Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

uciagnie... na tym gf6800xt takze pograsz.. na x1950pro pograsz na max detalach + anizo

Tez myslalem, ze 6800xt pociagnie. Ale jedyne ustawienia na jakich w miare sensownie (i tak chrupie) moge pograc to 800x600 z WSZYSTKIM na low! Troche mnie to zmartwilo musze przyznac :sad: Fakt, ze system stoi juz ponad 2 lata i jest zasyfiony ale bez przesady :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat.. zobaczysz ze u jednej osoby na gf6600 chodzi plynnie na srednich detalach 1024x768 a u innej gra na gf8800, wiekszej ilosci ramu tnie tak ze grac sie nie da... do czasu patcha nic wiecej nie mozna powiedziec. Pokombinuj ze sterownikami od grafy.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qqrydza czy ty masz HDR off? Czy na 88 wygląda on o wiele łagodniej?

Do gry mam zawsze wylaczony, wlaczam do obrazkow, hdr w placzenieu za AA i anizo jest u mnie glowna przyczyna dziwnej czkawki i ktorej pisano na forum atari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qqrydza czy ty masz HDR off? Czy na 88 wygląda on o wiele łagodniej?

Włączony, jestem wielkim fanem świecidełek.

:wink:

A taki stonowany? Zależy wiele od pogody no i lakieru na aucie. Nie zawsze wali po gałach. Nie wydaje mi się by to było uzależnione od karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat.. zobaczysz ze u jednej osoby na gf6600 chodzi plynnie na srednich detalach 1024x768 a u innej gra na gf8800, wiekszej ilosci ramu tnie tak ze grac sie nie da... do czasu patcha nic wiecej nie mozna powiedziec. Pokombinuj ze sterownikami od grafy.

No wlasnie probowalem roznych konfiguracji. Na pierwszy ogien posztu podkrecone drivery X-Treme-G serii 81.98 i 97.92 ale powodowaly blue screeny. Teraz jade na 93.71 WHQ i bue nie mam ale na ekranie jest padaka i slide show. Moze polecisz jakies stery? Bede wdzieczny. Jak to nie wyjdzie, robie reinstalke systemu. Jezeli dalej bedzie dlawica to czekam i modle sie o rychlego patcha. :mur:

 

Albo przynajmniej poleć defragmentacją partycję gdzie masz TDU.

Generalnie dbam o system. Defrag robiony regularnie co 2 tygodnie. Instaluje to co musze, nie to co mi sie podoba. No ale 2 lata to szmat czasu, chyba pora na reinstalke <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie probowalem roznych konfiguracji. Na pierwszy ogien posztu podkrecone drivery X-Treme-G serii 81.98 i 97.92 ale powodowaly blue screeny. Teraz jade na 93.71 WHQ i bue nie mam ale na ekranie jest padaka i slide show. Moze polecisz jakies stery? Bede wdzieczny. Jak to nie wyjdzie, robie reinstalke systemu. Jezeli dalej bedzie dlawica to czekam i modle sie o rychlego patcha. :mur:

Osobiscie uzywam 93.81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymusilem w sterach to nei mialem w grze AA dopiero wylaczenie wymuszenia w sterach i wlaczenie AA w grze zadzialalo. Sprawdzcie czy u was NAPEWNO zalacza sie AA ze sterow bo moze tez nie :) i dlatego gra chodzi lepiej jak sie wymusza z poziomu sterownikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wam ale mi tak :D :P a o co chodzi ... wiec

 

jakd am AA na sterach a nie w grze to gra smiga sprawniej :> jak to wyglada u was ?

To samo u mnie.

 

PS a wymuszenie AFx16 w sterach nic nie odejmuje z FPS za to gra wygląda o wiele wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Powiedz to majac sempa 754 & 6600gt :razz: IMHO Anizo x8 jest w sam raz. Podczas jazdy ciezko mi zauwazyc roznice miedzy tym a x16... Moze @ 1600x1200 by cos bylo widac ale przy 1024... :unsure:

A gdzie w grze masz do ustawienia 8AF? Nie ma w grze a w sterach to już można 16 ustawić różnicy w FPS i tak nie ma więc czemu nie? No jak ktoś ma 66GT to te 8AF i tak dużo daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowe pagani, aaa! Kto to zrobił?!

 

btw. czy tylko ja zauwazylem, ze Noble (oba) i Koenigsoegg brzmią dosłownie jak odkurzacz? Dajcie spokój, beznadzieja, własnie dlatego nie kupiłem Koenigsoegga, wziąłem Pagani. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie spotkac dopiero na umowionym wyscigu :) jak zrobic by mozna bylo jezdzic razem w trybie swobodnym, wiem ze ten temat byl poruszany ale nie moge go znalezc :|

 

Dołączona grafika

 

uwiecznione :D

 

Chętnie bym spotkał na mapie inne osobowości tego forum.

 

:D

daj znac kiedy jezdzisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...