Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

przestaw date na 1 luty, zrob w windzie nowe konto z prawami administratora, uruchom TDU and enjoy game :)

Na starym kompie działa na nowym gdzie system instalowany po 4 lutego nie działa :wink: Jedyna recepta to przestawienie daty i reinstall windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh niech ta gra juz wyjdzie bo serwer sie pusty zrobil ;) , a multi w tej grze to podstawa. Naprawde swietna gra na takie cos czekalem od nfs z "porszakami" w roli glownej. Moze posmigam dzisaj jeszcze. Qbec52 jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie, wprawdzie u mnie gra była instalowana przed 4 lutym

ale ktoregos dnia wlaczylem gre po 4 lutym i juz nie chciala mi sie uruchomic. Cofanie daty tez nie pomagalo wyswietlalo mi tylko komunikat ze mam zle ustawiony czas, w koncu przeczytalem na forum pclaba sposob na to i u mnie to dziala caly czas

Musisz zrobic tak: (dzieki koledze and55)

1. Ustaw date na 1 lutego 2007

2. Zrestuj kompa

3. Stwórz nowe konto uzytkownika z uprawnieniami administratora

4. Wyloguj sie z dotychczasowego konta

5. Zaloguj sie na nowym koncie, ktore przed chwila stworzyles

6. Uruchom gre

jak u mnie dziala to u was tez musi

tylko nie probujcie na nowym koncie wlaczac gry z data po 4 lutym

bo bedzie to samo jak na starym koncie

Edytowane przez luk1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

qqrydza pisal aby w zegarku w zakladce "czas z internetu" odznaczyc pole "synchronizuj automatycznie...". Sprawdzaliscie to?

 

BTW - boje sie ze do czasu wyjscia fulla ta beta mi sie znudzi :lol:. Juz troche mniej mnie kreci, zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Luk1984 jak wcale nie to chodź do mnie i mi to zrób. Mówię Ci na starym kompie gdzie windows był dawno temu instalowany działa ale na nowym system był wgrywany po 4 lutym i jedyne co można zrobić to zainstalować windę na dacie przed 4 lutym inaczej nie pójdzie. Nawet próbowałem przez lana odpalić na starej dacie z tamtego kompa i też nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja prosba i pytanie za razem. Czy jest jakas osoba, ktorej znudzila sie juz beta i chcialby oddac kluczyk?

Skoro dzisiaj ludziska jezdzily to moze mi sie uda jutro jakos wbic po uzyciu kilku przekretow ;] Jak sie nie da - to oddam kluczyk w stanie nienaruszonym xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luk1984 jak wcale nie to chodź do mnie i mi to zrób. Mówię Ci na starym kompie gdzie windows był dawno temu instalowany działa ale na nowym system był wgrywany po 4 lutym i jedyne co można zrobić to zainstalować windę na dacie przed 4 lutym inaczej nie pójdzie. Nawet próbowałem przez lana odpalić na starej dacie z tamtego kompa i też nic.

hmm ciezko powiedziec moze gra wykrywa kiedy system był zainstalowany skoro na starym chodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś wyszło a frekwencja była dobra od godziny 20:00. Pomimo 40-60 graczy nie problemowo można ekipę zebrać ośmioosobową, część przychodzi i odchodzi a w ich miejsce pojawiają się nowi driver'zy. W ciągu 10 minut od mojego wejścia było osiem osób w sznureczku ale nie wytrzymywali tempa. Jest kilku, którzy trzymają wysoki poziom i nawet najszybsze fury nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z wami się pobujał ale mam problem polegający na tym że gra ogólnie chodzi dobrze ale gdy tylko dojeżdżam do kogoś obojętnie kogo czy to polak czy francuz to gra mi zaczyna strasznie wcinać i problem w tym że nie wygląda to na normalne lagi bo wcześniej sie takie pojawiały np inni gracze mi skakali a ja grałem normalnie a teraz mam takie wciny że nie mogę grac :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z wami się pobujał ale mam problem polegający na tym że gra ogólnie chodzi dobrze ale gdy tylko dojeżdżam do kogoś obojętnie kogo czy to polak czy francuz to gra mi zaczyna strasznie wcinać i problem w tym że nie wygląda to na normalne lagi bo wcześniej sie takie pojawiały np inni gracze mi skakali a ja grałem normalnie a teraz mam takie wciny że nie mogę grac :mur:

 

no niestety tak to wyglada w praktyce ... czasem jadac w czwórke nie ma problemów a czasem wystarczy jeden gosc z kiepskim netem.. (or bug w grze) i posprzatane. Trzeba być cierpliwym a jazda po dwukierunkowej jezdzi lewym pasem enzo (408 km/h z widokiem zza kierownicy)

wyprzedzajacego mclarena - BEZCENNE !! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje .... czy ta bezcenna scena z mclarenem to ze mna sie toczyla ?? :D (mclaren bez tuningu :) )

 

traz mam kenigsega (czy jak sie to tam pisze) i ciska 430km/h , jutro powinna byc kiera ... to sobie poszalejemy :)

 

 

uy

wlaczam dzisiaj TDU a tu mi wyskakuje jakis napis ze update jest i jak chce grac to musze go zainstalowac ...

o so chosi ??

przecierz bety juz nie ma .... a fulla jeszcze chyba nie ma ... co za update ??

ktos to moze instalowal ??

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem odpalania rozwiązany ale pojawił się nowy... :mur:

 

Kiedy gram to tekstury raz są raz ich niema i tak mrygają ogólnie a jak wezme wyjde "na miasto" to kotastrofa o_o 0,5 FPS Może to wina RAM-u bo teraz musze sobie radzić z 512MB

 

Karta graficzna nie kręcona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram to tekstury raz są raz ich niema i tak mrygają ogólnie a jak wezme wyjde "na miasto" to kotastrofa o_o 0,5 FPS Może to wina RAM-u bo teraz musze sobie radzić z 512MB

 

Karta graficzna nie kręcona.

Dwa wyjscia: alt+tab do pulipu i do gry, mialem tak za kazdym razem :?

drugie wyjscie to zakup x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dobra problem odpalania rozwiązany ale pojawił się nowy... :mur:

 

Kiedy gram to tekstury raz są raz ich niema i tak mrygają ogólnie a jak wezme wyjde "na miasto" to kotastrofa o_o 0,5 FPS Może to wina RAM-u bo teraz musze sobie radzić z 512MB

 

Karta graficzna nie kręcona.

jak wgrałeś, że działa :>?

 

ALT+TAB zminimalizuj i przełącz na gre u mnie działa.

 

Przemol drugie rozwiązanie jakieś dziwne jak na tego buga w becie ;] przy okazji chciałbym się zapytać ile osób na X36 jest dostępnych na serverze?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za update jest dostepny do pobrania ??

Coś mnie się wydaje, że skończyło się granie :sad:

Kliknąłem ok, to mi wyłączyło TDU i wbiło na stronę główną TDU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku!%#!% ja pie#%# je%@#%#* siostra musiała se sprawdzić horoskop i zmienić tą je**%(@ date. Zaraz sie pochlastam.

 

Na szczęście działa sposób podany przez kogoś z tym nowym kontem ale wpisuje swoje dane do profilu i ciągle mi wywala, że nick jest w użyciu z innym hasłem. Da się je jakoś wyciągnąć z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...