Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

no nie powiem nawet przyjemnie sie jeździło, jedynym mankamentem to te lagi, których było pare. :mur: :mur:

Mam nadzieję, że jutro też sobie pojeździmy, we większym gronie :-P :D

 

Moze ktos odpisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to odpal i zobacz

Zablysnoles teraz :/

 

czytaj w/w

 

 

Zainstalowalem gre ..ale nie moge wejsc w tryb online ... teraz dopiero skojarzylem ze gra przy instalacji nie pytala o serial ... moze to jest powodem ?

 

Bede wiec czyscil rejestr ale pytam gdzie mam sie spodziewac pytania o serial ? na poacztaku czy na koncu instalacji a moze po wejsciu do gry ?

 

Kiedy ciebie zapytala o serial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy instalator pyta o serial ? bo qrde nie zauwazylem ale zainstalowal mi sie nie pytajac :)

Jezeli sie nie pytal to znaczy ze wczesniej instalwoales kopie\bete. Oproznij folder C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited i odpal gre.. wtedy gra poprosi o keya.

 

cicho, bo sie rozmysle i wymienie momo force na DFP zamiast kupowac tdu :P

xD

 

no nie powiem nawet przyjemnie sie jeździło, jedynym mankamentem to te lagi, których było pare. :mur: :mur:

Mam nadzieję, że jutro też sobie pojeździmy, we większym gronie :-P :D

Ale z Ciebie polewki mialem :P Jeszcze musisz pocwiczyc jazde na tych "Tamburynach" ;D

 

EDIT: Wiecie co sobie ostatnio myslalem na te problemy z multiplayerem? Sprawdzic z jakich ip korzysta gra podlaczajac sie pod serwy... zablokowac wszystkie w firewallu procz jednego... i bysmy wszyscy sie pod jeden serwer laczyli. Myslicie ze moze to zadzialac?

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie nie pytal to znaczy ze wczesniej instalwoales kopie\bete. Oproznij folder C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited i odpal gre.. wtedy gra poprosi o keya.

 

dzieki za podpowiedz juz sprawdzam ... doceniam to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi dzialac :) Tyle ze ja do tego sam dochodzilem bo jeszcze wtedy nikt tu nie mial polskiego TDU :P

OT: Ide sie kapac bo trzeba wstac o 7 :P

 

Dziala ... dzieki wielkie :)

 

nick : dzieju_pl

bede gral tylko wieczorami miedzy Stalkerem a TDU :)

kierownica : logitech formula ff gp

bez aidsow

 

pojawie sie jutro pewnie kolo 22:00 .. swoim Audi TT :)

 

gierka miazdzy :damage_wall:

 

 

 

 

ps.mam wlasnego ts,forum etc. jak cos ...

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już sobie gram na całego dziwna sprawa pamięci obniżyłem o 20Mhz a rdzeń podwyższyłem o 100Mhz i działa dobrze.

 

Właśnie dodałem swój wyścig do "Dinner" nazywa się "D like Drag" jest to Speed race czyli są radary i musimy uzyskać odpowiednią prędkość polecam spróbować swoich sił. No i powiedzcie czy widzicie te wyzwanie :wink:

 

@Dzieju no to widze podejście masz poprawne ( bez aidsów i kiera) a na TS ich namawiam ale nie chcą.

 

BTW forum ma przerwe konserwacyjną?

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już sobie gram na całego dziwna sprawa pamięci obniżyłem o 20Mhz a rdzeń podwyższyłem o 100Mhz i działa dobrze.

 

Właśnie dodałem swój wyścig do "Dinner" nazywa się "D like Drag" jest to Speed race czyli są radary i musimy uzyskać odpowiednią prędkość polecam spróbować swoich sił. No i powiedzcie czy widzicie te wyzwanie :wink:

 

@Dzieju no to widze podejście masz poprawne ( bez aidsów i kiera) a na TS ich namawiam ale nie chcą.

 

BTW forum ma przerwe konserwacyjną?

 

Zawsze sobie utrudniam jak kazdy przyzwoity :) zawsze poziom master lub veteran :) stalkera tak mecze :) ....

 

Druga rzecz za pare dni bede mial oryginalny nie uzywany serial do TDU odsatpie komus chetnie :) ale komus pomocnemu i udzielajacemu sie ... wszyscy wiedza o co chodzi ...

 

mozecie sami zaproponowac komu serial dac :)

 

Jak nie bedzie chetnych nic sie nie stanie nie zmarnuje sie .... piszcie mi na pw potem podejmiemy decyzje razem :) ....

 

Serial bedzie z oryginalnej gry PL od kolegi ktory nie ma neta a gre wygral ... i zapomnialem dodac ma 55lat :) wiec nie bedzie gral ...

 

 

Ide spac ... zmarnowalem 3h na reisntalowanie i czyszczenie a wystarczylo poczekc na Neox i tak dzieki kolego ...

 

JEZELI CHCECIE MOGE DAC WSZYSTKO RAZEM Z ADMINKAMI

 

FORUM-TS-FTP-DOMENE

 

nie chwale sie ale chetnie pomoge ...

nie mam ograniczen zadnych jesli chodzi o forumy ,www , ts czy ftp dysk mam okolo 100gb lacze okolo 5mb w obie strony domen kilka jest a jak nie to wykupie :) wzamian za reklame, zapowiada sie klan dla was ja to juz przechodzilem i wiem ze mi brakuje czasu czesto :( ale mam mozliwosci wiec moge pomoc ...

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła ekipa sie zbiera, to i ja dziś odwiedze siakiś empik :D

 

Ku.de, wiecie może z czego gra bardziej korzysta, tzn co daje większy frame rate ? gpu czy pamieci ? Niestety grafa w moim lapciaku kapryśna troche i po jakimś czasie zaczyna artami sypać (przynajmnie w bf2, tdu nie sprawdzalem tak dlugo) wiec musze obnizyc takty,ale jesli gpu ma wieksze znaczenie w tej grze, to opuszcze tylko memki.

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z wawy jest w stanie powiedzieć w którym sklepie dostane grę od ręki?

Za 77zł dostaniesz od reki w play ul. Potocka 14/3, dużo jest też ofert na allegro.

 

Mam pytanie, co tak naprawdę daje nam dodanie kogoś do grona przyjaciół i gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje nam to, że jak będzie kilkadziesiąt ludzi na mapie to możemy sobie ustawić filtr na friends-przyjaciół i tylko oni na mapie nam się pojawią, później klik i już sobie razem jeździmy... proste :)

 

Jak dodać do friends? Jedziesz sobie po wyspie nagle widzisz ziomka, podjeżdzasz do niego wciskasz klawisz 4 na numerycznej tyle razy aż ci się pokaże w spisie i dalej klawiszem 6 z menu wybierasz dodaj do friends-przyjaciół i wio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wieczorem podpinam ponoc lepszy router i odpinam driving force pro w efekcie czego powinien dolaczyc w koncu do znajomych z ppc.pl:) i sie nie rozlaczyc. Mam nadzieje, ze to pocieszy qqrydze i moderatora:) Jak pewnie wielu zauwazylo jezdze sobie samotnie. Powod? Newet was nie moge zobaczyc na mapie. Nie polecam do tej gry routera microcom 2656 na slabym laczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW forum ma przerwe konserwacyjną?

Ta mialo.. dlatego chce jakis normalny serwer a nie te za free i z milionem reklam.

 

JEZELI CHCECIE MOGE DAC WSZYSTKO RAZEM Z ADMINKAMI

 

FORUM-TS-FTP-DOMENE

 

nie chwale sie ale chetnie pomoge ...

nie mam ograniczen zadnych jesli chodzi o forumy ,www , ts czy ftp dysk mam okolo 100gb lacze okolo 5mb w obie strony domen kilka jest a jak nie to wykupie :) wzamian za reklame, zapowiada sie klan dla was ja to juz przechodzilem i wiem ze mi brakuje czasu czesto :( ale mam mozliwosci wiec moge pomoc ...

Marcell jeszcze zalatwia serwer... jak nic z tego nie wyjdzie to chetnie skorzystam :) Jest tylko jedno ale...prosze bez miliona reklam we flashu ktore zaslaniaja cala strone :P Duzo nie potrzeba... praktycznie tylko forum zeby nie robic smietnika na ppc.pl :)

 

Niezła ekipa sie zbiera, to i ja dziś odwiedze siakiś empik :D

 

Ku.de, wiecie może z czego gra bardziej korzysta, tzn co daje większy frame rate ? gpu czy pamieci ? Niestety grafa w moim lapciaku kapryśna troche i po jakimś czasie zaczyna artami sypać (przynajmnie w bf2, tdu nie sprawdzalem tak dlugo) wiec musze obnizyc takty,ale jesli gpu ma wieksze znaczenie w tej grze, to opuszcze tylko memki.

 

pzd

Ta gra korzysta ze wszystkiego jak chce i kiedy chce :lol: na gf 6600 dziala nie zadko lepiej niz na 8800 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neox

 

 

Ja mam wlasny serwer dedykowany :)

 

Wiec zadnych reklam i sam ustalam zasady :)

 

Hostinguje jak np. Superhost.pl , nazwa.pl czy inne

 

Nie ma zadnych reklam :)

 

Nie bede prosil sie :) ale nie chce byc i wyjsc na dupoliza :)

 

Mam mozliwosc i pomoge jak cos ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzisiaj trzeba czyms wolniejszym pojezdzic. Te predkosci na tamburynkach mnie juz przerastaja [;. To jak, moze muscle'ami sie powozimy? Bardzo tanie są wiec jak ktos nie ma to szybko moze kupic.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neox

Ja mam wlasny serwer dedykowany :)

 

Wiec zadnych reklam i sam ustalam zasady :)

 

Hostinguje jak np. Superhost.pl , nazwa.pl czy inne

 

Nie ma zadnych reklam :)

 

Nie bede prosil sie :) ale nie chce byc i wyjsc na dupoliza :)

 

Mam mozliwosc i pomoge jak cos ...

hehe spoko :) z Tym dupolizem to bezprzesady ;)

 

Dzisiaj trzeba czyms wolniejszym pojezdzic. Te predkosci na tamburynkach mnie juz przerastaja [;. To jak, moze muscle'ami sie powozimy? Bardzo tanie są wiec jak ktos nie ma to szybko moze kupic.

Bardzo chetnie :) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam zonka, wczoraj po ponownym uruchomieniu gry zaczęło mi sie masakrycznie ciąć ... tak po prostu bez przyczyny. Nie wiem co jest, ale tak sie grac nie da. Miał ktoś cos takiego? Fps'y wąchają sie miedzy 8 a 10 i [gluteus maximus]! Czy ta gra ma swoje dobre i złe dni? Nawet ja przeinstalowałem i nadal to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha, zarejestrowalem sie na forum w koncu ;]

Gierke zakupilem wczoraj w MediaMarkt za 79 zl :D, taniej niz z allegro...

 

Szkoda, ze nie ma dema TDU, bo trzeba kupowac w ciemno nie wiedzac czy komp ja uciagnie czy nie. Na szczescie uciagnal...

 

Na starcie bylo pare problemow z zarejestrowanie na GameSpy (w koncu pomoglo zarejestrowanie poprzez GameSpy Arcade, mozna mmiec kilka kont na jednym mailu) :damage_wall:

 

Moj nick w grze to dempsejPL, narazie nie smigam na motorkach i nawet nie wiem czy bede mial ochote, bo mnie kreca bryczki z 4 kolkami (nie, nie audi ;)

 

What else... chce do klubu ;]

Pare fotek (szkoda ze nie dziala u mnie HDR+AA):

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[Photo mode w GT4 jest bardziej dopracowany <_< ]

 

Gram na kierownicy Logitech GT Force , bez pomocy, skrzynia manual.

 

Na moim konfigu TDU w 1024x768, detale na low (ale to nie robi zasadniczej roznicy) bez FSAA, bez HDR (tylko na potrzebu zdjec) wyciaga od 30 fps w miescie do 70 w obszarze niezabudowanym. Czas na C2D i jakas 7900gs albo szarpnac sie na 8800GTS...czas pokaze... + do tego TrackIR :rolleyes:

To chyba tyle tytulem przywitania... do zobaczenia w Honolulu! B-)

Edytowane przez dempsej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam zonka, wczoraj po ponownym uruchomieniu gry zaczęło mi sie masakrycznie ciąć ... tak po prostu bez przyczyny. Nie wiem co jest, ale tak sie grac nie da. Miał ktoś cos takiego? Fps'y wąchają sie miedzy 8 a 10 i [gluteus maximus]! Czy ta gra ma swoje dobre i złe dni? Nawet ja przeinstalowałem i nadal to samo.

norma, tez tak mam, czasmi trzeba wlaczyc gre pare razy zeby bylo plynnie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 77zł dostaniesz od reki w play ul. Potocka 14/3, dużo jest też ofert na allegro.

No dzieki, to był strzał w 10, sklepik baaaardzo blisko mnie .. nawet nie wiedzialem, że tam jest ;)

 

 

To do zobaczenia on-line. Oczywiście w klubie :rolleyes:

 

norma, tez tak mam, czasmi trzeba wlaczyc gre pare razy zeby bylo plynnie :mur:

Zobaczymy, wywalam wersje "testową" Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa razy przeczytalem internet :) i znalazlem cos takiego

Posiadaczy słabszego sprzętu ucieszy zapewne, że by pograć w Test Drive Unlimited i rozkoszować się powalającą grafiką, niepotrzebny jest potężny komputer. Gra działa wyśmienicie, bez najmniejszych nawet zacięć już na komputerze klasy PC z procesorem 2,4 Ghz Intel Pentium 1Gb RAM z karta graficzną Radeon 9600 128 RAM.

(z gry.wp.pl)

ciekaw jestem na jakim swiecie oni zyja ze takie baje opowiadaja :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Znalazlem nareszcie latarnie i miejsce waszego klubu,moglby mnie ktos przygarnac? Na razie jestem w posiadaniu motocykli i zblizam sie do kupna auta klasy A(na razie mam na oku mclarena f1 za milion a mam 960tys. czy mozecie polecic jakis lepszy?) najlepsze auto co mam to klasa D ;-) Aston Martin DB9

Napiszcie jesli moglby ktos czy bedzie dzis jezdil,ja bede sie od teraz motal w poblizu latarni lub klubu...

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Znalazlem nareszcie latarnie i miejsce waszego klubu,moglby mnie ktos przygarnac? Na razie jestem w posiadaniu motocykli i zblizam sie do kupna auta klasy A(na razie mam na oku mclarena f1 za milion a mam 960tys. czy mozecie polecic jakis lepszy?) najlepsze auto co mam to klasa D ;-) Aston Martin DB9

Napiszcie jesli moglby ktos czy bedzie dzis jezdil,ja bede sie od teraz motal w poblizu latarni lub klubu...

 

Dzieki

FAQ. Co do przyjecia do klubu. Czas zalozyc drugi klub bo zostalo tylko jedno miejsce ktore zarezerwowalem dla Miazga82 :) Jezdzic pewnie bedzie 21-22. Wszystko bedzie na forum 2571690[/snapback]

Czekam na klucz a chentnych jest narazie 2 z toba :)

Az ciezko tego nie zauwazyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...