Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

gram na klawiaturze. Jednak nie mam tych spadkow fps o ktorych piszesz. Pogralem wczoraj z jakies 2 godzinki i caly czas bylo plynnie. Jezdzilem i w miescie i poza nim.

 

Gram w singla, w multi jeszcze nie probowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to problem sprzetowy ? :/

 

Ja mam stary system ratowalem juz kilka razy ...

 

A64 SD 4000 @ 3ghz

2x1024 PDP LLK 430MHZ

A8N32SLi DLX

2x80SATA2 Raid 0

 

I mam dwie karty nowa 8800gtx i stara do sprzedania jak ktos chce 1900xt 512 Asusa

 

Specjalnie zalozylem stara x1900XT i nie mam zadnych problemow ... a na systemie mam na kopane na maxa wsomie bo oba steowniki i Nvidi i Ati nic nie robie specjalnego a wsyztsko smifa :/

 

Alt+Tab zadnych problemow czesto to robie ... miasto nie miasto skrzyzowania itd. zadnych przycinek ...

 

Jedyne przycinki zauwazam na wyscigach dlugich w stylu tego za 150 czy 200k w okolo calej wyspy to raz na jakis czas przytnbie mi na skeunde przy predkosciach 350-360 ...

 

Gram na kierownicy Wingman Formula Force GP ...

 

Nie wiem co tu jeszcze napisac ... a w tle w trakcie gry mam Samurize odpalone Mirande i jakies [ciach!]ly ..

 

http://212.87.240.130/TDU/

 

Tu sa filmiki :) w full detalach prawie bez strat jakosci ....

 

fps ? no coz na ATI mam okolo od min 30 zadko srednio 50 max 70 zadko :)

 

Na 8800gtx nie zauwazylem i ei mialem zadnych resetow itd. nic a nic n najnowszych sterownikach :/

 

jak cos to pytajcie ale nei wiem co jeszcze mozna

 

Moze zapodajcie hijacka zobaczymy moze cos siedzi w memorce wam no sam nie wiem

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jordi23, a jak przejeżdzają koło Ciebie samochody rywalów to nie masz przyciachów?

nie nie mam. Scigalem sie tez pare razy w wyscigach i wszystko plynnie w 1152x864 4xAA/16xAnizo, hdr-ON, HIGH w ustawieniach gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luc4as mam dokładnie te same sterowniki i mam identyczny problem... Resetuje się komp co jakiś czas :(

Sprobuj zainstalowac 94.20 bo te sa nowsze. Jak wroce z pracy tez je przetestuje i zobaczymy czy zwisy ustąpią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chlopski rozum , musi byc cos , od czego te wszystkie przycinki i inne bugi sa zalezne , skoro u jednych wystepuja a u innych nie ...

tylko co to takiego ??

Lenistwo programistow albo goraczka marketingowcow :wink:

Moze pierwsza latka rozwiaze przynajmniej wieksza czesc problemow z profilami ^_^ I oby byla juz zintegrowana z wersja PL <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja widzę pierwszą zbieżność @qqrydzy i @jordi23, którym się nie tnie. To są ramy, a dokładnie Kingston HyperX, ale nie wiem dlaczego miałby tu tkwić problem.

Nie, nie... :D , pytał czy się wiesza. Faktem jest, że jak pojawia się bot to jest "cak" ale tak krótki, że niemal niezauważalny(a jednak) i nie przeszkadza. W zasadzie nie gram teraz w tdu, czekam na grę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco podał jakieś dobre stery... testowałeś?

Pisał o sterach 100.87, właśnie je zapodałem i jest duuużo lepiej niż na 97.92.

Ale czeka mnie reinstal XP, stary i grafa zmieniona a formata jak nie było tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam i na sterownikach 93.71 nic się nie wiesza. Sulaco podał jakieś dobre stery... testowałeś?

Do mnie gra dopiero przybędzie ale szykuje sie na przyszość ;]. Tez na tych sterach jade więc dobrze sie składa. A Ty na jakich detalach grasz w fulla i jak Ci mniej wiecej chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisał o sterach 100.87, właśnie je zapodałem i jest duuużo lepiej niż na 97.92.

Ale czeka mnie reinstal XP, stary i grafa zmieniona a formata jak nie było tak nie ma

Macie jakiś mirror, bo co ściągnę 100.87 to wywala błąd przy instalacji. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem proca na 3.75ghz i gry nie da się uruchomić tak żeby nie brało 100% z proca i chodziła bdb, cały czas 20-25fps i uciążliwe ściny przy kilku samochodach... coś muszą wydać bo wkońcu ktoś się wpieni :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dzieju - mało ciekawe filmiki (co to ma być?), nie wspominając o beznadziejnym framerate; w dodatku mogłeś je spokojnie dać xvidem (nawet 2000kbit) i wszystkie miałyby tyle co jeden. A zapomniałem dodać - żeby je obejrzeć trzeb mieć NAJNOWSZĄ wersję Frpasa.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Wy marudzicie ludziska.. przeciez to na moje oko jest beta... wiec nie spodziewajcie sie ze bedzie zaraz Wam wszystko dzialalo... jeszcze 2 tygodnie Panowie... 2 tygodnie ;) tyle ze sam nie moge sie doczekac ;) ide grac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Wy marudzicie ludziska.. przeciez to na moje oko jest beta... wiec nie spodziewajcie sie ze bedzie zaraz Wam wszystko dzialalo... jeszcze 2 tygodnie Panowie... 2 tygodnie

tyle, ze ta bete mozna sciagnac ze strony atari lub kupic normalnie w sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja gry jest ta sama co beta wiec to daje do myslenia... oj bede zly jak kupie za ciezkie pieniadze tak zabugowana gre...

Sulaco ee sory ale naprzegladalem sie sklepow polskich jak i zagranicznych z ebay wlacznie i nigdzie wersji na pc sprzedawanej nie ma.. oprocz tego bety juz nie ma na stronie atari :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

od paru godzin gram sobie, i gra sie świetnie ale denerwują te przycinki, gra ogólnie chodzi nieźle jak na 512 ramu, zobacze jeszcze jak na zegarach karty z podpisu, ale te momentalne przycinki utrudniają rozgrywke, bo jestem pierwszy, a nagle zaciach i po sekundzie ląduje na innym samochodzie, trzeba czekać na patcha bo gra ma sporo bugów, ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony ;]

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta 1.24

Obecnie 1.45

Na IDG.PL testowali (jako oryginał full) 1.45

eee a mi wydawalo sie ze beta byla taka sama.. no nic.. byle cos zrobili z tymi texturami migajacymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco ee sory ale naprzegladalem sie sklepow polskich jak i zagranicznych z ebay wlacznie i nigdzie wersji na pc sprzedawanej nie ma.. oprocz tego bety juz nie ma na stronie atari :)

piszesz-masz ;)

http://www.atari.com/us/games/test_drive_unlimited/dvd_rom

http://www.gameseek.co.uk/pd/PCa3ybu2un2na/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają, na jakich sterownikach śmigacie przy 8800GTX?

Przeinstalowałem juz 9792-modowane i oficjalne, 9420(nie istalują się wcale), 100,87 to samo co wcześniej, teraz sciągam 93.71 i nie iwem co mnie czeka. Zawsze kończy się tak samo: zwis systemu i tylko twardy res pomaga. Jestem załamany.

Mało tego jeszcze nie przywruciłem rozdzielczości po LCD 22" i starciłem zapis z gry ponieważ nie mogłem jej odpalić w swojej wymaganej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...