Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie.. zeby tylko napisy byly polskie... ale to gledzenie po polsku mnie rozwala... jak te modelki cos mowic zaczynaja.. albo typy od paczek to az mi nogi miekna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Porty to admin ci musi odblokowac chyba.

 

Gra juz do mnie idzie, bedzie trzeba przebolec te polską wersje albo wlasnie zainstalowac angielską i cd keya tylko podmienic.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja juz prawie nie zwracam uwagi na polski dubbing :) A te dwa glosy w gps to rzeczywiscie niezla wpadka, ale z tego co zauwazylem to inny glos jest tylko, jak podaje odleglosc 1,5km od celu, pewnie jeden stary sample zapomnieli podmienic i tak juz zostalo..

 

Narazie uzbieralem na Jaguara XJ220 za 160tys, samochodzik z klasy B, ladne przyspieszenie i predkosc, tylko strasznie narowisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze dzwiek forda gt im srednio wyszedl. zawiodlem sie tez na lambo murcielago i ferrari (dzwieki silnika), mogli je bardzej dopracowac. swietnie za to brzmi 350z nismo, przy zamknietych szybach i po tuningu silnika brzmi soczyscie i jeszcze swist turbosprezarki, mmm. TVR tez swietnie "charczy"

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mnie ogolnie wkurzaja dzwieki tych szybkich furek, chodzi to jak silnik od mojej kosiarki do trawy na maxymalnych obrotach, brzęczy strasznie i dlatego w becie unikałem tych pojazdów, aż w koncu doszlo do tego, że jeździlem tylko motorem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzbieralo mi sie na klub :) 18% gry. Moj nick w grze: DeVeDe69

 

edit: 23% :) juz mnie palec boli.. ide spac :P

edit2: cos tu sie zegar sypie :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus Esprit icon_wink3.gif

Taaak, to V8 w tym aucie ma to coś :wink: Fajnie brzmi też Zonda, Audi A6, 350Z Nismo, przyjemnie mi sie jeździ ostatnio Ferrari F430 :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, espirit najszybszy icon_smile3.gif ale fura slaba ogolnie icon_sad2.gif to to prawie nie skreca, szybko sprzedalem icon_smile3.gif

Może i nie goni jak Enzo ale tu chodzi o dźwięk silnika :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie wiem na jakiej zasadzie tu dzialaja serwery... po prostu masz mape... a na niej ludzi ktorzy jezdza i tyle... po sieci ja gram... mowie ze uzbieralo mi sie troche kasy to moge klub zalozyc jak bedzie pare osob chetnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie wiem na jakiej zasadzie tu dzialaja serwery... po prostu masz mape... a na niej ludzi ktorzy jezdza i tyle... po sieci ja gram... mowie ze uzbieralo mi sie troche kasy to moge klub zalozyc jak bedzie pare osob chetnych :)

 

Ja sie oczywiscie pisze sie na klubik ale mysle ze sporo nas bedzie tak na wstepie tych co pamietam ;)

 

LCC

Qqrydza ??

R.i.P. (chociaz troszke nas nie lubi za nasza naiwnosc ;p )

Neo_X

Yog-Sothoth

Macias666

Marcell

 

zgadzacie sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie to do FAQ:

"Jezeli stworzysz profil offline, nie bedziesz mogl pozniej grac na nim w trybie online." Cytat z instrukcji.

Czyli przechodzenie TDU raz jeszcze :) Co jeszcze.. w instrukcji wyczytalem ze w klubie moze byc max 7 osob... ale nie wiem czy jedna osoba nie moze 2 klubow stworzyc bo o tym nic nie wspominaja ;) Narazie uzbieralo mi sie 700tys ;) TVR Sagaris S... jezu jakie to jest genialne autko... lambo galardo nie ma szans z tvr chodz jest grupe wyzej... zreszta przekonalem sie o tym przez przypadek grajac przez neta jak sobie na prostej to lamborgini wyprzecilem ;)

edit: ide sie ogarne.. troche chalupe do swiat przygotuje i pokombinuje z klubem ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie to do FAQ:

"Jezeli stworzysz profil offline, nie bedziesz mogl pozniej grac na nim w trybie online." Cytat z instrukcji.

 

Neo ale ja mam profil online z bety ;) .... nie offline ;) mysle ze tylko podmiana mojego klucza z bety na klucz z orginalu wszystko zalatwi wieczorem sie okaze....

 

Musze sie zebrac i wkoncu zamowic ^_^

zbieraj zbieraj ... bedziesz czarnym koniem klubu PPC ;p

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcell, no spoko, oczywiście ja i inni na pewno się piszemy na wstęp do klubu :) P.S. przecież tylko na to od tygodni czekamy nie?! :)

 

Masz już TDU, bo coś Wirtus napisał, że wysłali ale dostawcy brak.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo ale ja mam profil online z bety ;) .... nie offline ;) mysle ze tylko podmiana mojego klucza z bety na klucz z orginalu wszystko zalatwi wieczorem sie okaze....

no to jestem ciekaw czy to pojdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcell, no spoko, oczywiście ja i inni na pewno się piszemy na wstęp do klubu :) P.S. przecież tylko na to od tygodni czekamy nie?! :)

 

Masz już TDU, bo coś Wirtus napisał, że wysłali ale dostawcy brak.

zamawialem w wirtusie przez ups czyli www.stolica.pl ..zadzwon do wirtus dostaniesz nr listu przewozwego o ile zamowiles kurierem ... moja jest na miejscu dzwonilem do kuriera bedzie za 2-3 h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC --> kurierem zamawiales?

No właśnie tak :)

 

zamawialem w wirtusie przez ups czyli www.stolica.pl ..zadzwon do wirtus dostaniesz nr listu przewozwego o ile zamowiles kurierem ... moja jest na miejscu dzwonilem do kuriera bedzie za 2-3 h ;)

No to u mnie też pewnie będzie dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...