Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

jonathan zalatw sobie mikrofon (nie wspiminam ze mozna od 5 zl kupic w sklepie ;) ) ... ZAWSZE ktos po 21 siedzi na TSie :) Latwiej bedzie zlapac kogos do gry w ten sposob... a jezeli juz tak bardzo nie chcesz wydawac tego piataka na mikrofon ;) to chociaz posluchac mozesz... podczas jazdy czesto mowimy sobie gdzie skrecamy zeby nie wpadac na siebie bo jak wiadomo producentom atari zabraklo weny by stworzyc kierunkowskazy ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pojezdzone, a raczej pozamiatane ;). Nie dosc, ze lagi to jeszcze gonili jak ..hehe. LCC albo stwierdzil, ze nas jzu nie lubi, albo zaginal w akcji poprostu pod koniec wyprawy...moze kiedys jakies class G bez gonitwy:>

ide zapalic chetnie jeszcze pojezdze ..mloda godzina ,ale na spokojnie

No ja Cię gołymi łapskami uduszę. Nie mogłem się z Wami połączyć. Stenes zablokował Was i nie dało rady się dołączyć. Ehhh może innym razem. Ale dzisiaj byłem rozmowny, ale to przez Jolie... co ona nie potrafi robic uhhhuuu no wiadomo z czym :) Później dam trochę screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lcc-przecinak jednak udalo sie jeszcze pozniej pojezdzic w innej grupie;). A z tym blokowaniem to ja nie czaje to i tak nic nie daje. Chyba sie instrukcje poczytam bo nawet nie wiem jak sie to uruchamia hehe pozatym pododawalem was do znajomych , ci co mi wyslali , a i tak na mapie jak dam tylko znajomi to nikogo nie widze, choc wiekszsc byla w tym czasie :/.

 

czekam na screeny ;)

 

 

SGhosts :wink:

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to była masakra, pojeździliśmy z tyloma ludzmi, że palców u rąk i nóg tyle nie mam :) Od 21 pod latarnią rozpoczęliśmy z freshmenami, a później to już nie pamiętam z kim bo chyba z połową Europy i Ameryki :) Drogi były u niektórych zakorkowane ale na pewno czyste i lśniące dzięki Jonathanowi :) Po drodze trochę było śmiechu... ahhh ta Jolie-44 po nocach mi się śni :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A tu oczywiście qqrydza jak kot chodzi, a raczej jeździ swoimi drogami.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralo sie fajnie mimo iz gra krzaczyla jak cholera. Wy mi pisaliscie ze mam lagi ja znowu widzialem lagi u 3 osob, ktore ciagle mi sie teleportowaly.

 

Takie wypadziki to fajny sposob na potestowanie samochodu. Ten W12 to naprawde fajna furka, nie wiem nawet czy nie fajniejsza od Forda GT. Ta sama klasa, zblizone osiagi, ale prowadzi mi sie jakos tak milej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dołączaniem sie do innych graczy na mapie to zawsze był problem. Czasami trzeba sie ostro naklikać żeby w końcu połączyło. A jeszcze lepiej ponownie uruchomić grę. Ale w obu przypadkach potrzebna jest cierpliwość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lcc-przecinak jednak udalo sie jeszcze pozniej pojezdzic w innej grupie;). A z tym blokowaniem to ja nie czaje to i tak nic nie daje. Chyba sie instrukcje poczytam bo nawet nie wiem jak sie to uruchamia hehe pozatym pododawalem was do znajomych , ci co mi wyslali , a i tak na mapie jak dam tylko znajomi to nikogo nie widze, choc wiekszsc byla w tym czasie :/.

Mialem to samo. Jak wlaczylem filtrowanie to zadnego zawodnika nie widzialem ;/

Szukalem Was ale dalo sie jakos dokleic do watahy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Gralo sie fajnie mimo iz gra krzaczyla jak cholera. Wy mi pisaliscie ze mam lagi ja znowu widzialem lagi u 3 osob, ktore ciagle mi sie teleportowaly.

 

Takie wypadziki to fajny sposob na potestowanie samochodu. Ten W12 to naprawde fajna furka, nie wiem nawet czy nie fajniejsza od Forda GT. Ta sama klasa, zblizone osiagi, ale prowadzi mi sie jakos tak milej ;]

No jak ty masz laga to widzisz opóźnienie u wszystkich :wink:

 

W12 Fajny ale i tak Farbound to żyleta zwłaszcza na kierze bez aidsów ;]

 

Tak na marginesie wakacje się zaczęły myślałem, że będę miał czas na granie ale jednak nie będzie mnie połowę wakacji w domu więc du** a patcha jeszcze nie ma pewnie wyjdzie jak ja będę z daleka od kompa :mur: no ale nie narzekam będę miał lepsze zajęcia od grania ;)

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Bylaby to pierwsza gra gdzie mam lagi :]

Skoro BF2 daje rade z pingiem w granicach 40 to tu tez nie powinno byc problemow, moze cos z samym serwerem.

 

PS

Widzialem lagi u 3 osob, reszta normalnie smigala :]

no bo to jest tylko i wyłącznie wina niedopracowanego kodu sieciowego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klubie to sie śmiejemy, że do TDU minimalne wymaganie co do łącza to 6Mbit ;) Ale tak na prawdę to 1Mbit wystarcza (to takie minimum), przynajmniej u mnie. Laga to ja dopiero łapie jak jest 8 graczy w jednym miejscu na kupie.

Aha no i warto wyłączać wszystkie zasysacze ;) . Byli tacy co sie dziwili, że lagują a okazało sie, że torrenty szalały w tle.

No i nie zapomnijcie, że boty też są u każdego synchronizowane, wiec nie są zupełnie obojętne.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam lacze 12mbit i mam kolosalnego laga ...

gdzies wyczytalem ze gra sie gryzie z niektorymi routerami , pytanie tylko czy patch to naprawi , czy czeka mnie zmiana lacza :)

zaznacze tez ze w innych grach typu CS czy BF2 nie ma zadnych problemow z pingiem

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zam sie za bardzo na tym , ale wyczytalem na forum atari ze ludzie z niektorymi routerami mieli jakies problemy ... nawet jakies fixy tam powymyslali i to pomagalo ... no ale ja nie mam dostepu do routera a moj admin ma wszystko w d.... wiec pozostaje mi liczyc na patcha :)

a szybkosc lacza jako taka mam dobra, przykladowo ping do wp zawsze ponizej 5ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Panowie, czy na neo 512 to jest szansa pograć? Bo nie wiem czy nie wyrzuce 100zł w błoto... Aha, czy opłaca się dodatkowo jakiś abonaent jak w WoW'ie? Sorry że pytam, ale topic baaaardzo oszerny, i nie chce mi się szukać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych abonametow, co do neo nie wiem, ale ja mam 512 i na tyle osob co wczoraj jezdzilo, mi chwilke lagowal lcc, na poczatku i pod koniec, no i jonatan ;)..tak to nigdy nie mam problemu, mozna smialo spokojnie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byli tacy co sie dziwili, że lagują a okazało sie, że torrenty szalały w tle.

A nie prawda ;) Ja ostatnio zapomnialem torenta wylaczyc i o dziwo nie mialem lagow.. az sie pozniej Was pytalem czy nie lagowalem ;) Ogarne sie z lozka.. bo wlasnie wstalem... taka pogoda to po kiego wala wstawac wczesniej... i pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...