzie chodził TDU ?? Czy da sie pograć na sieci z wami ?

Na moim kompie z siga chodzi zadowalająco, u Ciebie powinno być lepiej :-P

A ja chyba zakupie sobie gierke.

Ja juz mam 100zł odłożone od sylwestra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi dziala ale jakos dziwnie, zrywa mi polaczenie co doslownie 2minuty :sad: , myslalem, ze to od sieci, ale ogolnie reszta chodi bez ale, przykladowo odpale lfsa wejde na serwer z najwiekszym pingiem to nawet laga nie mam :/...a tdu wywala, da sie jakos grac w single na tym samym profilu? zeby nie laczylo do sieci :-|

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...