Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Jakby poprawiono przyczepność samochodów i, co najważniejsze, motorów to byłbym zachwycony. Bo jak na razie dość mam drgań kabiny przy co ostrzejszych zakrętach (ci co lubią rajdy po stromych zboczach wiedzą o czym pisze :D).

 

A tak na serio to kiedy ten patch ma wyjść? Bo to już się nudne trochę robi.

 

BTW - jutro wracam do domu to będę musiał nadrobić zaległości. Chyba z teamu mnie nie wywaliliście jeszcze, co? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - jutro wracam do domu to będę musiał nadrobić zaległości. Chyba z teamu mnie nie wywaliliście jeszcze, co? :]

A wiesz, że myśleliśmy nad tym.

Żartuję :)

 

A to moje perspektywa, tak tak dobrze widzicie to są złomy obok super nowoczesnego wózka :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem.

Chodzi o wyscig "Klasyk Jaguara".

Otoz w czasie wyscigu zawiesza mi sie gra. Niewazne jakim modelem Jaguara bym jechal i tak zawiesza sie zawsze w tym samym miejscu - zaraz przed 4 checkpointem. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc??

post-10351-1183402923_thumb.jpg

Edytowane przez Rob@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem.

Chodzi o wyscig "Klasyk Jaguara".

Otoz w czasie wyscigu zawiesza mi sie gra. Niewazne jakim modelem Jaguara bym jechal i tak zawiesza sie zawsze w tym samym miejscu - zaraz przed 4 checkpointem. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc??

Ja mam. Poszukaj w tym temacie, a na pewno znajdziesz odpowiedź. Problem jest powszechnie znany i jest na niego rozwiązanie. |Wiele razy była o nim mowa w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem. Chodzi o wyscig "Klasyk Jaguara".

Otoz w czasie wyscigu zawiesza mi sie gra. Niewazne jakim modelem Jaguara bym jechal i tak zawiesza sie zawsze w tym samym miejscu - zaraz przed 4 checkpointem. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc??

Jezuuuu, wiesz, że na pierwszej stronie jest FAQ i tam jest lekarstwo na Twój problem? ;)

 

a wiedzieliscie ze na wyspie Oahu kręcą Lostów (zagubionych) :)

Heheeeh, urwałeś się z choinki czy co... przecież każdy to wie :)

Na północy wyspy w TDU jest taka fajna długa droga i obok niej plaża na której wylądowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Merca CLK DTM AMG. Z!@#$@#sta rakieta! (100 razy lepsza od ferrari f430) ale niestety można go tuningować. Ma ktoś sposób na stuningowanie tego wózka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak potrafi stuningować ten prom co pływa na północnym wschodzie wyspy i jumbo-jeta to jest miszczu normalnie :D lol Można by było dodać do FAQ spis wózków których nie da sie tuningować

 

PS: Miazga jak wjechałeś na stadion??

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mercedes to najfajniejszy samochód klasy b (według mnie )

Ale jeden z gorszych. Nie ma porównania z Farboud'em Supercharged, Dodg'em Viperem SRT albo Jaguarem XJ220. Powiedziałbym, że marnie wypada nawet w porównaniu z smochodem klasy D takim jak Aston Martin DB9 Coupe ;)

Imho ten merol to jedna z najgorszych fur tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj scigalem sie z gostkiem w aston-ie. został 500 m z tyłu :)

Merc ma mocny silnik. szkoda , że nie da sie go odchudzić :D

 

para fotek : wjechałem na jakąś górę z której był świetny widok

 

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...