Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh nawet po formacie problem ze spadajaca plynnoscia gry pozostal. Masakra mam nadzieje ze wypuszcza jakiegos patcha i to szybko bo narazie to moge sobie TDU odpuscic

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po jakims czasie tez gra zwalnia... jednak sie wqrzylem i gram w 800x600, low detale i samo z siebie przestalo sie przycinac... qrde normalnie ide kiere podlaczyc.. widze ze wreszcie mi tdu pod tv zaczal dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w graniu na kierze :lol:

 

Na forum atari mnóstwo ludzi sie skarzy, ze w TDU kiera nie działa poprawnie, albo w ogóle...

 

patch...

 

Niemiec --> ja mam momo racing i jak ją podłącze, to w ogole do tdu nie chce wejsc :[

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zrobić tak nie dopracowaną gre to ja tego nie rozumiem :-| Potrafie jeszcze zrozumieć gdyby tam jakieś zwiechy/artefakty występowały u losowych osób, a tu sie skarży prawie każda osoba, ehh....mam nadzieje że patch wyeliminuje te wszystkie problemy bo inaczej..... :damage_wall:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, poniewaz przy wlaczaniu gry robi sie czarny monitor, wraca do pulpitu i wyswietla raport o bledach

mam gf 5200 i wiem ze to jest karta graficzna ktorej TDu nie obsluzy

I teraz mam pytanie, bo chce sie upewnic.. czy te wyskakujace okienko o raporcie o bledach, moze byc spowodowane moja karta graficzna.. ?

poprostu chce byc na 100% tego pewien.. :-P

pozdrawiam

Edytowane przez vidions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mija moj drugi... dzien grania w TDU ONLINE (nie liczac katowania bety;p) i oto podsumowanie:

- w ciagu 3 godzin wywalilo mnie z gry 3x

- 1x wogole zrestarował mi sie komp

- z serwerem rozlaczylo mnie ze 3x

- jak juz bylem podlaczony to przy 1 osobie lagow nie bylo (prawie) powzyej masakra gra potrafi stanac na pare sekund !!!

- w becie dzialy sie rozne rzeczy były lagi ale nie TAKIE !!

Podsumowujac wyrzucielem kase ... a naprawde byłem WIELKIM FANEM TDU a w tym momencie coraz bardziej oddalam sie od tej gry.

- ONLINE TO TRAGEDIA (TZN. CHODZI O LAGI) bo sama idea online to 10/10 mam dosc tej gry....

- Czekałem na nia od grania w BETE .. wielkie nadzieje .. i LIPA .. wszystko legło w gruzach.. to tyle na dzis ..

 

Dziekuje za uwage

Pozdrawiam YoOshi.ppc/Marcell <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, poniewaz przy wlaczaniu gry robi sie czarny monitor, wraca do pulpitu i wyswietla raport o bledach

mam gf 5200 i wiem ze to jest karta graficzna ktorej TDu nie obsluzy

I teraz mam pytanie, bo chce sie upewnic.. czy te wyskakujace okienko o raporcie o bledach, moze byc spowodowane moja karta graficzna.. ?

poprostu chce byc na 100% tego pewien.. :-P

pozdrawiam

Zalezy jaki to dokladnie blad. TDU NIE ruszy na 5200... minimum do gry to 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chciałbym wiedziec co to za blad, i wiem ze przy tej karcie gra mi nie pojdzie..

po prostu chce wiedziec czy MOZLIWE jest to ze przez karte graficzna wyskakuje mi takie okienko

tdu.bmp

To nie jest blad spowodowany przez karte grafike a raczej przez system.

 

o ile jakikolwiek patch wyjdzie... Minelo sporo od premiery i nawet wzmianki o patchu nie bylo, wiec nie badzmy optymistami :))

Nie wierze w to ze nie wyjdzie.. cale forum atari jest zawalone ciagle powtarzajacymi sie problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co? Zamykamy temat postem NIE KUPOWAC PRZED PATCHEM...? :wink:

Orgiusz powoli zaczynam sklaniac sie do takiego wniosku ... bo jak narazie te 97.5o ktore dalem leza w błocie ..

 

o ile jakikolwiek patch wyjdzie... Minelo sporo od premiery i nawet wzmianki o patchu nie bylo, wiec nie badzmy optymistami :))

Mylisz sie było na temat PATCH'A ... jesli bardzo chcesz to Ci poszukam..

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, ale widze ze mnie nie rozumiecie... :-P

wiem doskonale ze mi ta karta nie bedzie dzialac, czytalem 1000 razy readme,

poprostu sie pytam i oczekuje odpowiedzi tak/nie:

czy mozliwe jest ze przez karte graficzna wyskakuje mi raport o bledach

czy takie są tego "objawy" :D

Edytowane przez vidions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie nie przesadzajcie, gra jest zabugowana w podobnym stopniu co Beta, ale patch powinien wyjsc. Idzie grac w to, przed chwila z LCC urządzilismy sobie free ride i nie napotkalem zadnych problemów, cierpliwosci, moze atari nie ogarnelo jeszcze tego wszystkiego i servy nie wyrabiają, ich forum jest ZALANE problemami z grą więc patch będzie na 99.9% wg mnie. Battlefield 2, STALKER i inne gry też nei były idealne ale powychodziły patche i teraz można grać, nei rozumiem czemu tak na TDU się uwzieliście, takie są dzisiejsze gry, wychodzą zabugowane i potem są łatane. Nie rozumiem o co tyle krzyku.

 

Co innego jeśli atari nie wypusci patcha. Wtedy to będzie jakiś zart, ale wątpie bo to chyba by pogrążyło te firme na wieki.

 

Ja również zrobiłem jednego skrina [; Prosze:

 

http://img232.imageshack.us/my.php?image=nomiw4.jpg

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, szybkie wypuszczenie tej gry to działanie Atari spowodowane ciągłymi problemami finansowymi jak się domyślam. Zapewne sądzili iż już przy samej nazwie Test Drive napełnią sobie nieźle sakwy. Przecież tą grę można było ukończyć i wydać bez takich baboli gdzie biła by na głowę wszystkie carbony i serię toca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ja nie wiem czy oni nie testowali tej gry przed wypuszczeniem czy co?? Nie wiedzieli że takie jaja sie dzieją, skoro wiedzieli to mogli ogłosić premiere na 2 tygodnie później i troche nad nią posiedzieć, skoro miał to być taki wielki hit....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...