Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

dzis pierwszy raz zagralem w tdu i jestem trcohe zawiedziony. auta sa fajne, duze miasto, grafa calkiem ale sterowanie jest do [gluteus maximus]. Jak chce sie skrecic lekko to sie nie da, jak chce mocniej to skreca za mocno, samochod zachowuje sie jakby wazyl ze 2 tony a jezdze audi TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie nie da skrecac? U mnie na kierze jakos bez problemu sie delikatnie skreca jak i kreci baczki w miejscu... w ustawieniach mozesz sobie ustawic czulosc kierownicy... audi tt jest jednym ze slabszych autek wiec nie spodziewaj sie po nim duzo... czekaj az dojdziesz do czegos z grupy "c".. o "a" nie wspominajac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pierwszy raz zagralem w tdu i jestem trcohe zawiedziony. auta sa fajne, duze miasto, grafa calkiem ale sterowanie jest do [gluteus maximus]. Jak chce sie skrecic lekko to sie nie da, jak chce mocniej to skreca za mocno, samochod zachowuje sie jakby wazyl ze 2 tony a jezdze audi TT.

też miałem taki problem na początku...... przynajmniej tak mi się źle grało - rada weź ustaw sobie czułość "pada" czy kalwiatury w opcjach i po problemie. jak dla mnie to wystarczyło.

 

macie teraz też problemy z zalogowaniem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na klawie, wlasnie jechalem ferrari enzo i ledwo co da sie tym jezdzic, pali gume przy zmianie biegow przy 120, sterowanie jest makarbryczne. Moze ja mam jakas wersje beta albo co ale wiem ze sterowanie nie umywa sie do np. U2

 

Na kierownicy tym kucykiem łatwo się jeździ :wink: Są wredniejsze bestie.

 

Bete? A kupiłeś w sklepie tą gre? Sterowanie trzeba sobie ustawić ale ostrzegam, że samochody i tak nie prowadzą się tak łątwo jak w NFSach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pierwszy raz zagralem w tdu i jestem trcohe zawiedziony. auta sa fajne, duze miasto, grafa calkiem ale sterowanie jest do [gluteus maximus]. Jak chce sie skrecic lekko to sie nie da, jak chce mocniej to skreca za mocno, samochod zachowuje sie jakby wazyl ze 2 tony a jezdze audi TT.

Tu się z tobą nie zgodze. Owszem kierowanie nie należy do najprostszych, kup kierownice bedzie lepiej, tak mowia ci co maja, bo ja sam jeżdże na klawie i się już przyzwyczaiłem. A auta nie tylko dla mnie są zbyt lekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruca fuks. Dziś chciałem zainstalować TDU na Viscie x64 i nie daję rady. Oczywiście ISScript11.Msi zainstalowałem, ale to nie pomogło.

 

Wywala mi cały czas takie oto okno:

 

img

 

Jakies rady?

Zamiast rady mam pytanie. Po co zainstalowałeś ten badziew.?? Żeby być trendy?? Czy żeby mieć "odlotowy" zabajerowany pulpit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zem sie zdenerwowal! Nie dosc, ze taka wspaniala gre spier .... (skoro jest mowa o 2 czesci to chyba sie nie na naprawic) to jeszcze serwery sie pier ..... .

 

No nie wytrzymam! Profil online mi sie zjeb ... zepsol. Najdziwniejsze jest to, ze gra mi sie ani razu nie zawiesila (zawsze wylaczalem normalnie) a tu niespodzianka!

 

ps. zeby chociaz przejechane drogi sie nie resetowaly to juz bym wytrzymal powtarzanie tych wyscigow z biala ikonka (zwlaszcza transport aut)

Edytowane przez MoRady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej według was zarobic dużą gotówkę w grze?

Według mnie, najszybciej powtarzać wyścig typu prędkość za 75000$ (trzeba uzyskać 290km/h). Jedna rundka zajmuje ok 1 minutę.

Ale może znacie jakiś szybszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem gre na 7900GS , 1280x1024 i nie moge dac ani hdr ani aa bo gra odrazu tnie niemilosiernie , tekstry lataja ale na to wyczytalem w faq sposob . czy to takie duze wymagania ? czy z tego co poczytalem jednym chodzi dobrze a innym kiepsko ? zmiana sterow do grafy pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem gre na 7900GS , 1280x1024 i nie moge dac ani hdr ani aa bo gra odrazu tnie niemilosiernie , tekstry lataja ale na to wyczytalem w faq sposob . czy to takie duze wymagania ? czy z tego co poczytalem jednym chodzi dobrze a innym kiepsko ? zmiana sterow do grafy pomoze?

http://ppcteam.woox.pl/viewtopic.php?p=383#383

offc4 zarzucil link do jakis sterow zoptymalizowanych pod tdu... sprawdzimy to bedziemy wiedzieli czy cos to daje :) gra chodzi u kazdego inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak tak to wszystko jasne :)

 

a swoja droga jak powinna chodzic na 7900GS @ 600/1800 ? ramu nie brakuje a procek tez niczego sobie ?

1280x1024 +HDR powinno dac rade?

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...