Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

ale Wy marudzicie... na tym co mam w sigu tyle ze zamiast gf3 kupilem dzisiaj specjalnie zeby ta gre odpalic gf7600gs 256 ktorego wykrecilem juz prawie do zegarow wersji GT.. dodam ze gra sie nie przycina.. nie mam zadnych zwieszek w porownaniu do nfsow ktorych zreszta nie znosze.. jestem maniakiem sciganek i raczej malo ktora mi sie podoba... aczkolwiek moge powiedziec ze tdu jest naprawde dobra gierka :) gra mi chodzi na max detalach w 1024x768.. zabawy z AA i innego rodzaju [ciach!]lami poprawiajacymi grafike sa nie dla mnie i nie bawi mnie poprawianie tego co sie wyswietla na monitorze... nie zerkalem jeszcze na fraps ale jak oderwe sie troche od gry to sprawdze.. aha.. dodam ze za tego gf7600gs placilem 412 zl.. co prawda z bolem ale kupilem go tylko po to by odpalic ta gre i nie zaluje. Pozdrawiam.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie ta gra, wymagania sa za wysokie

:lol: :lol: :lol: :mur:

Masz fajne podejście, nie ma co :lol:

 

a ja mam pytanie czego nie moge włączyć radia ,naciskam r i nic nie gra ?

którym klawiszem zmienia sie stacje ??

Czasami byś mógł użyć mózgu, wejść do opcji w grze i zobaczyć sobie co i gdzie się włącza, a nie pytać od razu na forum :mur:

 

Moim zdaniem Carbon lepiej od tego wyglądał a przynajmniej lepsze wygładzanie krawędzi było i fajnie się lakier na autach szklił zaś tu to jest kicha zobaczcie na fotki. To ma być jakiś przełomowa gra ehh a pamiętam jak na necie huczało jaki to hit nie będzie. Podobnie było z grą Matrix Path Of Neo to jest po prostu kupa dziada reszta hu.. chodzi jak STAR na mrozie :-| ale takie cuda tylko atari funduje.

 

A tu te żałosne foty... (High, AA x4 :mur: )

 

IMG

:mur:

W każdym NFS'ie począwszy od U2 po włączeniu AA dalej są postrzępione krawędzie. Bynajmniej u mnie tak zawsze było. Za to w TDU przy AAx4 i 1280 krawędzi już prawie w ogóle nie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Czy jest osoba, która odkryła wszystkie drogi? Znaczy się - przejechała wszelkie możliwe asfalty ;] Pytam z ciekawości.

jo ;]

 

Czasami byś mógł użyć mózgu, wejść do opcji w grze i zobaczyć sobie co i gdzie się włącza, a nie pytać od razu na forum :mur:

:mur:

Czasami zamiast sie wydzierać po innych mógłbyś po prostu napisac ;) Nie każdy jest taki spostrzegawczy jak ty.. No ale ty to masz już we krwi ;]

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest osoba, która odkryła wszystkie drogi? Znaczy się - przejechała wszelkie możliwe asfalty ;] Pytam z ciekawości.

Ja juz dawno przejechalem wszystko. Umiescilem save w tym temacie. Jednak przydala by sie wieksza wyspa, a raczej taka sama z wieksza iloscia drog, i dlugich plaskich autostrad. Teraz troche mi sie nudzi bo nie ma MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest osoba, która odkryła wszystkie drogi? Znaczy się - przejechała wszelkie możliwe asfalty ;] Pytam z ciekawości.

mi jeszcze sporo brakuje :oops: ale to chyba dobrze.....

 

Dzisiaj odkręciłem proca na 1600mhz i pamięci na 1T, włączyłem TDU, i powiem wam, że czuć było lekką różnicę - tzn częściej przydarzały się doczytki, chrupania itp. Jest może ktoś kto ma tę grę, C2D na pokładzie i jakąś słabszą grafę? Wydaje mi się, że nowy Test drive jest czuły na mhz - zresztą jak większość gier z konsol.

Ktoś wspominał o przykładowej trasie dla testów fps. Jestem za z tymże ja moge wykonać taki test ale z kamery na masce, bo na takowej najlepiej mi się jeździ - ze środka jakoś tak IMO mało widać :-P

 

Kolejna sprawa - grafika.

Niech mi ktoś pokaże lepiej wyglądającą ścigałkę na PC.... Tyle km świetnie wykonanych dróg,otoczenia jeszcze nigdzie nie widziałem. Kwestii wyższości Carbona nad TDU komentował z jasnej przyczyny nie będę <_<

 

IMO twórcy mogli się lepiej postarać o muzykę.... to co leci w radiu nijak pasuje do gry... takie monotonne rzępolenie, zero konkretnych kawałków, GTA pozostaje niepokonane... dobrze chociaż, że można wgrać własną muzę.

 

Jak dla mnie to gra jest kapitalna mimo wszystkich swoich wad - mogłaby oczywiście chodzić lepiej - np 60 fps - no ale słaba optymalizacja gier na PC to nie nowość. Szczerze mówiąc to nawet na tę grę nie czekałem jakoś specjalnie, a gdy już zagrałem, to mimo artefaktów i innych kwiatków nie mogłem się oderwać.

Model jazdy po wielu przejechanych km także przypadł mi do gustu. Nie jest za trudno, ani za łatwo. Jazda ferrari po krętych drogach w północnej części wyspy nie należy do najłatwiejszych :) trzeba bardzo uważać z dodawaniem gazu żeby nie wykręcić bączka :-P Często włączam grę tylko po to by odkryć nowe trasy itp. Od czasu do czasu się pościgam, czasem dostarcze jakąś fure do wypożyczalni, czasem poszukam jakiegoś dealera (co wcale nie jest takie łatwe na ogromnej mapie). NIedawno miałem niezłą bekę - podjeżdżam czerwonym Ferrari za 200k (klasa B) pod modelke żeby ją podrzucić, a ta do mnie: "Wiesz kim ja jestem? Nie wsiądę do takiego 'samochodu' " :lol2: Szkoda, że twórcy nie zrobili na mapie jakiegoś znacznego wzniesienia na które wjeżdżałoby się jeżdżąć "dookoła" - coś jak Hammond w Top Gear gdy ścigał się z alpinistami :) Mielibyśmy taki dodatkowy smaczek.... aczkolwiek jak już mówiłem.... gra syci... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bardzo uważać z dodawaniem gazu żeby nie wykręcić bączka

e tam ferrari.. wsiądź do Saleena S281 albo chociażby TVRa Sagarisa... wtedy się przekonasz jak bardzo trzeba uważać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że twórcy nie zrobili na mapie jakiegoś znacznego wzniesienia na które wjeżdżałoby się jeżdżąć "dookoła" - coś jak Hammond w Top Gear gdy ścigał się z alpinistami :) Mielibyśmy taki dodatkowy smaczek.... aczkolwiek jak już mówiłem.... gra syci... :)

A czy to nie był czasem Clarkson w czerwonym rs4 ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024X768 AA 0, AF 0, HDR 0, Brak kierownicy

 

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

5746, 120000, 33, 78, 47.883

 

1024X768 AA 0, AF 0, HDR 0, Kiera podpięta do USB

 

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

4914, 120000, 28, 61, 40.950

 

Już chyba wiadomo o co u mnie chodzi. Po meczu sprawdzę czy pad logitecha też powoduje spadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LCC dodaj jak włączyć to radio bo widzę, że dużo osób mało sprytnych.

Ok, ale czy przeczytałeś ostatni mój post w którym napisałem, że jak coś do FAQ do mnie na PW ?

 

Hej wszyscy czy Wy w ogóle gracie czy tylko patrzycie w róg ekranu na FPSy? :) TDU to za bardzo fantastyczna gierka żeby ją zaszuflatkować do tych gniotów po małej ilości FPSów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vehicle transport chellenges

taka mała literówka się wkradła, powinno być challenges, poza tym kod ostatniego obrazka się rozjechał ;)

 

Dobra kończe się czepiać ;]

 

Co do gry: coraz bardziej zaczynają mnie irytować totalne zwiechy gry w kompletnie losowych momentach... przykładowo jade tour of the island, 30 km do końca a tu jeb... zwiecha i od nowa... totalny crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów zrobiłem sobie filmik NINJA lvl 3 ... przy okazji widac .. przycinke .. jak doczytuja sie BOTY ktore mnie mijają o dziwo dzieje sie ... sporadycznie ... w becie było gorzej :)

 

 

.....::::::::Filmik #2 00:29 MarquePL NINJA lvl3:::::::...

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Z nudów zrobiłem sobie filmik NINJA lvl 3 ... przy okazji widac .. przycinke .. jak doczytuja sie BOTY ktore mnie mijają o dziwo dzieje sie ... sporadycznie ... w becie było gorzej :)

.....::::::::Filmik #2 00:29 MarquePL NINJA lvl3:::::::...

mnie by szlak trafil jakby mi tak doczytywalo :blink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sobie zakupic kierownice do tej gry, czy z Logitech G25 ta gra bedzie w pelni wspolpracowac ? Ma ktos jakies doswiadczenia ?

http://allegro.pl/item170335163_logitech_g..._gw_24m_ce.html

 

Mam na mysli manualna zmiane biegow sprzeglo, sekwencja itp ?

Uuu, potaniała ;)

 

Działa zarówno sekwencja jak i H-shifter. Sprzęgło także. Ale możliwości ustawienia np. deadzone z poziomu gry trochę ograniczone. Force feedback działa słabo, nie czujesz np. pobocza.

 

ps. sprawdziłem także jaki wpływ ma sterowanie padem na USB. Podobnie - spadek ok 10 fps. Czy ktoś inny gra na padzie lub na kierownicy i może to potwierdzić ?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów zrobiłem sobie filmik NINJA lvl 3 ... przy okazji widac .. przycinke .. jak doczytuja sie BOTY ktore mnie mijają o dziwo dzieje sie ... sporadycznie ... w becie było gorzej :)

.....::::::::Filmik #2 00:29 MarquePL NINJA lvl3:::::::...

Mnie podobnie doczytuje :lol:. Jutro zrobię defragmentację, może to coś poprawi. 512 DDR wyjmę, zobaczę jak to będzie. Niektórzy mają doczytki, inni nie. Dziwne. Tak czy siak pokombinuję jeszcze.

 

Zrobiłem z nudów benchmarka frapsem.

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

500, 10807, 41, 53, 46.266

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczytyki moga byc tez wina dysku, na szybszych dyskach po prostu sie ich nie odczuwa, mi z 512ramu malo doczytywalo, teraz tylko czasami na poczatku po wyjechaniu z garazu, potem wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczytyki moga byc tez wina dysku, na szybszych dyskach po prostu sie ich nie odczuwa

czy dwa raptory w raid0 to beda te "szybsze dyski" ? no bo na nich tez sa momentami "haki" ;) imho problem gierki i/lub sterow

btw: po zainstalowaniu najnowszych fw100.87 problem dziwnego "haczenio-czkania" znikl. no i min framerate poszedl sporo do gory. czy ktos moze to tez potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie był czasem Clarkson w czerwonym rs4 ? ;)

heh faktycznie :P pomyliły mi się nazwiska :) masz racje oczywiście....

przestańcie już marudzić i zacznijcie w końcu grać - ja też mam doczytke czasem jak mi ktoś mignie światłami z naprzeciwka..... zauważyłem, że jak wolniej się jedzie to owe doczytki nie występują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam u siebie nie zanotowałem żadnych takowych przycin(ek) aczkolwiek jak jedzie jakiś napalony pirat z nieokiełznaną chęcią ściagania się i wyjedzie z naprzeciwka to objaw jest taki sam jak u innych ;o Partycja na której mam zainstalowany TDU to NTFS i obecnie jest na niej 140MB free ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.testdriveunlimited.com/download/pp2.html

 

http://www.testdriveunlimited.com/download/rg1.html

 

http://www.testdriveunlimited.com/download/rg2.html

 

jak dadzą takie auta do downloadu na pc to sie poważnie zastanowię nad pełną wersją : ]

F612 <3 s6, ruf i F40 mniam :)

 

btw fajne zdjecie alfy brery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że tutaj nie ma wróżek ale co Waszym zdaniem byłoby sensowniej zmodernizować w moim przypadku dla tej gry (chyba oszalełem...). Zmienić platformę na C2D czy 1900na 8800? Ważnym warunkiem jest to, żeby grać w 1680x1050 bo na niższych źle skaluje obraz. Czy strzelic barana w ścianę i poczekać, grr... ?

@ Sulaco, przeszukałem Twoje posty z tego topicu za pomocą wyszukiwarki ale nie trafiłem na to porównania 1900 vx 8800. Możesz pomóc?

u mnie na 1440x900 obraz wyglada bardzo dobrze choc tez natwna mam 1680x1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzwa save mi sie zwalil jak gra sie wywalila do pulpitu o_O ale w jaki dziwny sposob o_O gralem i mialem 14%gry... po padzie tdu wlaczam ja ponownie.. klikam continue dla swojego profilu i patrze mam odkryta cala mape o_O do tego gdzie nie klikne lewym myszy to zostaje "teleportowany" w to miejsce o_O moge sobie zaliczac teraz kazdy wyscig ktory chce... no jaka faza... cracker ze mnie :lol:

 

EDIT: oprocz tego zauwazylem ze przestaly mi sie zapisywac stany danych wyscigow.. tzw.. jak wygram jakis wycig to nie jest to zaznaczone i moge jezdzic setki razy jako np: osoba ktora przewozi bryke z jednego miejsca na drugie

pieknie kur*a... pieknie....

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...