Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym se pograł online, ale ta sobotnia jazda wykończyła mnie psychicznie( miałem moze z 5-10fps jak grupą jechaliśmy), puki nie dokupie ramu to na żadne ustawki nie przyjezdzam

 

starczy, aby se bez ścięć pograć 2x512mb goodram niekręcony( dual) czy trzeba 1,5gb w single channel??

1GB w zupelnosci Ci styknie... i podejrzewam ze przycinki nie sa spowodowane mala iloscia ramu tylko ogolnie gra.. kolezanka ma 512ramu, gf6600 i sempronka 2600+ i jej nie haczy co mnie zdziwilo.

 

Witam!

Czekam na przyjęcie do klubu.Śmigam tylko wieczorami.

DFP "540*"i help "off".

Nie sugerować sie nickiem ,miało być tak jak jest:P

Zaproszenie Ci wczoraj wyslalem. Zaakceptuj je. Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem sobie w końcu TDU, jak na razie mam zero bugów :).

 

Tylko nie jestem pewny czy na pewno gram online :lol: .

Jak sprawdzić czy się jest podłączonym do serwera ? [;

 

///

Ok, już wiem xD .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1GB w zupelnosci Ci styknie... i podejrzewam ze przycinki nie sa spowodowane mala iloscia ramu tylko ogolnie gra.. kolezanka ma 512ramu, gf6600 i sempronka 2600+ i jej nie haczy co mnie zdziwilo.

Zaproszenie Ci wczoraj wyslalem. Zaakceptuj je.

 

Te przycinki to tylko i wylacznie jakos POLACZENIA INTERNETOWEGO .. PING ITP .. to moje zdanie .. mam 5-6 gosci kolo siebie i takie LAGIIIIIIIII ... ze szkoda wogole komentowac ....

 

 

Dowód.. ? Moj Config (sygnatura) dodam ze mam neo 512 (rejon Oswiecim podobno najbardziej obciazony w kraju) ;) .. na 2 GB RAMU BYLO TO SAMO ...

Pozdrawiam

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupilem TDU i przy zakladaniu profilu pojawia sie komunikat o nieprawidlowym hasle ... jakiegokolwiek

bym nie dal zawsze wystepuje blad? w czym tkwi problem?

 

cd-kay wpisany i zaakceptowany

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co zaliczyli juz wyscig za milion oraz tour of the island ... jaka taktyke jazdy przyjąć ? Caly czas cisnac na maxa z gazem i wpadac raz po raz na latarnie, drzewa, czy lepiej zwalniac tak jakbym jechal ze wskaznikiem jakosci jazdy ? :] Bede jechal ENZO po tuningu i chcialbym zrobic wyscigi za pierwszym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co zaliczyli juz wyscig za milion oraz tour of the island ... jaka taktyke jazdy przyjąć ? Caly czas cisnac na maxa z gazem i wpadac raz po raz na latarnie, drzewa, czy lepiej zwalniac tak jakbym jechal ze wskaznikiem jakosci jazdy ? :] Bede jechal ENZO po tuningu i chcialbym zrobic wyscigi za pierwszym razem ;)

imo gaz do dechy + jazda poboczem jeśli jest miejsce + jeśli policja zaczyna stwarzać duże problemy to nie baw się w GTA tylko pokornie przyjmij mandat i dalej w droge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. zabrakło mi 52 sekund + 3 mandaty + niezliczona ilość zaliczonych drzew i latarni + zdrętwiały nadgarstek ;) Jechałem Enzo bez tuningu. teraz spróbuje po tuningu :) ale już nie dziś, bo moja ręka tego nie wytrzyma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem zazwyczaj 57-58 min, ale jak slusznie zauwazyl qqurydza mam absurdalne problemy z TDU i ofkoz 2 razy mnie rozlaczylo raz jak ogladalem zloty medal, drugi jak mialem 1,3km do konca i 58 min. 2godz "zabawy" poszlo sie pasc. Czekam na nowy router.

 

 

Właśnie skończyłem. zabrakło mi 52 sekund + 3 mandaty + niezliczona ilość zaliczonych drzew i latarni + zdrętwiały nadgarstek ;) Jechałem Enzo bez tuningu. teraz spróbuje po tuningu :) ale już nie dziś, bo moja ręka tego nie wytrzyma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz... forum nam padlo.. akurat teraz sie im zachcialo przerwy technicznej o_O To jak sie ustawiamy dzisiaj? 22? Jutro trzeba juz niestety rano wstac wiec 2-3h pojezdze i ide spac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowalem dzisiaj i ja singla pol dnia... troche kasy wpadlo wiec sobie musclecara kupilem :) Zara dodam foto ;)

 

post-122-1176230486_thumb.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co zaliczyli juz wyscig za milion oraz tour of the island ... jaka taktyke jazdy przyjąć ? Caly czas cisnac na maxa z gazem i wpadac raz po raz na latarnie, drzewa, czy lepiej zwalniac tak jakbym jechal ze wskaznikiem jakosci jazdy ? :] Bede jechal ENZO po tuningu i chcialbym zrobic wyscigi za pierwszym razem ;)

Cisnąć gaz i... nie wpadać :) Tzn. hamować czasami, ale bez przesady. Tak jak przedmówca napisał - pobocze. Poza tym można omijać ruch i z lewej, najłatwiej na dwupasmówce, ale okazjonalnie można i jadąc pod prąd! Ale chyba najważniejsze to cierpliwość. Ja Tour of the Island jechałem Jagiem XJ 220 oczywiście z tuningiem. Ale przez 1/4 dystansu raczej goniłem stawkę, kolejną ćwiartkę zdecydowanie prowadziłem, ale kolejną 1/4 znowu musiałem gonić - już tylko jednego gościa, ale zawsze. I udało się, z minimalną przewagą, ale jednak. I to autem z grupy B !!! Udało się, bo zachowałem koncentrację do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:damage_wall: Dobra w końcu działa musiałem zjechać z zegarami na karcie graficznej poniżej standardowych i grałem właśnie 3h i nic się nie działo, mrugających tekstur też nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram juz z 4-5 godz i wiekszych problemow dot. gry nie zauwazylem, poki co gra sie b.dobrze , wszytsko max stabilnie itd. Tylko na poczatku wybralem babeczke za kierowce a teraz mam faceta :blink: i chyba juz tak zostanie choc wybralem babke z poczatku, ktos ma na to rade ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od paru godzin.

Fajna gierka.

Lecz co jakiś czas mi wyświetla że zerwano połączenie z serwerem.

Narazie gram offline ale jak przejdę na online to nie będzie tak kolorowo.

BTW.

Alfa romeo GT - król lowendu.

oprócz tego nawet jak jestem niby połączony to wyspa jest pusta, tzn. nie wyświetla innych graczy.

Ja chce pobrykać:/

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za n00bsie pytanie: czy jak się gra na singlu i tam zarabia, kupuje samochody itp, to to samo ma sie na multi? czy to takjakby 2 oddzielne konta?

Nie ma opcji wyboru serwerow. Wlaczasz gre, zakladasz konto na gamespy i juz masz multi w grze.

 

gram juz z 4-5 godz i wiekszych problemow dot. gry nie zauwazylem, poki co gra sie b.dobrze , wszytsko max stabilnie itd. Tylko na poczatku wybralem babeczke za kierowce a teraz mam faceta :blink: i chyba juz tak zostanie choc wybralem babke z poczatku, ktos ma na to rade ?? :)

Podejrzewam ze save Ci sie posypal.

 

no i nic nikogo z was nie widziałem co jest grane??

Jakby co o 22 pod latarnią :P

Zaraz bede Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy ktoś krok po kroku jak zagrać online?

Niby się łączy przy starcie, pisze że serwery są.

Ale wyspa pusta i co jakiś czas wyskakuje komunikat że serwer jest niedostępny etc.

Btw.

Jak wejść do zestawu pomiarowego?(na którymś filmiku był)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...