Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Dalem druga szanse tej grze i mam takie pytanie. Jakie auto jest najlepsze do pokonywania wyscigow w klasach B i C? W klasie E dzisiaj zauwazylem grajac online ze w E najszybsze i najlepsze jest Nissan Skyline po tuningu. Autem wygralem wszystkie wyscigi w klasie E i niektore D>E. Bez najmniejszego problemu, wczesniej nismo mialem problemy okrotnie czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem druga szanse tej grze i mam takie pytanie. Jakie auto jest najlepsze do pokonywania wyscigow w klasach B i C? W klasie E dzisiaj zauwazylem grajac online ze w E najszybsze i najlepsze jest Nissan Skyline po tuningu. Autem wygralem wszystkie wyscigi w klasie E i niektore D>E. Bez najmniejszego problemu, wczesniej nismo mialem problemy okrotnie czasami.

Nissan Skyline? Gdzie go masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissan Skyline? Gdzie go masz?

W salonie nissana. Po tuningu debesciak.

Moze nie ma go w wersji na pc? nie wiem, zassalem za darmo z marketplace i wygralem co chcialem z klasy E.

Napiszcie mi jakie auta sa dobre w klasie C i B. Bo grajac online mam srednie wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B: jesli chodzi o uniwersalnosc to zdecydowanie F430(3), dalej ford gt(3), VW W12 COUPE (imho) no i jeszcze w Farbound Supercharged GTS Prototype 2005 ;)

C: jesli chodzi o uniwersalnosc to zdecydowanie 575M Maranello(3) :), dalej TVR Sagaris (3) miazdzy niezle cycki, fajnie prowadzi sie jeszcze 288 GTO (3) :)

 

thats imho, fury raczej pod katem mp dobrane, w sp wszystkim mozna miazdzyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko u mnie jest az tak duza roznica fps miedzy trybem 'za samochodem' a 'zderzak z zegarami'?

roznica siega 30%

co ty sie dziwisz, auto pelne PS odbicia, geometria itd, a zegary to proste bitmapy;) u mnie tez roznica ogromna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie nissana. Po tuningu debesciak.

Moze nie ma go w wersji na pc? nie wiem, zassalem za darmo z marketplace i wygralem co chcialem z klasy E.

Napiszcie mi jakie auta sa dobre w klasie C i B. Bo grajac online mam srednie wrazenia.

Marna prowokacja. C maranello najszybsze B Farbound jak na PC pograsz z chłopakami z klubu to muszę powiedzieć, że praktycznie jak się nie ma najlepszego auta w klasie to trudno wygrać bo chłopaki ostro katują trasy.

 

Maranello prowadzi się lipnie, słaba trakcja na starcie i beznadziejny na ostrych zakrętach zwinnym TVRem na krętych trasach można kręcić lepsze czasy. W B najszybszy jest Jaguar ale Farbound ma o wiele lepsze przyśpieszenie i trakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprocz Farbounda bardzo dobre przyspieszenie (grupa B) ma Noble, nie pamietam dokladnej nazwy, chodzi o ten tanszy model (bo sa dwa) ;) po tuningu ma 3.2s do setki ;)

Zawsze można sobie zrobić wyścig w edytorze z radarami i zobaczyć co na prostej jest najlepsze w klasie :wink: Ja już taki mam na 6cio pasmowej prostej koło lotniska... co nie znaczy, że mam czas na testowanie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess- dzieki, faktycznie F430 pozwala na latwe zaliczanie wyscigow.

 

LudwiG jaka prowokacja? Skad mam wiedziec ze akurat tego auta nie ma w obu wersjach? Znowu zaczynasz?

Grajac online wiele osob uzywa takiego samego najszybszego auta, trasy to chyba znaja wszyscy na pamiec. Nie da sie wygrac wyscigu zadnego slabszym autem. Wczoraj mimo ze wchodzilem w zakrety szybciej to na prostej poprostu mnie wyprzedzali jak chcieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza ta gierka jak żadna inna :(

Zakochałem się w niej, ale mnie wkurza :)

Miałem radka 9800 Pro więc chodziło mi to średni - kiepsko, po zmianie na radka x 1950 Pro chodzi o ciupinkę lepiej (poprzednio w LOW detalach a teraz w MEDIUM)

Raz jak włączę mam nie więcej niż 15 FPS a po resie kompa mam w tym samym miejscu 40 FPS :(

 

Po zmianie karty wszystkie inne gry mi przyspieszyły wyraźnie i o wiele lepiej wyglądają a TDU niestety nie.

 

MAM NADZIEJĘ ŻE PATCH, KTÓRA MA BYĆ W POŁOWIE MAJA POPRAWI TEN STAN RZECZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-mil78

Cos naprawde musisz miec nie tak... Pozatym jaka jest roznica miedzy low/mid/high przy normalnej jezdzie? Bo domyslam sie ze przy smiganiu wataha jest wiecej detali na samochodach... :wink:

 

Niekoniecznie. Kumpel ma C2D podkręcone i 8800GTX z v-modem i 4 GB ramu i też mu chodzi bardzo różnie i potrafi sie przyciąć.

 

A ilość detali (Low, medium i high) wpływa na ilość detali samochodu i okolicy a także na jakość mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze odkrycie.

Odpalam gre z Frapsem (1024x760 x4aa x4af High) fraps w danym miejscu (takim gdzie sie nie zmienia ruch i nie dochodza obiekty, gdzies na drzewkach pokazuje 34 fps!.

Odpalam gre z -fps i frapsem fraps pokazuje 34 fps, licznik z gry takze 34.

Wylaczam frapsa i licznik z gry w tym momencie pokazuje 40FPS!

Posprawdzalem w innych miejscach i rzeczywiscie ! fraps obniza fps gry!!!!! WTF moze ktos to zbadac u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze odkrycie.

Odpalam gre z Frapsem (1024x760 x4aa x4af High) fraps w danym miejscu (takim gdzie sie nie zmienia ruch i nie dochodza obiekty, gdzies na drzewkach pokazuje 34 fps!.

Odpalam gre z -fps i frapsem fraps pokazuje 34 fps, licznik z gry takze 34.

Wylaczam frapsa i licznik z gry w tym momencie pokazuje 40FPS!

Posprawdzalem w innych miejscach i rzeczywiscie ! fraps obniza fps gry!!!!! WTF moze ktos to zbadac u siebie.

 

Ja używam do monitorowania FPS Ati Tray Tool - wyłącze to później i zobaczę czy będzie lepiej chodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-mil78

 

W przycinki nie watpie ale pamietajac jak zachowywala sie gra na starym sprzecie i przyrownujac to do Twojej zmiany karty graficznej gdzies po drodze gina Ci klatki...

 

 

HeatheN

 

Gratuluje. Odkryles Ameryke 300 lat po Kolumbie. :lol2: Przeciez praktycznie od poczatku Frapsa wiadomo ze ten program zre zasoby systemowe. RivaTuner Statistic Server uber alles 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapce GPS jest figurka ludzika i obok niej zmieniające sie liczby. raz jest 5 raz 2. Czasem migają one na zielono a czasem na czerwono. O co z tym chodzi? I jeszcze jedno pytanie. W prawym dolnym rogu wyskakuje nieraz komunikat "TDU News". Jak go odczyta? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapce GPS jest figurka ludzika i obok niej zmieniające sie liczby. raz jest 5 raz 2. Czasem migają one na zielono a czasem na czerwono. O co z tym chodzi? I jeszcze jedno pytanie. W prawym dolnym rogu wyskakuje nieraz komunikat "TDU News". Jak go odczyta? Dzięki.

Te cyfry- to osoby online które jeżdżą aktualnie z Tobą na tym serwerze.

TDU news możesz odczytać w domu w INFO a później wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu autka, to ja ostatnio śmigam autem z grupy G, a mianowicie Shelby Cobra Daytona Coupe. Jest poprostu obłędny. Spokojnie daję radę autom z klasy B i do tego pięknie się nim driftuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...