Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za pomoc, o tym wogole nie pomyslalem :)

Bedzie jednak problem, bo gra caly czas twierdzi, ze nie pozwiedzalem wszystkich salonow samochodowych. Szukanie tego jest troche meczace.

Edytowane przez basik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, o tym wogole nie pomyslalem :)

Bedzie jednak problem, bo gra caly czas twierdzi, ze nie pozwiedzalem wszystkich salonow samochodowych. Szukanie tego jest troche meczace.

Problem? Otwierasz mapę i sprawdzasz, których salonów samochodowych jeszcze nie odkryłeś. Ot cała filozofia.

Wciąż będę wdzięczny za jakąś pomoc finansową w TDU -> jakieś F1/Enzo za <100k... B-)

 

wyrko masz 52miliony. nie chcialbys mi pomoc? po co Ci az tyle kasy :P

 

Jestes a no chyba, ze tak. [; poki musialem sie meczyc i robic jakies 2minutowki po 40k. :P

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

enigma dobij do mastera będziesz miał wyścigi za 75 000 do zrobienia w kilkanaście sekund :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enigma dobij do mastera będziesz miał wyścigi za 75 000 do zrobienia w kilkanaście sekund :wink:

Jak się nazywa ten wyścig ?

 

@LCC

Mógłbyś powiedzeić na jakich grasz detalach? HDR+AAx8 +1280x1024 i gra działa płynnie ?? Pytam z ciekawości bo planuję kupić tę kartę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wyscig, tzn proba predkosci, w ktorej trzeba osiagnac 290km/h na dosyc ciasnej drodze z gorkami (180 mph na jakiejs tam drodze - nazwy dokladnie nie pamietam a pisze z pracy, wroce do domu to sprawdze). caly pic polega na tym zeby zaraz po starcie obrocic sie o 180 stopni i mamy przed soba piekna prosta bez zadnych gorek i 75 tys wpada do kieszeni po jakich 15-17 sekundach jadac enzo lub f1 :) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno pytanko, czy mozna tuningować amerykańskie auta? nie mogę na mapie nigdzie znaleźć warsztatu w którym można by to zrobić? no chyba że mi siadło na oczy po całym weekendzie grania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wyscig, tzn proba predkosci, w ktorej trzeba osiagnac 290km/h na dosyc ciasnej drodze z gorkami (180 mph na jakiejs tam drodze - nazwy dokladnie nie pamietam a pisze z pracy, wroce do domu to sprawdze). caly pic polega na tym zeby zaraz po starcie obrocic sie o 180 stopni i mamy przed soba piekna prosta bez zadnych gorek i 75 tys wpada do kieszeni po jakich 15-17 sekundach jadac enzo lub f1 :) pozdrawiam :)

mam juz eksperta i enzo wiec poszukam :) szukalem, szukalem i nie znalazlem :P moze musze jakies inne wyscigi przejsc, by ten sie odblokowal.

 

Orgiusz czyli mam wystawic jakis samochod za 9.999.999 na sprzedaz i po jakims czasie Atari samo go ode mnie kupi? :P

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz eksperta i enzo wiec poszukam :) szukalem, szukalem i nie znalazlem :P moze musze jakies inne wyscigi przejsc, by ten sie odblokowal.

musisz miec "mistrza" zeby go odblokowac, a nazywa sie dokladnie "180mph w duzym ruchu ulicznym", obszar Wahiwa, mniej wiecej srodek wyspy lekko na zachod.

 

poza tym, lepiej nabij sam kase na wyscigach, sam kup enzo lub f1.. duzo wieksza satysfakcja.. korzystanie na takiej "ustawionej" sprzedazy to taki jakby cheat, a na to szkoda gry po prostu.

Edytowane przez mumin34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu zmienilem sprzet i pokochalem te gre na nowo. Kilka fotek do obejrzenia pod adresem:

 

http://picasaweb.google.com/kubanek.m/TDU

 

Pomniejszone przez Picasse. Normalnie smiga w 1280x1024 z 4xAA 4xAAF bez HDR(bo mi sie nie podoba :wink: ). Sprobuje ustawic AA i AAF na maksa, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz miec "mistrza" zeby go odblokowac, a nazywa sie dokladnie "180mph w duzym ruchu ulicznym", obszar Wahiwa, mniej wiecej srodek wyspy lekko na zachod.

 

poza tym, lepiej nabij sam kase na wyscigach, sam kup enzo lub f1.. duzo wieksza satysfakcja.. korzystanie na takiej "ustawionej" sprzedazy to taki jakby cheat, a na to szkoda gry po prostu.

do mistrza moze jakos niedlugo dojde. swoje enzo stage3 kupilem za uczciwie zarobione pieniadze... troche sie wykosztowalem ale mam fure gruop A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kocham Maserati MC12. Sam nie wiem dlaczego. Nie jezdzi super szybko, prowadzenie tez nie jest rewelacyjne. Ale jak nim jade, to po prostu czuje, ze to jest auto sportowe, a nie zamiatacz zakretow jak chociazby Saleen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LCCMógłbyś powiedzeić na jakich grasz detalach? HDR+AAx8 +1280x1024 i gra działa płynnie ?? Pytam z ciekawości bo planuję kupić tę kartę :]

1280x1024

Anizo x16 (w sterach)

AAx4 (może być więcej ale tak pięknie wygląda)

Detale na High i wszystko pozostałe co moze być na maxa.

 

Gra się idealnie, non stop fantastyczna płynność. W mieście średnio 45-50 FPS. Za miastem średnio 55-60 FPS, dość często do 70, a nawet koło plantacji do ponad 100.

Aha, widok z wnętrza samochodu.

 

 

A ja kocham Maserati MC12. Sam nie wiem dlaczego. Nie jezdzi super szybko, prowadzenie tez nie jest rewelacyjne.

Maserati MC12 mi też się podoba bo to taki PRZEDSMAK super wózka, następcy Enzo, Ferrari FXX. Jest do niego bardzo podobny. Gdyby tylko jeszcze kolor można było zmienić na czarny albo czerwony :) Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości MC12 to Enzo w przebraniu choć w grze podobnie się nie prowadzą a powinny.

Dokładnie, ale mogliby dać FXX, chciaż nie dostał homologacji to jednak zjada Enzo na śniadanie i przy tym bardziej wiertarkowo wygląda :)

 

Poza tym jeździć FXX, a imitacją w postaci MC 12 to mówi samo za siebie.

Ferrari_FXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram w TDU od miesiąca i tak sie zachwycam, że planuje zmienić komputer m. in. pod tę grę :)

Planuję przesiadkę na 24" LCD 1920x1200.

Czy na 8800GTS 320 pogram w tej rozdzielczości z HDR-em i założmy AAx2?

Bez problemu, ale jak już do dużych rozdziałek to raczej pomyśl nad wersją 640. Ona lepiej sobie radzi z full HD.

 

A tak dla smaczku:

Dla takich fanów jak ja :)

To już w następny weekend :) Ja jak zawsze kibicuje AUDI, chciaż w tym roku Peugeot jedzie ostro.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, o tym wogole nie pomyslalem :)

Bedzie jednak problem, bo gra caly czas twierdzi, ze nie pozwiedzalem wszystkich salonow samochodowych. Szukanie tego jest troche meczace.

Nietrzeba ich szukać, wszystkie odrazu są widoczne na mapie, wystarczy tylko dojechac :)

 

Awansowałem na poziom Expert, i dostałem dostęp do Wyspy Forda (Ford island) Gdzie ona jest? W tym temacie były już pytania ale odpowiedzi nieznalazłem :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kogo ostatnio ATARI kupilo jakies autko lub moto? :wink: udalo sie komus jakos ostatnio?

ja sprzedalem dzis beznadziejne 430 spider za 10 mln.

 

przejechalem "Objazd wyspy" :D wyscig zrobilem swoim uczciwie kupionym ferrari enzo stage 3 w 45 minut. mialem miliard kraks i powrotow na droge, a i tak na mecie mialem 15km przewagi nad innymi.

wyscig jest banalny, tylko trwa strasznie dlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranisz mnie piszac te slowa. Jak mozna taki samochod nazwac 'imitacja' :blink:

Nie przecze, że jest piękny:)

Ale niestety jest zrobiony dla tych co nie mają możliwości... wszelakich aby sobie kupić wzór czyli Enzo lub FXX :) Taka jest prawda. Ferrari jest przede wszystkim dla entuzjastów i kolekcjonerów i bardziej patrzą na wózki jako dzieła sztuki, dla szerszej widowni jest właśnie Maserati. W TDU mam możliwość pośmigania właśnie Enzo to po co mam się rozmieniać na drobne.

 

P.S. Żeby nie było, kilka dni temu kupiłem sobie MC12 tuż po wyścigu Maserati na małej wyspie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przecze, że jest piękny:)

Ale niestety jest zrobiony dla tych co nie mają możliwości... wszelakich aby sobie kupić wzór czyli Enzo lub FXX :) Taka jest prawda. Ferrari jest przede wszystkim dla entuzjastów i kolekcjonerów i bardziej patrzą na wózki jako dzieła sztuki, dla szerszej widowni jest właśnie Maserati. W TDU mam możliwość pośmigania właśnie Enzo to po co mam się rozmieniać na drobne.

 

P.S. Żeby nie było, kilka dni temu kupiłem sobie MC12 tuż po wyścigu Maserati na małej wyspie :)

Chyba jednak cos Ci sie pomerdalo :razz: To wlasnie MC12 zostal wypuszczony w scisle okreslonej ilosci, bo chodzilo tylko i wylacznie o uzyskanie homologacji drogowej wymaganej w wyscigach GT, w ktorych MC12 niezle zarzadzilo. Dodatkowo ostatnio powstala wersja Corsa, do ktorej link wkleilem. Powstala ona wlasnie na bazie wyscigowego MC12 GT1, ale nie ma homologacji drogowej i nadaje sie tylko na tor. Postalo jedynie 15 sztuk specjalnie dla kolekcjonerow.

 

EDIT:

 

Z Ferarek tylko i wylacznie ten model:

 

http://ultimatecarpage.com/pic.php?imagenu...amp;carnum=2446

Edytowane przez Chwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak cos Ci sie pomerdalo :razz: To wlasnie MC12 zostal wypuszczony w scisle okreslonej ilosci, bo chodzilo tylko i wylacznie o uzyskanie homologacji drogowej wymaganej w wyscigach GT, w ktorych MC12 niezle zarzadzilo. Dodatkowo ostatnio powstala wersja Corsa, do ktorej link wkleilem. Powstala ona wlasnie na bazie wyscigowego MC12 GT1, ale nie ma homologacji drogowej i nadaje sie tylko na tor. Postalo jedynie 15 sztuk specjalnie dla kolekcjonerow.

EDIT:

Z Ferarek tylko i wylacznie ten model:

http://ultimatecarpage.com/pic.php?imagenu...amp;carnum=2446

OK, ale nic mie się nie pomerdało. FXX też wyprodukowano 30 sztuk, podobnie Enzo też nie jest dla wszystkich, choć już w tym przypadku produkacja była większa... wiadomo 100 lat. Co do MC12 to GT1 było więcej sztuk niż modeli Corsa podobnie jak FXX.

W TDU jeździmy tym jednym z tych 15 sztuk Corsy a fajnie też byłby pośmigać FXX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...