Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne macie te problemy :blink:

 

U mnie jedyne to takie, ze:

 

a) grafika sie krzaczy (ale prosty sposób - nei wychodz alt+tab i tyle...)

b) niektórzy gracze sie lagują

c) jak podłącze kierownice to do gry nie moze wejsc :mur:

 

i to wszystko, reszta jak najbardziej ok. Aż zdziwiłem sie jakie tu ludzie maja problemy.

 

No ale trzeba czekac na patch. Skoro całe forum atari jest zalane problemami, to jest pewne ze wydadzą patcha prędzej czy później (oby prędzej). Skoro łatali takie gry jak BF2 i ostatnio stalker, no to czemu te nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne macie te problemy :blink:

 

U mnie jedyne to takie, ze:

 

a) grafika sie krzaczy (ale prosty sposób - nei wychodz alt+tab i tyle...)

b) niektórzy gracze sie lagują

c) jak podłącze kierownice to do gry nie moze wejsc :mur:

 

i to wszystko, reszta jak najbardziej ok. Aż zdziwiłem sie jakie tu ludzie maja problemy.

u mnie odchodzi punkt C.. ale za to mozna jako C wpisac to ze nie mozna sie znalezc na serwerze :) to chyba boli najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOŻE JAKA TA GRA ZABUGOWANA...

 

- net dziala jakby chciał a nie mógł

- mimo skarg w becie na to..dalej brak mozliwości podlaczenia sie do serwera gdszie są znajommi, komp sam wybiera...

- polska wersja kinowa jest...pełną PL wersją...głosy itd, paranoja

- dalej błędy z grafiką i Alt+Tab pomaga

- WYKRZACZA KAZDEGO (PL WERSJA) DO WINDOWSA W PEWNYM MIEJSCU W GRZE...panowie z CDP coś zwalili...(http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/4/229184116.jpg - przyblizcie kamere na maxa tu lub wjedzcie samochodem CI coposiadaja PL wersje...)

 

CZEKAM NA PATCHA, INACZEJ NIE MA CO GRAĆ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Dziala wam teraz online, da sie jezdzic z innymi ludzmi?

Mi działa jeździłem tak od północy do teraz. Wygrałem kilka wyścigów w pojedynkach i nie jestem na rankingu? O co chodzi powinienem punkty dostać przecież.

 

@MaZzeo taa a u mnie artefakty ( ale takie jak przekręcimy grafe które zawieszają nam komputer) się pojawiają w menu ( tym na starcie z czarnym obrazkiem w tle) jak się za długo siedzi więc trzeba szybko do gry wejść i w grze menu się bawić. Na szczęście w grze już problemów nie ma oprócz dźwięku czasem coś burczy ten dźwięk ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axl2000 jestes kolejna osoba ktora marudzi na to samo ;) ja sie juz do tych problemow przyzwyczailem :P :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dziwne macie te problemy :blink:

 

U mnie jedyne to takie, ze:

 

a) grafika sie krzaczy (ale prosty sposób - nei wychodz alt+tab i tyle...)

b) niektórzy gracze sie lagują

c) jak podłącze kierownice to do gry nie moze wejsc :mur:

 

i to wszystko, reszta jak najbardziej ok. Aż zdziwiłem sie jakie tu ludzie maja problemy.

 

No ale trzeba czekac na patch. Skoro całe forum atari jest zalane problemami, to jest pewne ze wydadzą patcha prędzej czy później (oby prędzej). Skoro łatali takie gry jak BF2 i ostatnio stalker, no to czemu te nie?

No ja wlasnie tez nie rozumiem skad ludzie te problemy maja, mi smiga gierka dobrze (mialem nie dawno reinstal windy) - poza standardowymi babolami nie mam artefaktów w menu, gra mi sie nie wylacza, komp nie resetuje i Bóg wie co jeszcze. Więc myśle, że teksty "za okno z tą grą" są nie na miejscu, spokojnie da sie grac. Jezdzilem juz dzisiaj z paroma osobami (nie byly to przypadkowe spotkania, tylko "umowione") i jakos nikt nie mial problemu ze znalezeniem sie etc. Wszystko smiga CACY, poza tym ze dzisiaj server padl na chwile. Wyjdzie patch i bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neo_x a klub już normalnie działa? Można się dołączyć?

Do klubu bede mogl Cie dolaczyc jak sie spotkamy w grze. Zaktualizuje dzisiaj liste osob na forum ktore sa juz w klubie.

 

No ja wlasnie tez nie rozumiem skad ludzie te problemy maja, mi smiga gierka dobrze (mialem nie dawno reinstal windy) - poza standardowymi babolami nie mam artefaktów w menu, gra mi sie nie wylacza, komp nie resetuje i Bóg wie co jeszcze. Więc myśle, że teksty "za okno z tą grą" są nie na miejscu, spokojnie da sie grac. Jezdzilem juz dzisiaj z paroma osobami (nie byly to przypadkowe spotkania, tylko "umowione") i jakos nikt nie mial problemu ze znalezeniem sie etc. Wszystko smiga CACY, poza tym ze dzisiaj server padl na chwile. Wyjdzie patch i bedzie dobrze.

A ja miewam wlasnie artefakty od czasu do czasu, jednak zdarzaja sie one sporadycznie. Najwiekszy problem jest tylko z trybem multi.. i te losowe serwery.

 

a kuku ;) kto to na tej fotce jest? ;D

post-122-1175909686_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem listę osób w klubie "PPC Team" i osób się starających zaciągnąć. Lista jest na bieżąco aktualizowana w FAQ (kolor niebieski)... wpadajcie tam czasami. Aha jest też mapa gdzie jest nasz klub i gdzie się spotykamy.

 

Jak widzicie ludzi jest tyle, że trzeba będzie 2 klub zakładać.

Mam propozycję, że jak ktoś się na to zdecyduje to niech klub będzie możliwie najbliżej tego co teraz mamy i niech się nazywa "PPC Team2". Wtedy będzie łatwo odnaleźć.

 

 

Osoby należące do klubu "PPC Team":

(PurePC) - (TDU)

--------------------------------------------

Neo_x - DeVeDe69

LCC - LCC-Keymai

MoRady - MoRady

Macias666 - Maciaseks

Pioorek - --Pioorek--

qqrydza - qqrydza_1975

Worms14 - worms-ppc.pl

halfi - MessWhG

 

Osoby starające się o członkostwo w klubie:

(PurePC) - (TDU)

--------------------------------------------

Marcell - Yo0sHi

regaciarz - regaciarz

chmuraIV - chmuraIV_PL

f1zZ - f1zZ_PPC

Neon69 - neon_pl_ppc

michaleks - micho19

M.I.L.F - Piachu_PL

master_electronic - master_electronic_82

Yog-Sothoth - YogS5

Ludwiczek - StoProGratis

spk - offc4

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie powinni zrobic leprze wyszukiwanie frendsow jak w steam'ie

 

gra tak czy siak jest kultowa i przelomowa jak GTA

 

patch bedzie /musi byc bo tak byc nie moze [daje im termin 2 tyg bo poleci czyjas glowa]

 

mam GF 7600 GT myslalem ze bedzie lepiej chodzic ale we 2-3 mozna posmigac na ostrym bounsie

 

pozdro n3on :D ogiennnn :D

Edytowane przez M.I.L.F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Niezle jaja... takiego czegos to nie widzialem jeszcze. Moze reinstal windy zrob. Cos mi sie zdaje, ze polska wersja gryzie sie ze smieciami po becie/angielskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień przed instalacją tdu windowsa nowego wrzuciłem, na nowym nie instalowałem już pirata i czekałem na oryginał, zainstalowałem i nie mam problemów( odpukać :P), nawet artefekty pojawiające się podczas odpalania gry wydają mi się mniejsze( alt+tab pomaga), a co do serwerów to się czasem nie łączy, ale wystarczy od nowa załadować profil i jest dobrze( podczas gry jeszcze nie wywaliło mnie, nie miałem reseta, tylko strasznie ścinało przez zawieszony thrustmapper tool od kierownicy, ale moja wina była więc przemilczę :-P ). Tak szczerze, to nie żałuję wydanej kasy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie losowe serwery ?:|

Wyglada to w ten sposob ze wchodzac na multi, na glownej mapie masz przewaznie kilkanascie, kilkadziesiat osob. Mapka sie odswieza co pare sek. Aaaaaaaale jezeli chcesz sie z kims poscigac to musisz na ta osobe klikac wiele razy poniewaz tych wysp jest kilka (kilkanascie?) Nie masz opcji wyboru serwera wyspy tylko po prostu klikanie i moze trafisz na ta wyspe gdzie jest ta osoba z ktora chcesz jezdzic lub nie. W klubie do tej pory nie udalo mi sie z nikim spotkac.

 

Niezle jaja... takiego czegos to nie widzialem jeszcze. Moze reinstal windy zrob. Cos mi sie zdaje, ze polska wersja gryzie sie ze smieciami po becie/angielskiej wersji.

On reinstalowal system pzed instalacja gry :)

 

Powie mi ktoś jak to jest, z tymi losowymi serwerami ? :huh:

jak wyzej ;)

 

Co do klubu\klubowiczow\rekrutacji to wszystko jest podane na forum klubowym http://www.ppcteam.xt.pl/

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Widzę Cię Neo ale nie pod tą latarnią ja jestem pod tą koło krateru :wink: Pod tamtą jeszcze nie byłem na tym sejwie a nei chce mi sie godzine jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

ja mam 4 kopie swojego save na wszlki wypadek po tym jak miedys mi sie zwalil przy 70% gry :)

Chodź lepiej pod krater :P Na parking koło latarni koło krateru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie zdaje czy juz pojawily sie czity ;/// wlasnie sciagalem sie z lambo spyder ( c ) moim enzo ( a) oba byly na maksymalnym tuningu i ku mojemu zdziwieniu lambo odstawilo mnie na prostej dwukrotnie nawet nie zdazylem dojechac do mety bo wyskoczylo odliczanie a sam dystans byl minimalny jaki mozna twozyc - n/c

 

niestety ale multi w tdu to najgorsza rzecz jak narazie i te sejwy na kompie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodź lepiej pod krater :P Na parking koło latarni koło krateru.

Jestem pod latarnia na wschodnim krancu wyspy. Gre mam zminimalizowana od rana wiec mozecie mnie dodawac bez problemu.

 

Dzis machne wyscig za 1mil i zaloze "PPC Team.pl" w tym samym miejscu co wy na to ?

Hmm... to hmm to moze bardziej PPC Team2.pl? Trzeba jakos to ladnie wymyslic by jeden klub pasowal do drugiego ;)

 

czy mi sie zdaje czy juz pojawily sie czity ;/// wlasnie sciagalem sie z lambo spyder ( c ) moim enzo ( a) oba byly na maksymalnym tuningu i ku mojemu zdziwieniu lambo odstawilo mnie na prostej dwukrotnie nawet nie zdazylem dojechac do mety bo wyskoczylo odliczanie a sam dystans byl minimalny jaki mozna twozyc - n/c

 

niestety ale multi w tdu to najgorsza rzecz jak narazie i te sejwy na kompie ;/

Eeeeeee trainer jakis wyszedl widze.... ale az boje sie spawdzac jego funkcje bo mam gre w tle odpalona... sprawdze jeszcze jedno zrodlo..

edit: ee na torrentach nie widze... ale niech kogos zlapie na dopalaczach w grze z ppc to wywalam z klubu + ban na forum :) Zeby bylo jasne :)

 

EDIT2: na xbox360 maja byc dostepne nowe autka niedlugo :) http://www.testdriveunlimited.com/download/ Na PC podejrzewam ze takze ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...