Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga do wszystkich, co skarżą się na przycinki itp. Zdefragmentowałem dysk i uwaga, przycinki zniknęły. A ja kombinowałem, cudowałem ze sterownikami etc a wystarczyło zrobic tak prostą rzecz jak defregmentacja. Ale ja głupi jestem :lol:.

 

BTW zacząłem grać od nowa, gram tą laską z długimi włosami ;). Są jakieś fajne ubranka dla lasek?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaraz zeświruję... :-D... dosłownie przed chwilką przeczytałem gdzieś (myślałem, że tu na forum) by ustawić w nvmixer dźwięk 6.1... ustawiłem, grę odpaliłem i działa... żadnego pierdzenia czy szumu podczas słuchania radia. Gra muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge za nic dobrze kierownicy ustawic. luzy mam jak w żuku. jakies 30 stopni w jedna i druga stronę. jest na to jakis sposob?

Jaka masz kierownice ?

 

Robiles calibracje w systemie ?

 

Jak masz ustawione suwaki w opcjach w grze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do wszystkich, co skarżą się na przycinki itp. Zdefragmentowałem dysk i uwaga, przycinki zniknęły. A ja kombinowałem, cudowałem ze sterownikami etc a wystarczyło zrobic tak prostą rzecz jak defregmentacja.

Co niektórzy mogą się wyśmiewać, ale również zrobiłem defragmentacje partycji na której mam zainstalowane TDU i powiem tak

 

GRA CHODZI O WIELE PŁYNNIEJ !!!!!!!!

 

...i nie jest to jednak żadna ściema. Proponuję dać to info do FAQ.

 

BTW - w jednej z misji co trzeba dostarczyć przesyłke, głównym zleceniodawcą jest koleś o imieniu "Piotr" ;ppp i co lepsze jest on takim że tak powiem mocno zaawansowanym mulatem ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś mirror, bo co ściągnę 100.87 to wywala błąd przy instalacji. WTF?

A nie doczytałeś, że trzeba instalować w trybie tzw "old school" czyli przez menadżera urządzeń?

 

 

Ręce opadają, na jakich sterownikach śmigacie przy 8800GTX?

Przeinstalowałem juz 9792-modowane i oficjalne, 9420(nie istalują się wcale), 100,87 to samo co wcześniej.

A nie doczytałeś, że trzeba instalować w trybie tzw "old school" czyli przez menadżera urządzeń?

 

 

Co niektórzy mogą się wyśmiewać, ale również zrobiłem defragmentacje partycji na której mam zainstalowane TDU i powiem tak

GRA CHODZI O WIELE PŁYNNIEJ !!!!!!!!

...i nie jest to jednak żadna ściema. Proponuję dać to info do FAQ.

Z całym szacunkiem ale czy wy w ogóle orientujecie się co się wokół Was dzieje??? Czy byłeś kiedykolwiek w FAQ??? No proszę Cię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz kierownice ?

 

Robiles calibracje w systemie ?

 

Jak masz ustawione suwaki w opcjach w grze ...

logitech driving force pro

 

kalibracja oczywiscie zrobiona (zreszta ona kalibruje sie sama przy podlaczeniu) suwaki w grze mam na default - wogole nie czuje roznicy jak nimi macham. probowalem w sterownikach zmieniac zakres obrotow (przy cos ok 700 st na autostradzie przy duzej predkosci jedzie sie dobrze, ale za to za duzo krecenia na odcinkach technicznych, przy 360 st - dokladnie na odwrót)

probowalem tez rozne ustawienia centering force, ale to tylko daje zludna likwidacje luzu - tzn nadal jest duza martwa strefa, tyle, ze nie jest wyczuwalna.

jak właściwie powinienem ustawić linearity w grze, żeby mieć jak w normalnym samochodzie (czyli na maksa liniowo) - w lewo czy w prawo?

grzebie ciagle w tych ustawieniach, sam juz nie wiem co chce osiagnac... ale po prostu nie czuje samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłeś kiedykolwiek w FAQ??? No proszę Cię...

Widzisz zapomniałem że to tam już jest... jednakże w faq pisze "...gdy jednocześnie będziemy grali w grę, a w tle będzie uruchomione defragmentowanie dysków. Proponuję zastąpić to zdaniem "Większej płynności w grze uświadczymy, stosując uprzednio defragmentację partcycji".

 

@ piotrjancy - dokładnie Ci nie powiem bo po zaliczeniu ikony tych misji znikają... ale to było gdzieś w centralnej części mapy, może ~ Pearl Harbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają, na jakich sterownikach śmigacie przy 8800GTX?

Przeinstalowałem juz 9792-modowane i oficjalne, 9420(nie istalują się wcale), 100,87 to samo co wcześniej, teraz sciągam 93.71 i nie iwem co mnie czeka. Zawsze kończy się tak samo: zwis systemu i tylko twardy res pomaga. Jestem załamany.

Mało tego jeszcze nie przywruciłem rozdzielczości po LCD 22" i starciłem zapis z gry ponieważ nie mogłem jej odpalić w swojej wymaganej.

 

Witaj w klubie :damage_wall: Wrocilem do starych sterow i smiga

 

 

sry. win xp ang nie mam polskich czcionek w systemie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz zapomniałem że to tam już jest... jednakże w faq pisze "...gdy jednocześnie będziemy grali w grę, a w tle będzie uruchomione defragmentowanie dysków. Proponuję zastąpić to zdaniem "Większej płynności w grze uświadczymy, stosując uprzednio defragmentację partcycji".

A wiesz może, że wszystko, nie tylko TDU, szybciej chodzi po defragmentacji dysków... przecież po to defragmentację wymyślili. Gdybym napisał Twoje zdanie to równocześnie mógłbym napisać, że jak nalejecie oleju do silnika to go nie zatrzecie... przecież to oczywiste. Dobra, specjalnie dla Ciebie napisze, że aby pograć w TDU trzeba najpierw włączyć komputer. Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prosbe wielką...jako ze pracuje 10h dziennie i w domu na swoim kompie nie mam za bardzo czasu giercowac w TDU to jestem zmuszony grac w to to w pracy: P4 3Ghz, 512DDR, Radeon X300...moglby ktos podeslac mi jakis plik cfg najbardziej okrojony ze wszystkiego co sie da? Jedyne co moge w pracy zmienic w kompie to dorzuci ramu do 1GB o ile znajde sprawną kość...(pracuje jako informatyk). Graficznej niestety nie zmienie, chodzi mi o cokolwiek, nawet zeby to dzialalo w 640x480 x 10fps ale zeby dzialalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz zapomniałem że to tam już jest... jednakże w faq pisze "...gdy jednocześnie będziemy grali w grę, a w tle będzie uruchomione defragmentowanie dysków. Proponuję zastąpić to zdaniem "Większej płynności w grze uświadczymy, stosując uprzednio defragmentację partcycji".

 

@ piotrjancy - dokładnie Ci nie powiem bo po zaliczeniu ikony tych misji znikają... ale to było gdzieś w centralnej części mapy, może ~ Pearl Harbor

Dołaczam sie do LCC .. jest o tym w FAQ i chyba wiadomo ze chodzi tu o defragmentacji dysku ... nie tylko w czasie gry ... ale takze ogolnie .. moim zdaniem pisanie ze dziala lepiej przez owa czynnosc jest chyba oczywiste i nie ma co sie nad tym rozdrabniać .

 

p.s pozatym zaczyna mnie to smieszyc ... w moim przypadku defragmentacja zmiejszyła moze minimalnie przycinki ...

 

p.s dostałem email od atari mysle ze nie wymaga komentarza ;)

 

Dołączona grafika

 

po kliknieciu na download wystarczy zaplacic 39.95 funta .. i mozemy sciagac PELNA WERSJE .. mam nadzieje ze juz poprawiona ;p

 

http://www.atari.com/us/games/test_drive_unlimited/dvd_rom

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez gra bez HDR sie bardziej podoba??? nie wiem ale jakos w tej grze ten HDR przynajmniej dla mnie tak srednio wyglada.

 

i bez HDR moge na x1900XT pograc w 1600x1200 4xAA 16xanizo.

 

Genrealnie gra fajna, prowadzenie auta to tylko arcade ale przeciez o to chodzi, widoki z wnetrza kabiny super, podoba mi sie tez ogrom terenu po ktorym sie jezdzi. Ogolnie fajna giera ;) no i graficznie tez niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gry nie kumam, wczoraj gralem i:

 

2007-03-13 00:25:09 - TestDriveUnlimited

Frames: 4773 - Time: 120000ms - Avg: 39.775 - Min: 32 - Max: 46

 

A wczesniej minimum bylo o 10FPS mniej, raz chodzi tak raz tak, no bez jaj :D

 

Edit:

HDR rlz! Tak samo jak AAx4 i AFx16 :]

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gry nie kumam, wczoraj gralem i:

 

2007-03-13 00:25:09 - TestDriveUnlimited

Frames: 4773 - Time: 120000ms - Avg: 39.775 - Min: 32 - Max: 46

 

A wczesniej minimum bylo o 10FPS mniej, raz chodzi tak raz tak, no bez jaj :D

 

Edit:

HDR rlz! Tak samo jak AAx4 i AFx16 :]

czy ktos wreszczie zauwazy ze gra bedzie dostepna od 2o marca ... ;]

Dołączona grafika

(OFICJALNIE) .... to cos w co notabene grasz/my w tym momencie to pewnie "close beta" .... i dlatego jest tak nie inaczej ...

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako że jestem tu nowy :)

 

Chciałem się podzielić moim spostrzeżeniem co do problemów z wieszaniem / resetowaniem komputera podczas gry w TDU. Próbowałem zmieniać stery do Adigy (nie zauważyłem żadnego wpływu), stery do karty na wszystkie najświeższe wersje jakie znalazłem jak i masę innych "sztuczek".

 

Jednak nic nie pomogło tak jak przejście na stery 94.20 ze stronki Guru3d. Teraz wszytko jest ok. (wcześniej miałem 96xx, 97xx i inne wynalazki).

 

Mam nadzieję że komuś to info pomoże :)

 

Inne pytanko.

Mam kierę Sidewinder (FF) i strasznie mi się gryzie z TDU (mam cykliczne (co 1-2 sekundy) zacinanie się obrazu podczas gdy kiera jest podpięta do USB).

 

Jeśli ktoś ma na to patent do proszę o info.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz na ten tamat byla dyskusja, tez mam takie luzy, gra jest spieprzona :>

Jak pisalem wczesniej mam Wingmana Formula Force GP i nie ma zadnych luzow ?

 

Najmniejszy ruch kierownicy jest praktycznie bez opoznienia widoczny w grze ...

 

Serio milimetr rusze kieronice i widac ze dziala .. ustawienia suwakow mam rozne ...

 

I w pelni dzialaja ...

 

Sterowniki do kierownicy ostatnie jakie sa dostepne na stronie logitecha ..

 

ustawienia mam od gory w kolejnosci ..

 

---|---------

------|------

i liniowosc na polowie mniej wiecej ...

------|------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wreszczie zauwazy ze gra bedzie dostepna od 2o marca ... ;]

to cos w co notabene grasz/my w tym momencie to pewnie "close beta" .... i dlatego jest tak nie inaczej ...

Wszyscy piszecie "oficjalnie będzie dostępna", "będzie poprawiona", "teraz gramy w bete".... ciekawy jestem jakie będziecie mieć miny jeśli się okaże, że premierowa wersja będzie również 1.45A :lol: :lol: :lol: :lol:

Przypuszczam, że jeśli mają coś zrobić to wydadzą po prostu patcha - that's all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wreszczie zauwazy ze gra bedzie dostepna od 2o marca ... ;]

 

(OFICJALNIE) .... to cos w co notabene grasz/my w tym momencie to pewnie "close beta" .... i dlatego jest tak nie inaczej ...

Czyli wszystko tak jak być powinno :) Czyli jednak jestem genialny i jest tak jak mówiłem ;) żartuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wczesniej mam Wingmana Formula Force GP i nie ma zadnych luzow ?

 

Najmniejszy ruch kierownicy jest praktycznie bez opoznienia widoczny w grze ...

 

Serio milimetr rusze kieronice i widac ze dziala .. ustawienia suwakow mam rozne ...

 

I w pelni dzialaja ...

 

Sterowniki do kierownicy ostatnie jakie sa dostepne na stronie logitecha ..

 

ustawienia mam od gory w kolejnosci ..

 

---|---------

------|------

i liniowosc na polowie mniej wiecej ...

------|------

dzieki. teraz przynajmniej wiem, ze to ja mam cos nie tak ustawione, a nie, ze to wina gry.

 

a co do daty premiery - na stronie atari jest "download now" oraz obok "preorder". moze teraz jest dostepna wersja do pobrania a 20 bedzie box?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie "oficjalnie będzie dostępna", "będzie poprawiona", "teraz gramy w bete".... ciekawy jestem jakie będziecie mieć miny jeśli się okaże, że premierowa wersja będzie również 1.45A :lol: :lol: :lol: :lol:

Przypuszczam, że jeśli mają coś zrobić to wydadzą po prostu patcha - that's all.

 

dla mnie mam nadzieje wszystko wyjasni sie

 

Dołączona grafika

 

 

p.s. ktos mnie uswiadomi skad wlasciwie wziela sie wersja 1.45A ?

 

 

...tak na stronie atari jest download now ... klikasz placisz 39.59 funta i sciagasz lub pre-order placisz 39.95 + przesyłka i czekasz .. na swoja gre :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :damage_wall: Wrocilem do starych sterow i smiga

 

 

sry. win xp ang nie mam polskich czcionek w systemie :oops:

Ja nie wiem co wy macie z tymi kartami. U mnie wsio pieknie bangla na ostatnich oficjalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kierę Sidewinder (FF) i strasznie mi się gryzie z TDU (mam cykliczne (co 1-2 sekundy) zacinanie się obrazu podczas gdy kiera jest podpięta do USB).

 

Jeśli ktoś ma na to patent do proszę o info.

 

Pozdro.

Zmniejsz moc FF w opcjach w grze :) U mnie pomogło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu, spróbuj sobie włączyć synchronizacje pionową , zobaczymy czy dalej będzie śmigać tak pięknie, mi właśnie po tym wszystko się zwaliło.

Powróciłem do raida zobaczę jak teraz gra będzie śmigać, na nowym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wczesniej mam Wingmana Formula Force GP i nie ma zadnych luzow ?

 

Najmniejszy ruch kierownicy jest praktycznie bez opoznienia widoczny w grze ...

 

Serio milimetr rusze kieronice i widac ze dziala .. ustawienia suwakow mam rozne ...

 

I w pelni dzialaja ...

 

Sterowniki do kierownicy ostatnie jakie sa dostepne na stronie logitecha ..

 

ustawienia mam od gory w kolejnosci ..

 

---|---------

------|------

i liniowosc na polowie mniej wiecej ...

------|------

No coz, na jednej kierownicy ok, na innej juz nie.

Ja mam Force EX czy jakos tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...