Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, właśnie skończyłem Tour of the island, 58:14 Koenigsegg'iem. Straszne auto, na 4 biegu trzeba uważać ile gazu bo mu tyłek odjeżdża :)

Byłem pewien że nie zdążę, ale jak zobaczyłem że kieruję się na 3 pasmową to zacząłem się zastanawiać... Spinów na autostradzie chyba z 10 zaliczyłem, policja zatrzymała mnie raz, a słupy i drzewa przestałem liczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Enzo jest imo najlepsze, mimo że nie jedzie 400km, a "tylko" 380.

 

Pytanko - słyszalem gdzieś że gdy zdobędzie się poziom "champion" to dostaje się jakiś tor do testowania samochodów.

Gdzie on jest? To chyba nie jest ta wyspa dodatkowa do odblokowania... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak.... jednak gra online zadzi w tej grze !!! Dzisiaj sobie posmigalem z innymi ludzmi i naprawde super jazda jest !!! :)

:twisted2: My to wiemy od czasow open bety ;]]]] A razej Oni bo ja nie nacieszylem sie bardzo :cry: Ale... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przewaliłem tych 110 stron bo to byłoby głupotą, czytalem faq ale nic tam na ten temat nie było

 

jak mozna usunąc tego bug'a że gra mi jeden głosnik (na słuchawkach lewy)

 

do tego mam jeszcze taki zonk, jak chce wylaczyc gre poprzez menu gry normalnie to jest taki jakby zwis 2 sekundowy i reset kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde żałuje, że nie miałem okazji pograć w bete przez sieć - wiedziałbym przynajmniej czy w mojej sieci (sic!) da się normalnie grać, bez lagów....

Czas chyba kupić furke z klasy A - wybór padnie zapewne na Enzo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przewaliłem tych 110 stron bo to byłoby głupotą, czytalem faq ale nic tam na ten temat nie było

jak mozna usunąc tego bug'a że gra mi jeden głosnik (na słuchawkach lewy)

W czasie gry wciśnij "M" i wejdz do mapy, poczekaj chwilę i wróć do gry.

 

Mam sie poirytowac?

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze może wtrącę... po uzyskaniu 84% gry, posiadaniu kilku MLN $, 66 aut i 16 domów w tej grze nie ma już co robić. Jeżdże od tak sobie i nic nie robię. i nudaaa ;o Jeszcze zostało multi ale to w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tez mieliscie czasami takie przycinki w becie , jak sie zjechalo 7-8 innych graczy niedaleko Ciebie ?? bo jak sie nagle wlacza mi z 8 osob to straszne lagi sa :/

Już nic więcej nie mów o TDU bo mnie szlak trafi... powiem Ci, że to o czym mówisz mieliśmy w full becie w styczniu ;) Ja już nie mam nerwów na pos.... Atari. Dajcie mi stryczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nic więcej nie mów o TDU bo mnie szlak trafi... powiem Ci, że to o czym mówisz mieliśmy w full becie w styczniu ;) Ja już nie mam nerwów na pos.... Atari. Dajcie mi stryczek...

nic się nie przejmuj - w Polskiej wersji na pewno to będzie poprawione :lol2: :damage_wall:

 

@ R.i.P. - 84%? respect! ;)

 

W sumie to przydała by się tej grze jakaś fabuła - nawet mizerna, płytka itp itd :P takie moje zdanie. Tożto nawet NFS jakąś tam "fabułe" posiada... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master872006

sorki. nie wiem czy mi ktos pomorze... bo pewnie to juz bylo...

Jak zagrac online?

jest gdzies jakas opcja czy cos?

bo nie mam pojecia...

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki. nie wiem czy mi ktos pomorze... bo pewnie to juz bylo... Jak zagrac online? jest gdzies jakas opcja czy cos? bo nie mam pojecia... dziekuje

Gdy zakładasz profil to podajesz swoją nazwę (imię, nick) i poniżej jest kwadracik z Game Spy, gdy go zaznaczysz i wpiszesz swój email i hasło (musisz mieć konto na Game Spy wtedy wpisujesz te dane do logowania na konto) i grasz online.

 

CIEKAWOSTKA:

Przed chwilą dostałem maila od kumpla, który mieszka w północnej części Oahu. Napisał, że kilka godzin temu był pościg policyjny na drodze na północy wyspy - tej długiej prostej co mamy też w TDU, za jakimś kolesiem, który zapierniczał na motorze 360 km/h :)

Czyżby Ghost Raiderzy?!

No i TDU przenosi się do realu :)

Żal mi tych hawajskich policjantów - co oni teraz będą mieli za jazdy :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master872006

No tak robie tak i jest cos takiego:

"Failed to connect to the test drive serwer. Please check your network status and try again"

 

nie wiem co jest.

Mam wylaczonego firrewala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety , prawdopodobnie premiera polskiej wersji TDU zostala przesunieta na kwiecien ...

 

"Premiera tego produktu zapowiedziana jest na Kwiecień 2007. Jak tylko będziemy znali dokładną datę premiery podamy ją do wiadomości w tym miejscu..."

info z ultima ( tutaj zawsze maja rowno z premiera PL gry, wiec pomyslalem zeby to tutaj napisac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak robie tak i jest cos takiego:

"Failed to connect to the test drive serwer. Please check your network status and try again"

 

nie wiem co jest.

Mam wylaczonego firrewala

 

Miałem to samo :lol:

Musisz zrobić nowy profil w grze , nie może to być stary z bety. Profil może być na tym samym mailu ale inna nazwa , przez to mam już 3 niepotrzebne :mur: już pisałem do atari/gamespy bo mają coś skopane z tymi kontami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety , prawdopodobnie premiera polskiej wersji TDU zostala przesunieta na kwiecien ...

 

"Premiera tego produktu zapowiedziana jest na Kwiecień 2007. Jak tylko będziemy znali dokładną datę premiery podamy ją do wiadomości w tym miejscu..."

info z ultima ( tutaj zawsze maja rowno z premiera PL gry, wiec pomyslalem zeby to tutaj napisac )

 

:huh: chmura ... :mur: to juz było wspomianie pare dni temu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ZPP sie zakonczyl ;) przez 3 dni jezdzilem sobie i odkrywalem praktycznie tylko mape i nowe miejsca "misji"... mam juz... a raczej dopiero 60% gry... do zakonczenia wozenia modelek, autostopowiczow zostaly mi po 2-3 jazdy i ni cholery ich znalezc nie moge... transport furek i wyscygi zakonczone. Dodam ze zrobilem moim lambo murcielago 1700 km a enzo 700 :)

I maly screen ;)

post-122-1174734519_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam pytanie odnosnie samochodow... jak rozpoczynam gre, to sa dostepne wszystkie 90 samochodow... tylko musze poszukac wszystkich salonow... A czy w trakcie gry np. moga dojsc inne modele samochodow... np. audi rs4 ... ? jak to jest.. co trzeba zrobic zeby poodkrywac ukryte(bonusowe) samochody ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas i na moją małą galerie ;p.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Ford GT z bardzo fajnym malowaniem ;p

Dołączona grafika Dołączona grafika

Gallardo SE (na 1 spyder ;]). Musze z prykroscią stwierdzić ze to najlepszy dla mnie wóz (a nie lubie Lamb :P).

Dołączona grafika Lambo Gallardo Spyder (i znow imo najelpszy wóz w C).

Dołączona grafika -Murcielago ;p.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Mustang gt zmodowany przez saleena. Ssacy jest imo bo przez tego moda walneło go do grupy D (normalnie jest w E) a w D jest bardzo przeciętny ;p.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Start rakiety :P

 

A na koniec imo moj najlepszy skrin (Ninja w roli głownej ;p):

Dołączona grafika

 

Btw są jeszcze jakieś inne wózki takie jak Mustang Gt które sie da zmodować inna firmą niż ford (tak jak tutaj saleenem) ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam pytanie odnosnie samochodow... jak rozpoczynam gre, to sa dostepne wszystkie 90 samochodow... tylko musze poszukac wszystkich salonow... A czy w trakcie gry np. moga dojsc inne modele samochodow... np. audi rs4 ... ? jak to jest.. co trzeba zrobic zeby poodkrywac ukryte(bonusowe) samochody ??

Pozdrawiam

 

 

Czort tam ich wie :D

 

Z tego co ja widzę to są auta blokowane jest ich 8 , ale da się je odblokować.

Brak jest za to skylina, merca sl65, i właśnie audi rs4 , nie liczę RuFa bo ma być w dodatku razem z lexusem chyba , może reszta też tam będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w TDU jeżdzę na analogowym gamepadzie Apollo GP-3020-PC (a'la Dual Shock 2). Mam na stanie kierownicę firmy Media-Tech - taką z dużym napisem na pudełku "LE MANS RACING". No i mam pytanie. Na czym lepiej jeździć. Aktualnie jak jeżdzę na gamepadzie, to mam wszystkie Driving Aids OFF, skrzynię MANUAL, włączone sprzęgło i widok z kokpitu (inaczej full real). No więc na czym lepiej jeździć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miguel707

co to za pytanie ??

po pierwsze !! sam sprawdz na czym lepiej CI sie jezdzi ... !!

po drugie - oczywiste jest ze na kierownicy jest 100x lepiej ... jednak Twoja kierownica nie grzeszy jakoscia wiec mozliwe ze pad wypadnie lepiej ...

jednak NIKT CI nie odpowie na pytanie czym lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej mówiąć na analogowym gamepadzie jeździ mi się bardzo dobrze i na tej kierownicy - Media Tech MT174 - w Need For Speed Most Wanted (w tą gierkę trochę na niej pograłem) jeździło mi się raczej gorzej niż na analogowym gamepadzie (mam taki sam gamepad w wersji na PS2 i w GT3 i WRC2 jeżdzi się fajnie). Lecz słyszałem, że w TDU jak podłączy się kierownicę i jedną opcję się zaznaczy, to model jazdy zmienia się na jeszcze bardziej realistyczny. Tylko właśnie myślałem o jakości tej kierownicy.

 

Link do tego modelu kierownicy : KLIK

 

 

No więc warto zmieniać tego analogowego gamepada (dobrze mi się nim jeździ) na kierownicę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...